|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X41 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini bilgisayar, Intel Core i5-7267U, i5-8259U ve i7-10610U dahil olmak üzere çeşitli işlemcilerle donatılmıştır. Intel Core i5 - 7267U (2 çekirdek, 4 iş parçacığı, 3,50 GHz maksimum turbo, 4 MB önbellek, 28 W TDP) verimli çalışma sunar. Hafif grafik görevleri için Intel® Iris® Plus Graphics 650 ile istikrarlı güç tüketimi. Çoklu görev veya ana akım çevrimiçi oyunlar için Intel® Iris® Plus Graphics 655'e sahip Intel Core i5 - 8259U (4 çekirdek, 8 iş parçacığı, 3,80 GHz maksimum turbo, 6MB önbellek, 28W TDP) daha iyidir.
Profesyonel yazılım veya 3A oyunlar için mini comp. Intel Core i7 - 10610U (4 çekirdek, 8 iş parçacığı, 4,90 GHz maksimum turbo, 8 MB önbellek, 15 W TDP) ve Intel® UHD Grafik GPU ile son derece kullanışlıdır. Yüksek performansı nedeniyle. ve enerji verimliliği.
Hızlı ısı dağılımı, düşük gürültü ve diğer özelliklere sahip dahili düşük gürültülü soğutma fanı, yüksek hızlı fan kanatları, ana bilgisayarın uzun süre istikrarlı çalışmasını sağlamak için ısıyı hızlı bir şekilde dışarı doğru yapar.
| İşlemci | Intel Core I5-7267U/i5-8259U/i7-10610U İşlemciler |
| GPU | Intel® Iris® Plus Grafik Kartı 650/655, Intel® UHD Grafik Kartı |
| ethernet | 2*LAN (10/100/1000), LAN1: Intel I219-LM, LAN2: RTL8168/8111 |
| Görüntülemek | 1*DP, 1*HDMI, Çift Ekranlı Senkron veya Asenkron Ekranı Destekler |
| Hafıza | 2*DDR4 2400/2666MHz 1,35V, 2*260 pinli SO-DIMM, Maksimum kapasite:32G |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| Eklenti | 1*Yarım Yükseklik Mini PCIE Yuvası, WIFI/Bluetooth Modülünü destekler |
| Ses | Realtek ALC662 Ses Kontrol Çipini Benimseyin, Çift Kanal Desteği, Stereo, Hat Çıkışı |
| G/Ç Arayüzü | 4xUSB2.0, 4xUSB3.0, 1xUSB Tip C, 1xDP, 1xHDMI, 2xLAN, 1xMIC, 1xSPK, 1xDC-IN, 1xGüç Anahtarı |
| Güç | 1*DC-GİRİŞ 12V 5A/60W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| İşletim Sistemi | Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, CentOS vb. |
| Boyut/ Ağırlık | 150MM * 136MM * 50,5MM/Yaklaşık 1,0kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Şasi |
| Kurulum | Masaüstü |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +65°C, Depolama Sıcaklığı: 15°C ila +35°C, Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
2400/2666 MHz'e kadar frekanslara sahip çift kanallı DDR4 belleğe sahiptir ve 32 GB'a kadar RAM'i destekler. Oyunun yüklenmesi ve çalıştırılması sırasında gecikme sorunlarıyla ilgili neredeyse hiçbir endişe yoktur. Bu yüksek kapasiteli, yüksek hızlı bellek, birden fazla uygulamayı aynı anda hiçbir aksama olmadan çalıştırabilmenizi sağlar.
1*2280 NVMe M.2 SSD sabit disk ile tamamlanan veri aktarım hızları tavan yapıyor. Sisteminizi anında başlatın, uygulamaları anında yükleyin ve büyük dosyaları birkaç saniye içinde aktarın.
![]()
Çekirdeğinde yerleşik, düşük gürültülü bir soğutma fanı bulunur; bu soğutma fanı, hızlı ısı dağıtma özellikleriyle tasarlanmıştır. Mini bilgisayarınız yoğun bir şekilde çalışırken, çoklu görevleri yerine getirirken, karmaşık uygulamaları çalıştırırken veya yüksek tanımlı içerik akışı yaparken ısı kaçınılmazdır. Ancak endişelenmeyin, fanımızın yüksek hızlı fan kanatları harekete geçer. Dahili bileşenler tarafından üretilen ısıyı hızlı bir şekilde dışarı doğru fırlatarak, ana bilgisayarın içindeki sıcaklığın optimal kalmasını sağlarlar.
Bu fanın sağladığı sürekli ve verimli ısı dağıtımı, ana bilgisayarın uzun süreli istikrarlı çalışması için çok önemlidir. Dahili bileşenleri soğuk tutarak, sistem çökmelerine, performansın düşmesine ve hatta donanım hasarına yol açabilecek aşırı ısınma riskini en aza indirir.
![]()
Günlük ofis, ses ve video eğlencesi, görüntü düzenleme, video düzenleme, mühendislik çizimi, çevrimiçi oyunlar ve diğer çok sahneli ihtiyaçları karşılayabilir, birden fazla görevi kolayca yerine getirebilir.
On nesil mini sunucu, ofisten çok daha fazlası, popüler çevrimiçi oyunları da oynayabilir: LOL, DNF, CF, vb., size sınırsız olanaklar sunar.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X41 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini bilgisayar, Intel Core i5-7267U, i5-8259U ve i7-10610U dahil olmak üzere çeşitli işlemcilerle donatılmıştır. Intel Core i5 - 7267U (2 çekirdek, 4 iş parçacığı, 3,50 GHz maksimum turbo, 4 MB önbellek, 28 W TDP) verimli çalışma sunar. Hafif grafik görevleri için Intel® Iris® Plus Graphics 650 ile istikrarlı güç tüketimi. Çoklu görev veya ana akım çevrimiçi oyunlar için Intel® Iris® Plus Graphics 655'e sahip Intel Core i5 - 8259U (4 çekirdek, 8 iş parçacığı, 3,80 GHz maksimum turbo, 6MB önbellek, 28W TDP) daha iyidir.
Profesyonel yazılım veya 3A oyunlar için mini comp. Intel Core i7 - 10610U (4 çekirdek, 8 iş parçacığı, 4,90 GHz maksimum turbo, 8 MB önbellek, 15 W TDP) ve Intel® UHD Grafik GPU ile son derece kullanışlıdır. Yüksek performansı nedeniyle. ve enerji verimliliği.
Hızlı ısı dağılımı, düşük gürültü ve diğer özelliklere sahip dahili düşük gürültülü soğutma fanı, yüksek hızlı fan kanatları, ana bilgisayarın uzun süre istikrarlı çalışmasını sağlamak için ısıyı hızlı bir şekilde dışarı doğru yapar.
| İşlemci | Intel Core I5-7267U/i5-8259U/i7-10610U İşlemciler |
| GPU | Intel® Iris® Plus Grafik Kartı 650/655, Intel® UHD Grafik Kartı |
| ethernet | 2*LAN (10/100/1000), LAN1: Intel I219-LM, LAN2: RTL8168/8111 |
| Görüntülemek | 1*DP, 1*HDMI, Çift Ekranlı Senkron veya Asenkron Ekranı Destekler |
| Hafıza | 2*DDR4 2400/2666MHz 1,35V, 2*260 pinli SO-DIMM, Maksimum kapasite:32G |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| Eklenti | 1*Yarım Yükseklik Mini PCIE Yuvası, WIFI/Bluetooth Modülünü destekler |
| Ses | Realtek ALC662 Ses Kontrol Çipini Benimseyin, Çift Kanal Desteği, Stereo, Hat Çıkışı |
| G/Ç Arayüzü | 4xUSB2.0, 4xUSB3.0, 1xUSB Tip C, 1xDP, 1xHDMI, 2xLAN, 1xMIC, 1xSPK, 1xDC-IN, 1xGüç Anahtarı |
| Güç | 1*DC-GİRİŞ 12V 5A/60W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| İşletim Sistemi | Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, CentOS vb. |
| Boyut/ Ağırlık | 150MM * 136MM * 50,5MM/Yaklaşık 1,0kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Şasi |
| Kurulum | Masaüstü |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +65°C, Depolama Sıcaklığı: 15°C ila +35°C, Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
2400/2666 MHz'e kadar frekanslara sahip çift kanallı DDR4 belleğe sahiptir ve 32 GB'a kadar RAM'i destekler. Oyunun yüklenmesi ve çalıştırılması sırasında gecikme sorunlarıyla ilgili neredeyse hiçbir endişe yoktur. Bu yüksek kapasiteli, yüksek hızlı bellek, birden fazla uygulamayı aynı anda hiçbir aksama olmadan çalıştırabilmenizi sağlar.
1*2280 NVMe M.2 SSD sabit disk ile tamamlanan veri aktarım hızları tavan yapıyor. Sisteminizi anında başlatın, uygulamaları anında yükleyin ve büyük dosyaları birkaç saniye içinde aktarın.
![]()
Çekirdeğinde yerleşik, düşük gürültülü bir soğutma fanı bulunur; bu soğutma fanı, hızlı ısı dağıtma özellikleriyle tasarlanmıştır. Mini bilgisayarınız yoğun bir şekilde çalışırken, çoklu görevleri yerine getirirken, karmaşık uygulamaları çalıştırırken veya yüksek tanımlı içerik akışı yaparken ısı kaçınılmazdır. Ancak endişelenmeyin, fanımızın yüksek hızlı fan kanatları harekete geçer. Dahili bileşenler tarafından üretilen ısıyı hızlı bir şekilde dışarı doğru fırlatarak, ana bilgisayarın içindeki sıcaklığın optimal kalmasını sağlarlar.
Bu fanın sağladığı sürekli ve verimli ısı dağıtımı, ana bilgisayarın uzun süreli istikrarlı çalışması için çok önemlidir. Dahili bileşenleri soğuk tutarak, sistem çökmelerine, performansın düşmesine ve hatta donanım hasarına yol açabilecek aşırı ısınma riskini en aza indirir.
![]()
Günlük ofis, ses ve video eğlencesi, görüntü düzenleme, video düzenleme, mühendislik çizimi, çevrimiçi oyunlar ve diğer çok sahneli ihtiyaçları karşılayabilir, birden fazla görevi kolayca yerine getirebilir.
On nesil mini sunucu, ofisten çok daha fazlası, popüler çevrimiçi oyunları da oynayabilir: LOL, DNF, CF, vb., size sınırsız olanaklar sunar.
![]()