|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | x60 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
X60 mini bilgisayar, fanlı, gömülü bir endüstriyel bilgisayardır ve çeşitli zorlu ortam ihtiyaçlarını karşılamak üzere Intel Core i5 1135G7 4 çekirdekli 8 iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır. Fanlı tasarımına dayanarak, müşteri terminalleri, multimedya ve diğer endüstriyel uygulamalar için daha kararlı ve güvenilir bir çalışma sunar.
Ek olarak, 2*Gigabit LAN, 2*USB 3.0, 4*USB 2.0 ve 1*Type Murc arayüzleri cihazlar arası bağlantıyı kolayca gerçekleştirebilir. Bu sayede WPS, CAD, PS gibi çeşitli ofis yazılımlarını, spekülasyon yazılımlarını hızlı bir şekilde çalıştırabilir, enerji tasarrufu sağlayabilir, çoklu görevleri kolayca yönetebilir ve sorunsuz bir çalışma deneyimi sunar. Sadece ofis ve öğrenme için değil, aynı zamanda LOL, DNF, CF gibi popüler oyunları oynamak için de uygundur.
| CPU | Intel Core i5 1135G7, 4 çekirdekli 8 iş parçacıklı |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran | 1*HDMI, 1*Mini DP |
| Ethernet | 2*10/100/1000/2.5GMbps LAN, LAN üzerinden uyandırma desteği |
| Bellek | 1*Çift kanallı DDR4, maksimum 64GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2242 NVME/SATA SSD |
| G/Ç Portu | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*Ses, 2*LAN, 1*Type-C (USB4), 1*DC, 1*Mini DP, 1*HDMI, 1*Güç düğmesi |
| Genişletme Yuvası | WiFi/4G modüllü 1*Tam boy Mini PCIE, dahili anten 1*2.5 inç SATA sabit disk, 1*RS232 dahili pin COM |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux, Centos |
| Soğutma Sistemi | Bakır borulu fanlı soğutma |
| Malzeme | Alüminyum alaşım + ABS |
| Boyut | 114.5mm*114.5mm* 52.8mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.5kg |
| Güç | DC 12V 5A/60W(AC'DEN DC'YE, 100~240V) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Depolama Nemi | 10%~90% @30°C (yoğuşmasız) |
Bu mini bilgisayar, daha hızlı veri aktarımı için 64GB'a kadar genişletilebilen çift kanallı DDR4 bellek yuvaları ile donatılmıştır ve M.2 NVMe 2242 SSD, gecikmeyi ortadan kaldırır ve yüksek hızlarda aktarım yapar.
![]()
11. nesil mini PC, senkron veya asenkron çift ekran 4K HD çıkışını destekleyen 1*HDMI 2.0 ve 1*mini DP arayüzleri ile birlikte gelir. Monitörü bağlayın ve istediğiniz zaman daha heyecan verici bir görsel şölenin tadını çıkarın.
![]()
WPS, CAD, PS gibi çeşitli ofis yazılımlarını, spekülasyon yazılımlarını hızlı bir şekilde çalıştırabilir, enerji tasarrufu sağlayabilir, çoklu görevleri kolayca yönetebilir ve sorunsuz bir çalışma deneyimi sunar. Sadece ofis ve öğrenme için değil, aynı zamanda LOL, DNF, CF gibi popüler oyunları oynamak için de uygundur.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | x60 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
X60 mini bilgisayar, fanlı, gömülü bir endüstriyel bilgisayardır ve çeşitli zorlu ortam ihtiyaçlarını karşılamak üzere Intel Core i5 1135G7 4 çekirdekli 8 iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır. Fanlı tasarımına dayanarak, müşteri terminalleri, multimedya ve diğer endüstriyel uygulamalar için daha kararlı ve güvenilir bir çalışma sunar.
Ek olarak, 2*Gigabit LAN, 2*USB 3.0, 4*USB 2.0 ve 1*Type Murc arayüzleri cihazlar arası bağlantıyı kolayca gerçekleştirebilir. Bu sayede WPS, CAD, PS gibi çeşitli ofis yazılımlarını, spekülasyon yazılımlarını hızlı bir şekilde çalıştırabilir, enerji tasarrufu sağlayabilir, çoklu görevleri kolayca yönetebilir ve sorunsuz bir çalışma deneyimi sunar. Sadece ofis ve öğrenme için değil, aynı zamanda LOL, DNF, CF gibi popüler oyunları oynamak için de uygundur.
| CPU | Intel Core i5 1135G7, 4 çekirdekli 8 iş parçacıklı |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran | 1*HDMI, 1*Mini DP |
| Ethernet | 2*10/100/1000/2.5GMbps LAN, LAN üzerinden uyandırma desteği |
| Bellek | 1*Çift kanallı DDR4, maksimum 64GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2242 NVME/SATA SSD |
| G/Ç Portu | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*Ses, 2*LAN, 1*Type-C (USB4), 1*DC, 1*Mini DP, 1*HDMI, 1*Güç düğmesi |
| Genişletme Yuvası | WiFi/4G modüllü 1*Tam boy Mini PCIE, dahili anten 1*2.5 inç SATA sabit disk, 1*RS232 dahili pin COM |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux, Centos |
| Soğutma Sistemi | Bakır borulu fanlı soğutma |
| Malzeme | Alüminyum alaşım + ABS |
| Boyut | 114.5mm*114.5mm* 52.8mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.5kg |
| Güç | DC 12V 5A/60W(AC'DEN DC'YE, 100~240V) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Depolama Nemi | 10%~90% @30°C (yoğuşmasız) |
Bu mini bilgisayar, daha hızlı veri aktarımı için 64GB'a kadar genişletilebilen çift kanallı DDR4 bellek yuvaları ile donatılmıştır ve M.2 NVMe 2242 SSD, gecikmeyi ortadan kaldırır ve yüksek hızlarda aktarım yapar.
![]()
11. nesil mini PC, senkron veya asenkron çift ekran 4K HD çıkışını destekleyen 1*HDMI 2.0 ve 1*mini DP arayüzleri ile birlikte gelir. Monitörü bağlayın ve istediğiniz zaman daha heyecan verici bir görsel şölenin tadını çıkarın.
![]()
WPS, CAD, PS gibi çeşitli ofis yazılımlarını, spekülasyon yazılımlarını hızlı bir şekilde çalıştırabilir, enerji tasarrufu sağlayabilir, çoklu görevleri kolayca yönetebilir ve sorunsuz bir çalışma deneyimi sunar. Sadece ofis ve öğrenme için değil, aynı zamanda LOL, DNF, CF gibi popüler oyunları oynamak için de uygundur.
![]()
![]()