|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X74 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
12. Nesil Intel 14 çekirdekli güçlü işlemci, çoklu görevlerde iyi, isteğe bağlı Intel 12. Nesil Core i5/i7/i9 CPU'ları destekler. Çift ethernet ve üçlü ekranlı mini ana bilgisayar ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır, ofis tasarımı, ses/video düzenleme, oluşturma ve oyun veya ev ofisinin kararlı çalışması, günlük ihtiyaçlarınızı ve iş eğlencenizi karşılayabilir.
Mini PC, sınırlı alana sahip bir masaüstü, bir eğlence alanı veya bir ev sinema sistemi için uygun kompakt bir boyuta sahiptir. Küçük boyutuna rağmen, çeşitli harici cihazların bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla USB bağlantı noktası, HDMI ve DisplayPort bağlantı noktaları, Ethernet bağlantı noktaları ve ses jakları dahil olmak üzere zengin bağlantı seçenekleri sunar.
Bu taşınabilir mini PC'nin kompakt boyutu, her zaman, her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Düşük güç tüketimi ve sessiz özellikleri, onu modern yeşil yaşam konseptlerine uygun olarak daha çevre dostu hale getirir. Aynı zamanda klasik fanlı mini PC'mizdir.
| CPU | Intel Core I9-12900H 14 Çekirdek ve 20 İş Parçacığı |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics uyumlu |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 64G'ye kadar |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 SSD, 1*2.5 inç HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN |
| Genişletme Yuvası |
1*M.2 2230 Yuvası (AT200NGW-WIFI6), Anakart genişletilebilir 2*RS232 (COM1 isteğe bağlı RS485), 2*USB2.0 pinleri |
| USB | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0 |
| HDMI | 2*HDMI 2.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Ses Giriş/Çıkış, 1*TYPE-C, 1*Güç düğmesi, 1*DP, 1*DC |
| Güç | 1*DC, 12-19V'yi destekler, Güç Girişi 60W-90W |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux vb. |
| Boyut/Ağırlık | 175mm*128mm*45mm / Yaklaşık 0.5kg |
| Malzeme | PVC |
| Garanti Hizmeti | 3 yıl garanti |
Üst düzey Mini PC, 12. Nesil Intel Core I9-12900H 14 çekirdek ve 20 iş parçacığı CPU ile birlikte gelir ve turbo frekansı 5.0GHz'e kadar çıkar. Çoklu görevlerde yüksek performansla güçlüdür.
![]()
Bu mini PC, 2* SODIMM DDR4 RAM, maksimum 64GB'a kadar, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD ve 1* 2.5" sabit disk içerir.
![]()
2*HDMI 2.0 ve 1*DP 1.4 bağlantı noktaları ile donatılmış mini bilgisayar, üçlü ekran 4K HD ekranı destekleyebilir. Ultra yüksek çözünürlüklü resim kalitesi ekranı ile gerçek resmi geri yükler.
![]()
Bu Intel Core mini PC, saf bakır radyatör ve büyük düşük gürültülü bir fan ile donatılmıştır, vücudu normal bir sıcaklıkta tutmak için ısıyı daha sessiz, hızlı ve kararlı bir şekilde atabilir.
![]()
Küçük boyutuna rağmen, çeşitli harici cihazların bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla 6*USB bağlantı noktası, 2*HDMI ve DP bağlantı noktası, 2*Ethernet bağlantı noktası, ses jakları ve benzeri zengin bağlantı seçenekleri sunar.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X74 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
12. Nesil Intel 14 çekirdekli güçlü işlemci, çoklu görevlerde iyi, isteğe bağlı Intel 12. Nesil Core i5/i7/i9 CPU'ları destekler. Çift ethernet ve üçlü ekranlı mini ana bilgisayar ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır, ofis tasarımı, ses/video düzenleme, oluşturma ve oyun veya ev ofisinin kararlı çalışması, günlük ihtiyaçlarınızı ve iş eğlencenizi karşılayabilir.
Mini PC, sınırlı alana sahip bir masaüstü, bir eğlence alanı veya bir ev sinema sistemi için uygun kompakt bir boyuta sahiptir. Küçük boyutuna rağmen, çeşitli harici cihazların bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla USB bağlantı noktası, HDMI ve DisplayPort bağlantı noktaları, Ethernet bağlantı noktaları ve ses jakları dahil olmak üzere zengin bağlantı seçenekleri sunar.
Bu taşınabilir mini PC'nin kompakt boyutu, her zaman, her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Düşük güç tüketimi ve sessiz özellikleri, onu modern yeşil yaşam konseptlerine uygun olarak daha çevre dostu hale getirir. Aynı zamanda klasik fanlı mini PC'mizdir.
| CPU | Intel Core I9-12900H 14 Çekirdek ve 20 İş Parçacığı |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics uyumlu |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 64G'ye kadar |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 SSD, 1*2.5 inç HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN |
| Genişletme Yuvası |
1*M.2 2230 Yuvası (AT200NGW-WIFI6), Anakart genişletilebilir 2*RS232 (COM1 isteğe bağlı RS485), 2*USB2.0 pinleri |
| USB | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0 |
| HDMI | 2*HDMI 2.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Ses Giriş/Çıkış, 1*TYPE-C, 1*Güç düğmesi, 1*DP, 1*DC |
| Güç | 1*DC, 12-19V'yi destekler, Güç Girişi 60W-90W |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux vb. |
| Boyut/Ağırlık | 175mm*128mm*45mm / Yaklaşık 0.5kg |
| Malzeme | PVC |
| Garanti Hizmeti | 3 yıl garanti |
Üst düzey Mini PC, 12. Nesil Intel Core I9-12900H 14 çekirdek ve 20 iş parçacığı CPU ile birlikte gelir ve turbo frekansı 5.0GHz'e kadar çıkar. Çoklu görevlerde yüksek performansla güçlüdür.
![]()
Bu mini PC, 2* SODIMM DDR4 RAM, maksimum 64GB'a kadar, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD ve 1* 2.5" sabit disk içerir.
![]()
2*HDMI 2.0 ve 1*DP 1.4 bağlantı noktaları ile donatılmış mini bilgisayar, üçlü ekran 4K HD ekranı destekleyebilir. Ultra yüksek çözünürlüklü resim kalitesi ekranı ile gerçek resmi geri yükler.
![]()
Bu Intel Core mini PC, saf bakır radyatör ve büyük düşük gürültülü bir fan ile donatılmıştır, vücudu normal bir sıcaklıkta tutmak için ısıyı daha sessiz, hızlı ve kararlı bir şekilde atabilir.
![]()
Küçük boyutuna rağmen, çeşitli harici cihazların bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla 6*USB bağlantı noktası, 2*HDMI ve DP bağlantı noktası, 2*Ethernet bağlantı noktası, ses jakları ve benzeri zengin bağlantı seçenekleri sunar.
![]()