|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X72 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Kompakt boyutuyla bu taşınabilir mini bilgisayar, her zaman, her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda klasik fansız mini bilgisayarımızdır.
12. Nesil taşınabilir mini PC, tek ekran veya çift ekran HD çıkışını destekleyen 2*HDMI 2.0b arayüzüne sahiptir, daha verimli, aynı anda çalışın ve oynayın, bu da size daha geniş bir kullanım alanı sunabilir.
Bu mini PC ayrıca çift bant WiFi ve Bluetooth'u destekleyen Intel AC7265 kablosuz ağ kartı ile birlikte gelir. Kablosuz bağlantıyı destekler, daha fazla cihaz bağlanabilir.
Düşük güç tüketimi ve sessiz çalışma özellikleri, onu daha çevre dostu hale getirir ve yeşil yaşamın modern konseptine uygundur.
Intel N95 Mini Bilgisayar Detayları:
| CPU | Intel Alder-N Lake N95, 3.4GHz'e kadar |
| GPU | Intel® UHD Graphics, 750MHz'e kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| Bellek | 1*SO-DIMM DDR4, 3200MHz, 16GB'a kadar |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux, vb. |
| Ethernet | 1* 2.5G i225, RJ45 LAN, 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| WiFi |
Intel AC7265/2.4G/5G, WiFi 802.11 AC / A / B / G / N
|
| Ekran Bağlantı Noktaları | 2*HDMI 2.0b, 4K çift ekran çıkışını destekler |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | 4*USB 3.2 Gen 1, 1*Güç düğmesi, 1*DC, 2*HDMI, 1*2.5G RJ45 LAN, 1*AUD |
| Güç | 1*DC GİRİŞİ, 12V / 5A |
| Soğutma Sistemi | Tam Bakır Soğutucu + Akıllı Sıcaklık Kontrol Fanı |
| Boyut/Ağırlık | 114mm*106mm*42mm / Yaklaşık 300g |
| Garanti Hizmeti | 3 yıl garanti |
Bu mini bilgisayar, dört çekirdekli dört iş parçacıklı, 3.4GHz'e kadar maksimum turbo frekansına sahip intel 12. nesil Celeron N95 işlemci ile donatılmıştır, ev, ofis ve eğlence kullanımı için kolayca halledilebilen kararlı bilgi işlem, görüntü ve ses işleme yeteneğine sahiptir.
![]()
Bu mini PC ayrıca çift bant WiFi ve Bluetooth'u destekleyen Intel AC7265 kablosuz ağ kartı ile birlikte gelir. Kablosuz bağlantıyı destekler, daha fazla cihaz bağlanabilir. Bu ev ofis mini bilgisayar, kablosuz WiFi'yi destekleyen bir Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, sorunsuz sinyal, sayfalar saniyeler içinde yüklenir ve HD TV şovları izlerken bile gecikme olmaz. Taşınabilir mini bilgisayarlar, birden fazla amaç için geleneksel masaüstlerinin yerini daha iyi alabilir.
![]()
12. nesil taşınabilir mini, iki adet HDMI 2.0bHD'ye sahiptir ve tek veya çift ekranları destekler. çift ekran çıkışı daha verimlidir, aynı anda çalışır ve oynar, size daha geniş bir seçenek sunar.
![]()
Taşınabilir mini bilgisayarlar, ev, eğlence, ofis, TV şovlarını izleme gibi ihtiyaçların çoğunu rahatça karşılayarak, çeşitli kullanımlarda geleneksel masaüstlerinin yerini daha iyi alabilir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X72 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Kompakt boyutuyla bu taşınabilir mini bilgisayar, her zaman, her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda klasik fansız mini bilgisayarımızdır.
12. Nesil taşınabilir mini PC, tek ekran veya çift ekran HD çıkışını destekleyen 2*HDMI 2.0b arayüzüne sahiptir, daha verimli, aynı anda çalışın ve oynayın, bu da size daha geniş bir kullanım alanı sunabilir.
Bu mini PC ayrıca çift bant WiFi ve Bluetooth'u destekleyen Intel AC7265 kablosuz ağ kartı ile birlikte gelir. Kablosuz bağlantıyı destekler, daha fazla cihaz bağlanabilir.
Düşük güç tüketimi ve sessiz çalışma özellikleri, onu daha çevre dostu hale getirir ve yeşil yaşamın modern konseptine uygundur.
Intel N95 Mini Bilgisayar Detayları:
| CPU | Intel Alder-N Lake N95, 3.4GHz'e kadar |
| GPU | Intel® UHD Graphics, 750MHz'e kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| Bellek | 1*SO-DIMM DDR4, 3200MHz, 16GB'a kadar |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux, vb. |
| Ethernet | 1* 2.5G i225, RJ45 LAN, 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| WiFi |
Intel AC7265/2.4G/5G, WiFi 802.11 AC / A / B / G / N
|
| Ekran Bağlantı Noktaları | 2*HDMI 2.0b, 4K çift ekran çıkışını destekler |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | 4*USB 3.2 Gen 1, 1*Güç düğmesi, 1*DC, 2*HDMI, 1*2.5G RJ45 LAN, 1*AUD |
| Güç | 1*DC GİRİŞİ, 12V / 5A |
| Soğutma Sistemi | Tam Bakır Soğutucu + Akıllı Sıcaklık Kontrol Fanı |
| Boyut/Ağırlık | 114mm*106mm*42mm / Yaklaşık 300g |
| Garanti Hizmeti | 3 yıl garanti |
Bu mini bilgisayar, dört çekirdekli dört iş parçacıklı, 3.4GHz'e kadar maksimum turbo frekansına sahip intel 12. nesil Celeron N95 işlemci ile donatılmıştır, ev, ofis ve eğlence kullanımı için kolayca halledilebilen kararlı bilgi işlem, görüntü ve ses işleme yeteneğine sahiptir.
![]()
Bu mini PC ayrıca çift bant WiFi ve Bluetooth'u destekleyen Intel AC7265 kablosuz ağ kartı ile birlikte gelir. Kablosuz bağlantıyı destekler, daha fazla cihaz bağlanabilir. Bu ev ofis mini bilgisayar, kablosuz WiFi'yi destekleyen bir Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, sorunsuz sinyal, sayfalar saniyeler içinde yüklenir ve HD TV şovları izlerken bile gecikme olmaz. Taşınabilir mini bilgisayarlar, birden fazla amaç için geleneksel masaüstlerinin yerini daha iyi alabilir.
![]()
12. nesil taşınabilir mini, iki adet HDMI 2.0bHD'ye sahiptir ve tek veya çift ekranları destekler. çift ekran çıkışı daha verimlidir, aynı anda çalışır ve oynar, size daha geniş bir seçenek sunar.
![]()
Taşınabilir mini bilgisayarlar, ev, eğlence, ofis, TV şovlarını izleme gibi ihtiyaçların çoğunu rahatça karşılayarak, çeşitli kullanımlarda geleneksel masaüstlerinin yerini daha iyi alabilir.
![]()
![]()