| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | 1135G7 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 326.85usd |
| Teslimat süresi: | 7-15 Çalışma Günü |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
In-tel Core i5 1135G7 İşlemci 4 Çekirdek 8 Konu Temel Frekans 2,4 GHz
6*In-tel i225 Ağ kartı Yazılım Yönlendirici Ana Bilgisayar Mini PC
In-tel Core i5 1135G7 İşlemciye Ürün Tanıtımı
| İşlemci | In-tel Core i5 1135G7, 4 Çekirdek, 8 İş Parçacığı Tabanı, Frekans 2,4 GHz |
| Hafıza | 2*SODIMM DDR4 3200MT/s, 64 GB'a kadar desteklenir |
| Depolama Desteği | 1*M.2 2242 1*SATA 3.0 |
| Ön G/Ç Bağlantı Noktaları | 4*USB3.1 1*HM-DI 1*RS232/RS485 (RJ45 Bağlantı Noktaları) |
| Arka G/Ç Bağlantı Noktaları | 1*DC 12V 6*LAN 2*WiFi WiFi Anten Delikleri |
| Ağ çipi | In-tel i225 ağ bağdaştırıcısı disksiz önyüklemeyi ve Yerel Ağda Uyandırma'yı (WOL) destekler |
| Genişletme Yuvaları | 1*MINI-PCIE PCIe ve USB 3G/4G iletişim modüllerini destekler |
| İşletim Sistemi | iKuai, OpenWrt, ESXi'yi destekler. Çoklu sistem ve sanal makine dağıtımıyla uyumludur. Diğer sistemler için lütfen müşteri hizmetlerine başvurun. |
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | 1135G7 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 326.85usd |
| Paketleme Detayları: | Renk kutusu |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
In-tel Core i5 1135G7 İşlemci 4 Çekirdek 8 Konu Temel Frekans 2,4 GHz
6*In-tel i225 Ağ kartı Yazılım Yönlendirici Ana Bilgisayar Mini PC
In-tel Core i5 1135G7 İşlemciye Ürün Tanıtımı
| İşlemci | In-tel Core i5 1135G7, 4 Çekirdek, 8 İş Parçacığı Tabanı, Frekans 2,4 GHz |
| Hafıza | 2*SODIMM DDR4 3200MT/s, 64 GB'a kadar desteklenir |
| Depolama Desteği | 1*M.2 2242 1*SATA 3.0 |
| Ön G/Ç Bağlantı Noktaları | 4*USB3.1 1*HM-DI 1*RS232/RS485 (RJ45 Bağlantı Noktaları) |
| Arka G/Ç Bağlantı Noktaları | 1*DC 12V 6*LAN 2*WiFi WiFi Anten Delikleri |
| Ağ çipi | In-tel i225 ağ bağdaştırıcısı disksiz önyüklemeyi ve Yerel Ağda Uyandırma'yı (WOL) destekler |
| Genişletme Yuvaları | 1*MINI-PCIE PCIe ve USB 3G/4G iletişim modüllerini destekler |
| İşletim Sistemi | iKuai, OpenWrt, ESXi'yi destekler. Çoklu sistem ve sanal makine dağıtımıyla uyumludur. Diğer sistemler için lütfen müşteri hizmetlerine başvurun. |