|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X31 N100 4LAN Çift COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $119.00 ~ $165.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Windows Intel N100 DDR4 Maks.16GB Mini PC, oldukça verimli, kompakt ve taşınabilir bir bilgisayardır. Sorunsuz ve hızlı bir işletim deneyimi sunmak için Intel'in en son işlemcisi ile donatılmıştır. Çoklu görevleri hem iş hem de oyun için kolaylaştıran iki sabit disk desteklenir.Bu Mini PC'nin kompakt boyutu yerden tasarruf sağlar, ancak aynı zamanda taşınması kolaydır ve bilgisayar ihtiyaçlarınızı her yerde karşılar.
Ek olarak, bu Mini PC, USB, HDMI, DP1.4, Ethernet bağlantı noktası vb. dahil olmak üzere zengin arayüzlerle donatılmıştır ve çeşitli cihazları kolayca bağlayabilir. Kabuğu yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Genel olarak, bu Windows Intel N100 4-LAN çift-COM mini PC, evde, ofiste veya endüstriyel alanda mükemmel bir bilgisayar deneyimi sunan güçlü, taşınabilir ve kullanışlı bir bilgisayardır.
![]()
| CPU | Intel İşlemci N100 dört çekirdekli, dört iş parçacıklı |
| Bellek | 1*DDR4 SODIMM, 16GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*MSATA SSD, 1*2.5 inç SATA3.0 HDD/SSD |
| Ethernet | 4*2.5G LAN (INTEI-I225V/I226V), wake-on LAN, PXE önyükleme destekler |
| Genişletme Yuvası | 1*M2 yuvası, WiFi/Bluetooth modülü destekler |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows 11, Linux |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Güç | DC 12V5A |
| Boyutlar | 180*128*55mm, ağırlık: 1kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila +70°C |
| Kurulum | Masaüstü ve duvara monte |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*COM1-4P Phoenix terminali RS485, 1*COM2/ DB9/ RS232, 1*GÜÇ DÜĞMESİ, 1*DC12V |
![]()
Bu mini PC, birden fazla ağa bağlanmak için dört Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile donatılmıştır, bu da ağ işlemlerini ve iletim hızlarını büyük ölçüde artırarak sıkıştırılmamış verilerin hızlı gerçek zamanlı iletimini sağlar.
![]()
1*HDMI yüksek çözünürlüklü ekran arayüzü ve ultra yüksek çözünürlüklü resim kalitesine sahip 1*DP1.4 video ekran arayüzü ile birlikte gelir, senkron ve asenkron çift ekran görüntü çıkışını destekler, gerçek resim kalitesini geri yükler, operasyonel verimliliği artırır ve aynı anda ofis ve eğlenceyi destekler.
![]()
Bu endüstriyel mini PC, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir ve zorlu ortamlarda kararlı bir şekilde çalışabilir, çalışma sıcaklıkları 60 santigrat dereceye kadar ve -10 santigrat dereceye kadar düşüktür. Ek olarak, endüstriyel kontrol ekipmanlarının uzun bekleme ve kararlı çalışma talebini karşılamak için 7*24 saat tüm hava koşullarında çalışmayı destekler.
Bu endüstriyel fansız PC, zahmetsiz ısı iletimi için kanatlı metal bir gövdeye sahiptir, fansız, sessiz çalışmayı sağlar ve dahili bileşenleri toz ve nemden korur. Hem dayanıklı hem de güvenilir yüksek performanslı bir makine deneyimi yaşayın.
![]()
Bu mini bilgisayar, bir otel veya konukevinin resepsiyonunda resepsiyon bilgisayarı olarak, banka self-servis ATM'leri için, izleme sistemleri için, endüstriyel alanlar vb. için kullanılabilir. Küçük boyutlu ancak güçlü performansa sahiptir ve çeşitli endüstriyel alanların ihtiyaçlarını karşılayabilir.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X31 N100 4LAN Çift COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $119.00 ~ $165.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Windows Intel N100 DDR4 Maks.16GB Mini PC, oldukça verimli, kompakt ve taşınabilir bir bilgisayardır. Sorunsuz ve hızlı bir işletim deneyimi sunmak için Intel'in en son işlemcisi ile donatılmıştır. Çoklu görevleri hem iş hem de oyun için kolaylaştıran iki sabit disk desteklenir.Bu Mini PC'nin kompakt boyutu yerden tasarruf sağlar, ancak aynı zamanda taşınması kolaydır ve bilgisayar ihtiyaçlarınızı her yerde karşılar.
Ek olarak, bu Mini PC, USB, HDMI, DP1.4, Ethernet bağlantı noktası vb. dahil olmak üzere zengin arayüzlerle donatılmıştır ve çeşitli cihazları kolayca bağlayabilir. Kabuğu yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Genel olarak, bu Windows Intel N100 4-LAN çift-COM mini PC, evde, ofiste veya endüstriyel alanda mükemmel bir bilgisayar deneyimi sunan güçlü, taşınabilir ve kullanışlı bir bilgisayardır.
![]()
| CPU | Intel İşlemci N100 dört çekirdekli, dört iş parçacıklı |
| Bellek | 1*DDR4 SODIMM, 16GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*MSATA SSD, 1*2.5 inç SATA3.0 HDD/SSD |
| Ethernet | 4*2.5G LAN (INTEI-I225V/I226V), wake-on LAN, PXE önyükleme destekler |
| Genişletme Yuvası | 1*M2 yuvası, WiFi/Bluetooth modülü destekler |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows 11, Linux |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Güç | DC 12V5A |
| Boyutlar | 180*128*55mm, ağırlık: 1kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila +70°C |
| Kurulum | Masaüstü ve duvara monte |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*COM1-4P Phoenix terminali RS485, 1*COM2/ DB9/ RS232, 1*GÜÇ DÜĞMESİ, 1*DC12V |
![]()
Bu mini PC, birden fazla ağa bağlanmak için dört Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile donatılmıştır, bu da ağ işlemlerini ve iletim hızlarını büyük ölçüde artırarak sıkıştırılmamış verilerin hızlı gerçek zamanlı iletimini sağlar.
![]()
1*HDMI yüksek çözünürlüklü ekran arayüzü ve ultra yüksek çözünürlüklü resim kalitesine sahip 1*DP1.4 video ekran arayüzü ile birlikte gelir, senkron ve asenkron çift ekran görüntü çıkışını destekler, gerçek resim kalitesini geri yükler, operasyonel verimliliği artırır ve aynı anda ofis ve eğlenceyi destekler.
![]()
Bu endüstriyel mini PC, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir ve zorlu ortamlarda kararlı bir şekilde çalışabilir, çalışma sıcaklıkları 60 santigrat dereceye kadar ve -10 santigrat dereceye kadar düşüktür. Ek olarak, endüstriyel kontrol ekipmanlarının uzun bekleme ve kararlı çalışma talebini karşılamak için 7*24 saat tüm hava koşullarında çalışmayı destekler.
Bu endüstriyel fansız PC, zahmetsiz ısı iletimi için kanatlı metal bir gövdeye sahiptir, fansız, sessiz çalışmayı sağlar ve dahili bileşenleri toz ve nemden korur. Hem dayanıklı hem de güvenilir yüksek performanslı bir makine deneyimi yaşayın.
![]()
Bu mini bilgisayar, bir otel veya konukevinin resepsiyonunda resepsiyon bilgisayarı olarak, banka self-servis ATM'leri için, izleme sistemleri için, endüstriyel alanlar vb. için kullanılabilir. Küçük boyutlu ancak güçlü performansa sahiptir ve çeşitli endüstriyel alanların ihtiyaçlarını karşılayabilir.
![]()