|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X101 N100 N200 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $156.00 ~ $247.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Fanlı Intel N100/N200 LPDDR5 16GB RAM Windows 10/11 Linux Masaüstü Mini PC Ev Ofisi ve Oyun İçin
Bu Mini PC, Intel N100/N200 işlemci ile güçlendirilmiştir ve windows10, windows11, linux, ubuntu ve diğer işletim sistemlerini destekler.
Ev ofisi ve oyun mini PC'si olarak, LPDDR5 RAM, iki adet M.2 2280 SSD sabit disk, bir adet RJ45 Gigabit Ethernet LAN ve düşük güç tüketimi ile donatılmıştır, bu da onu ev verileri, video ve ses mini sunucusu için uygun hale getirir.
Bu mini masaüstü PC, ev video ve ses küçük sunucuları için kullanılabileceği gibi, oyun eğlencesi gibi uygulamalar için normal bir PC yerine mini masaüstü PC olarak da kullanılabilir.
| CPU | Intel İşlemci N100/N200, 3.4GHz/3.7GHz, dört çekirdekli dört iş parçacıklı |
| GPU |
Intel N100: Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake); Intel N200: Intel UHD Graphics 32 EUs (Alder Lake) |
| Bellek | LPDDR5 RAM 4800MHz, Maksimum 16GB'a kadar |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 NVMe SSD PCle3.0 (PCle3.0*1+SATA*1), Maksimum 4TB*2'ye kadar (Hız Desteği PCle3.0*2) |
| Ethernet | Çift bant WiFi6/Bluetooth 5.2 (intel AX201) 2.5G Gigabit LAN portu (intel i225), Wake-on-LAN ve PXE önyüklemesini destekler |
| İletişim Portu | Kablosuz LAN/Bluetooth; Intel AX201/2.4G/5G/, Intel wifi6/BT5.2 |
| G/Ç Portu | 3*USB3.2, 1*LAN, 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C 4K 60HZ(DP/USB desteği), 1*Ses Jakı, 1*SSD M.2 2280(PCIE3.0/NVMe), 1*SSD M.2 2280(SATA/NGFF), 1*Güç Düğmesi |
| Çıkış Desteği | Çift ekran HDMI2.0+Type-C 4K/60Hz |
| İşletim Sistemi | Windows10, windows10 pro, Windows11, ubuntu, Linux |
| Soğutma Sistemi | Büyük Fan + Tam Bakır Soğutma |
| Güç | AC 100~240V, 50/60Hz, 12V/3A/PD36W |
| Boyutlar | 155*80*19mm, ağırlık: yaklaşık 196g |
![]()
Bu Mini PC, 3.4GHz'e kadar çıkan Intel AlderLake N100 veya N200 Dört Çekirdekli Dört İş Parçacıklı Çekirdek ve intel7 işlemci ile donatılmıştır. Düşük güç tüketimi ve sessiz tasarıma sahip olup, kararlı hesaplama, görüntü ve ses işleme yetenekleriyle ofis ev eğlencesi ve benzeri durumlarla kolayca başa çıkabilir.
![]()
Bu ev ofisi mini PC'si, HDMI2.0 ve TYPE-C portları ile tek veya çift ekran 4K 60FPS HD çıkışını destekler, bu da ev ses/video eğlencesi için geniş çapta kullanılabilir ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi videonun orijinal rengini büyük ölçüde geri yükler, aynı zamanda oyun ve eğlenceyi de destekler.
![]()
Mini Bilgisayar olarak, günlük internet ihtiyaçları için 2.4G/5G çift bant kablosuz WIFI6 ve Bluetooth 5.2 ile donatılmış yerleşik bir 2.5G Gigabit kablolu LAN portuna sahiptir.
![]()
Bu oyun mini PC'si, yüksek hızlarda bile ısıyı hızla dağıtmak ve bilgisayarın yüksek performansını ve kararlı çalışmasını sürdürmek için tamamen bakır bir soğutucu, petek soğutma delikleri ve daha büyük bir soğutma fanı ile tasarlanmıştır.
![]()
Bu ev mini bilgisayarı kompakttır ve etrafta taşınması kolaydır, günlük yaşam ekranınıza, TV'nize, yazıcınıza, projektörünüze ve diğer cihazlarınıza bağlanmak için kullanılabilir, nerede olursanız olun, bağlayın ve kullanın.
![]()
Tüm ofis yazılımlarını, yüksek çözünürlüklü ses ve video ve oyun eğlencesini hızlı bir şekilde çalıştırabilir. Günlük ofis, tasarım, eğlence ve depolama ihtiyaçlarını karşılar ve hayata büyük kolaylık getirir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X101 N100 N200 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $156.00 ~ $247.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Fanlı Intel N100/N200 LPDDR5 16GB RAM Windows 10/11 Linux Masaüstü Mini PC Ev Ofisi ve Oyun İçin
Bu Mini PC, Intel N100/N200 işlemci ile güçlendirilmiştir ve windows10, windows11, linux, ubuntu ve diğer işletim sistemlerini destekler.
Ev ofisi ve oyun mini PC'si olarak, LPDDR5 RAM, iki adet M.2 2280 SSD sabit disk, bir adet RJ45 Gigabit Ethernet LAN ve düşük güç tüketimi ile donatılmıştır, bu da onu ev verileri, video ve ses mini sunucusu için uygun hale getirir.
Bu mini masaüstü PC, ev video ve ses küçük sunucuları için kullanılabileceği gibi, oyun eğlencesi gibi uygulamalar için normal bir PC yerine mini masaüstü PC olarak da kullanılabilir.
| CPU | Intel İşlemci N100/N200, 3.4GHz/3.7GHz, dört çekirdekli dört iş parçacıklı |
| GPU |
Intel N100: Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake); Intel N200: Intel UHD Graphics 32 EUs (Alder Lake) |
| Bellek | LPDDR5 RAM 4800MHz, Maksimum 16GB'a kadar |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 NVMe SSD PCle3.0 (PCle3.0*1+SATA*1), Maksimum 4TB*2'ye kadar (Hız Desteği PCle3.0*2) |
| Ethernet | Çift bant WiFi6/Bluetooth 5.2 (intel AX201) 2.5G Gigabit LAN portu (intel i225), Wake-on-LAN ve PXE önyüklemesini destekler |
| İletişim Portu | Kablosuz LAN/Bluetooth; Intel AX201/2.4G/5G/, Intel wifi6/BT5.2 |
| G/Ç Portu | 3*USB3.2, 1*LAN, 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C 4K 60HZ(DP/USB desteği), 1*Ses Jakı, 1*SSD M.2 2280(PCIE3.0/NVMe), 1*SSD M.2 2280(SATA/NGFF), 1*Güç Düğmesi |
| Çıkış Desteği | Çift ekran HDMI2.0+Type-C 4K/60Hz |
| İşletim Sistemi | Windows10, windows10 pro, Windows11, ubuntu, Linux |
| Soğutma Sistemi | Büyük Fan + Tam Bakır Soğutma |
| Güç | AC 100~240V, 50/60Hz, 12V/3A/PD36W |
| Boyutlar | 155*80*19mm, ağırlık: yaklaşık 196g |
![]()
Bu Mini PC, 3.4GHz'e kadar çıkan Intel AlderLake N100 veya N200 Dört Çekirdekli Dört İş Parçacıklı Çekirdek ve intel7 işlemci ile donatılmıştır. Düşük güç tüketimi ve sessiz tasarıma sahip olup, kararlı hesaplama, görüntü ve ses işleme yetenekleriyle ofis ev eğlencesi ve benzeri durumlarla kolayca başa çıkabilir.
![]()
Bu ev ofisi mini PC'si, HDMI2.0 ve TYPE-C portları ile tek veya çift ekran 4K 60FPS HD çıkışını destekler, bu da ev ses/video eğlencesi için geniş çapta kullanılabilir ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi videonun orijinal rengini büyük ölçüde geri yükler, aynı zamanda oyun ve eğlenceyi de destekler.
![]()
Mini Bilgisayar olarak, günlük internet ihtiyaçları için 2.4G/5G çift bant kablosuz WIFI6 ve Bluetooth 5.2 ile donatılmış yerleşik bir 2.5G Gigabit kablolu LAN portuna sahiptir.
![]()
Bu oyun mini PC'si, yüksek hızlarda bile ısıyı hızla dağıtmak ve bilgisayarın yüksek performansını ve kararlı çalışmasını sürdürmek için tamamen bakır bir soğutucu, petek soğutma delikleri ve daha büyük bir soğutma fanı ile tasarlanmıştır.
![]()
Bu ev mini bilgisayarı kompakttır ve etrafta taşınması kolaydır, günlük yaşam ekranınıza, TV'nize, yazıcınıza, projektörünüze ve diğer cihazlarınıza bağlanmak için kullanılabilir, nerede olursanız olun, bağlayın ve kullanın.
![]()
Tüm ofis yazılımlarını, yüksek çözünürlüklü ses ve video ve oyun eğlencesini hızlı bir şekilde çalıştırabilir. Günlük ofis, tasarım, eğlence ve depolama ihtiyaçlarını karşılar ve hayata büyük kolaylık getirir.
![]()
![]()