| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26W J1900 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | PLA kaplamalı kağıt sayfası |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu X26W model Mini PC, Celeron J1900 işlemci ile donatılmıştır ve size sorunsuz bir ev ve ofis çalışma deneyimi sunabilir. 8 GB'a kadar DDR3 yüksek frekanslı bellek ve 1*mSATA SSD arayüzü ile 2 TB'a kadar depolama kapasitesini destekleyerek veri okuma ve işleme yeteneklerinin hızını büyük ölçüde artırır.
Kısacası, bu Mini Masaüstü PC yüksek performans, geniş depolama, kompakt ve taşınabilir, iyi ısı dağılımı ve zengin arayüzler gibi birçok avantajı bir araya getirir. Ofis için güçlü bir yardımcı ve ev eğlencesi için temel bir cihazdır, size büyük kolaylık sağlayabilir.
| CPU | Intel Celeron J1900 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemci, 2.42 GHz Patlama Frekansı, 2MB L2 Önbellek, 10W TDP, 22NM Litografi |
| GPU | Intel Atom İşlemci Z3700 Serisi için Intel® HD Graphics |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet, RJ45 Intel i211 Ağ Kartı, Ağ Uyandırma, PXE Önyükleme Desteği |
| Ekran | 1*HDMI, 1*VGA, Çift ekran senkron ve asenkron ekran desteği |
| Ses | Realtek ALC662 ses kontrol çipi, çift kanallı, stereo, Line out desteği |
| Grafik Motoru | DirectX11.1.OCL 1.2, OGL 3.2;
Kodlama: H.264.MPEG2/4, VC1, WMV9;
Kod Çözme: H264, MPEG2 İşletim Sistemi Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, vb. |
| Güç | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| G/Ç Arayüzü | 5*USB2.0, 1*USB3.0, 2*Ethernet, 1*HDMI, 1*VGA, 1*COM RS232, 1*AUD, 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| Boyut | 198mm*198mm*38mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.0kg |
| Malzeme | Alüminyum |
| Alaşımlı Kasa | Kurulum VESA/Duvar Montajı/Masaüstü |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20℃ ila 65℃; Depolama Sıcaklığı: 15℃ - 35℃; Çalışma Nemi: %5-%95 (Bağıl Nem, Yoğuşmasız) |
| Celeron Mini PC Düşük Güç Tüketimi: | Celeron Mini PC düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir, bu da tüm makinenin yalnızca 10W tüketmesini sağlar. Günde 8 saat kullanılırsa, mini ana bilgisayar haftada yalnızca 1 kWh elektrik tüketir, büyük ana bilgisayar ise daha fazla tüketir. Uzun vadede, hem ofis hem de ev kullanımı için en iyi seçimdir. |
Alüminyum alaşımdan yapılmış kasa sadece şık ve güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel ısı dağılımı performansına sahiptir. Uzun süreli çalışma sırasında Mini Masaüstü Bilgisayarın kararlı çalışmasını sağlayarak ısıyı hızla dağıtabilir.
![]()
Celeron Mini PC Fansız Soğutma Yöntemi:
Tüm makine, fansız buz kazığı ısı dağılımı tasarımını benimser ve ısı, makinenin uzun süreli kararlı çalışmasını sağlayarak ısı ileten tamamen alüminyum alaşımlı gövde aracılığıyla dışarıya hızla dağıtılır.
![]()
Mini ana bilgisayar güçlü genişletilebilirliğe sahiptir ve ev ofisinden oyun eğlencesine kadar çeşitli yaşam senaryolarında kullanıma uygundur. Ayrıca oturma odası TV projeksiyonuna, arabaya, izlemeye vb. bağlanabilir.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26W J1900 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu X26W model Mini PC, Celeron J1900 işlemci ile donatılmıştır ve size sorunsuz bir ev ve ofis çalışma deneyimi sunabilir. 8 GB'a kadar DDR3 yüksek frekanslı bellek ve 1*mSATA SSD arayüzü ile 2 TB'a kadar depolama kapasitesini destekleyerek veri okuma ve işleme yeteneklerinin hızını büyük ölçüde artırır.
Kısacası, bu Mini Masaüstü PC yüksek performans, geniş depolama, kompakt ve taşınabilir, iyi ısı dağılımı ve zengin arayüzler gibi birçok avantajı bir araya getirir. Ofis için güçlü bir yardımcı ve ev eğlencesi için temel bir cihazdır, size büyük kolaylık sağlayabilir.
| CPU | Intel Celeron J1900 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemci, 2.42 GHz Patlama Frekansı, 2MB L2 Önbellek, 10W TDP, 22NM Litografi |
| GPU | Intel Atom İşlemci Z3700 Serisi için Intel® HD Graphics |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet, RJ45 Intel i211 Ağ Kartı, Ağ Uyandırma, PXE Önyükleme Desteği |
| Ekran | 1*HDMI, 1*VGA, Çift ekran senkron ve asenkron ekran desteği |
| Ses | Realtek ALC662 ses kontrol çipi, çift kanallı, stereo, Line out desteği |
| Grafik Motoru | DirectX11.1.OCL 1.2, OGL 3.2;
Kodlama: H.264.MPEG2/4, VC1, WMV9;
Kod Çözme: H264, MPEG2 İşletim Sistemi Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, vb. |
| Güç | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| G/Ç Arayüzü | 5*USB2.0, 1*USB3.0, 2*Ethernet, 1*HDMI, 1*VGA, 1*COM RS232, 1*AUD, 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| Boyut | 198mm*198mm*38mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.0kg |
| Malzeme | Alüminyum |
| Alaşımlı Kasa | Kurulum VESA/Duvar Montajı/Masaüstü |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20℃ ila 65℃; Depolama Sıcaklığı: 15℃ - 35℃; Çalışma Nemi: %5-%95 (Bağıl Nem, Yoğuşmasız) |
| Celeron Mini PC Düşük Güç Tüketimi: | Celeron Mini PC düşük güç tüketimi ve enerji tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir, bu da tüm makinenin yalnızca 10W tüketmesini sağlar. Günde 8 saat kullanılırsa, mini ana bilgisayar haftada yalnızca 1 kWh elektrik tüketir, büyük ana bilgisayar ise daha fazla tüketir. Uzun vadede, hem ofis hem de ev kullanımı için en iyi seçimdir. |
Alüminyum alaşımdan yapılmış kasa sadece şık ve güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel ısı dağılımı performansına sahiptir. Uzun süreli çalışma sırasında Mini Masaüstü Bilgisayarın kararlı çalışmasını sağlayarak ısıyı hızla dağıtabilir.
![]()
Celeron Mini PC Fansız Soğutma Yöntemi:
Tüm makine, fansız buz kazığı ısı dağılımı tasarımını benimser ve ısı, makinenin uzun süreli kararlı çalışmasını sağlayarak ısı ileten tamamen alüminyum alaşımlı gövde aracılığıyla dışarıya hızla dağıtılır.
![]()
Mini ana bilgisayar güçlü genişletilebilirliğe sahiptir ve ev ofisinden oyun eğlencesine kadar çeşitli yaşam senaryolarında kullanıma uygundur. Ayrıca oturma odası TV projeksiyonuna, arabaya, izlemeye vb. bağlanabilir.
![]()
![]()