|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X35 8USB |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
iBu mini bilgisayar, ofis asistanınız ve ev eğlence cihazınız olmak için kesinlikle iyi bir seçimdir. Bu, 4., 5., 6., 7. Nesil Intel Core i3 i5 i7, Intel Celeron ve Intel Pentium işlemcili mini bir PC'dir. Taşınabilir bir mini PC ve mini kişisel bilgisayar olarak küçük, yerden tasarruf sağlayan ve düşük güç tüketimine sahip olduğundan, ev, ofis, iş, öğrenci laboratuvarı vb. için mini masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilir.
Bu mini masaüstü PC, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu veya Centos vb. kurulumunu destekler. Dahili fanlı soğutma sistemine dayanarak, 7/24 çalışır ve terminallerde, multimedyada ve diğer farklı uygulamalarda daha kararlı ve güvenilir çalışır.
Ayrıca, 1*RJ45, 1* HDMI, 1* VGA, 4*USB3.0 ve 2*USB2.0 gibi zengin arayüzleri sayesinde cihazlar arasında kolay bir ara bağlantı sağlanır.
| CPU |
Intel Celeron 2955U: 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, 1,40 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 15 W TDP; Intel Pentium 3556U: 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, 1,70 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 15 W TDP; Intel Pentium 4417U: 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 2,30 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 15 W TDP; Intel Celeron J4125: 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 2,00 GHz İşlemci Temel Frekansı, 4 MB Önbellek, 10 W TDP; |
| GPU |
Intel Celeron 2955U: 4. Nesil Intel İşlemciler için Intel® HD Grafikler Intel Pentium 3556U: 4. Nesil Intel İşlemciler için Intel® HD Grafikler Intel Pentium 4417U: Intel® HD Graphics 610 Intel Celeron J4125: Intel® UHD Graphics 600 |
| Bellek |
1* Tek Kanal SODIMM, DDR3L 1333/1600MHz RAM 2GB/4GB/8GB/16GB isteğe bağlı |
| Sabit Disk |
Yalnızca 1* mSATA SSD desteği 32GB / 64GB /128GB / 256GB / 512GB / 1TB İsteğe Bağlı |
| Ethernet | 1 x RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabit Ethernet |
| Genişletme | 1* yarım yükseklik mini PCIe Yuvası |
| Ses | Realtek ALC662 ses kontrol çipini benimser, çift kanal, stereo, Hat çıkışı desteği |
| Ekran | 1*VGA (çözünürlük 1920×1080@60Hz), 1*HDMI (çözünürlük 3280×2000@60Hz), senkron veya asenkron ekran desteği |
| WIFI | Çift antenli modül, 300M, 802.11.b/g/n |
| Güç | Giriş: DC100-240V AC/50-60Hz, Çıkış: DC 12V-3A 36W /5A 60W |
| İşletim Sistemi | Win 10/8 /7, Linux, Ubuntu, Openelec, vb. |
| Özellikler | Ağ Üzerinden Uyandırma, S5 RTC Uyandırma Ayarları (Belirli Bir Saatte Güç Açma), PXE Önyükleme, AC Güç Kaybında Geri Yükleme (Otomatik Güç Açma) Desteği. |
| Soğutma Sistemi | Dahili soğutma fanı |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB3.0, 4*USB2.0, 1*Güç Anahtarı, 1*AUD, 1*DC-12V, 1*LAN, 1*HDMI, 1*VGA |
| Kurulum | VESA/Duvar Montajı/Masaüstü Montajı |
| Boyut/Ağırlık | 136MM*128MM*42MM/ Yaklaşık 1.0kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 65°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ~ 85°C (15°C - 35°C Önerilir) |
| Bağıl Nem | 10% ~ 90% (yoğuşmasız) |
Bu ürün, az yer kaplayan ve isteğe bağlı olarak yerleştirilebilen küçük ve narin bir gövdeye sahiptir. Hafif tasarımı, iş seyahatleriniz sırasında taşımanızı kolaylaştırır. Nerede olursanız olun, monitörü bağlamanız yeterlidir; oyun oynayabilir, ofis işleriyle uğraşabilir, yüksek çözünürlüklü video izleyebilir vb. çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, işiniz ve eğlenceniz için büyük kolaylık ve özgürlük getirebilirsiniz.
![]()
Belirli taleplerinize uygun olarak 2GB/4GB/8GB/16GB isteğe bağlı kapasiteler sunan 1* Tek Kanal SODIMM DDR3L 1333/1600MHz RAM'e sahiptir. Ek olarak, 32GB ila 1TB arasında değişen seçeneklerle 1* mSATA SSD Sabit Disk desteği sunar. Bu mini ana bilgisayar, yıldırım hızında yanıt süreleri ve sorunsuz çalışma sağlayan yüksek hızlı bir (SSD + yüksek frekanslı bellek) kombinasyonu ile donatılmıştır.
![]()
Mini PC ana bilgisayarımız, sessiz bir fan ve akıllı sıcaklık kontrol tasarımı ile tasarlanmıştır. Tamamen alüminyum alaşımlı gövdenin mükemmel termal iletkenliği ile birleştirilen bu gelişmiş sistem, ısıyı dış ortama hızla dağıtmayı sağlar. Makineyi etkili bir şekilde korur, yoğun iş yükleri veya uzun süreli kullanımlar sırasında bile uzun vadeli ve kararlı çalışmayı sağlar. Bu, çoklu görev yaparken, kaynak yoğun uygulamalar çalıştırırken veya iş veya eğlence için uzun süre kullanırken aşırı ısınma endişesi duymadan sürekli performansa güvenebileceğiniz anlamına gelir. Sessiz çalışma, aynı zamanda sessiz çalışma alanları veya ev eğlence kurulumları için de ideal bir seçimdir ve fan gürültüsünün dikkat dağıtıcı etkisi olmadan güçlü bilgi işlem yetenekleri sunar.
![]()
Bu mini PC, bir üretkenlik gücüdür. Office Word, Excel, PPT, CAD, PS ve AI gibi çok çeşitli ofis yazılımlarını mutlak bir kolaylıkla çalıştırmanıza olanak tanır. Çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde halledin ve veri yoğun program işlemlerinde hızla ilerleyin. Daha verimli çalışmanızı sağlar ve yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarır, daha kısa sürede daha fazlasını başarmanıza olanak tanır.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X35 8USB |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
iBu mini bilgisayar, ofis asistanınız ve ev eğlence cihazınız olmak için kesinlikle iyi bir seçimdir. Bu, 4., 5., 6., 7. Nesil Intel Core i3 i5 i7, Intel Celeron ve Intel Pentium işlemcili mini bir PC'dir. Taşınabilir bir mini PC ve mini kişisel bilgisayar olarak küçük, yerden tasarruf sağlayan ve düşük güç tüketimine sahip olduğundan, ev, ofis, iş, öğrenci laboratuvarı vb. için mini masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilir.
Bu mini masaüstü PC, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu veya Centos vb. kurulumunu destekler. Dahili fanlı soğutma sistemine dayanarak, 7/24 çalışır ve terminallerde, multimedyada ve diğer farklı uygulamalarda daha kararlı ve güvenilir çalışır.
Ayrıca, 1*RJ45, 1* HDMI, 1* VGA, 4*USB3.0 ve 2*USB2.0 gibi zengin arayüzleri sayesinde cihazlar arasında kolay bir ara bağlantı sağlanır.
| CPU |
Intel Celeron 2955U: 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, 1,40 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 15 W TDP; Intel Pentium 3556U: 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, 1,70 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 15 W TDP; Intel Pentium 4417U: 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 2,30 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 15 W TDP; Intel Celeron J4125: 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 2,00 GHz İşlemci Temel Frekansı, 4 MB Önbellek, 10 W TDP; |
| GPU |
Intel Celeron 2955U: 4. Nesil Intel İşlemciler için Intel® HD Grafikler Intel Pentium 3556U: 4. Nesil Intel İşlemciler için Intel® HD Grafikler Intel Pentium 4417U: Intel® HD Graphics 610 Intel Celeron J4125: Intel® UHD Graphics 600 |
| Bellek |
1* Tek Kanal SODIMM, DDR3L 1333/1600MHz RAM 2GB/4GB/8GB/16GB isteğe bağlı |
| Sabit Disk |
Yalnızca 1* mSATA SSD desteği 32GB / 64GB /128GB / 256GB / 512GB / 1TB İsteğe Bağlı |
| Ethernet | 1 x RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabit Ethernet |
| Genişletme | 1* yarım yükseklik mini PCIe Yuvası |
| Ses | Realtek ALC662 ses kontrol çipini benimser, çift kanal, stereo, Hat çıkışı desteği |
| Ekran | 1*VGA (çözünürlük 1920×1080@60Hz), 1*HDMI (çözünürlük 3280×2000@60Hz), senkron veya asenkron ekran desteği |
| WIFI | Çift antenli modül, 300M, 802.11.b/g/n |
| Güç | Giriş: DC100-240V AC/50-60Hz, Çıkış: DC 12V-3A 36W /5A 60W |
| İşletim Sistemi | Win 10/8 /7, Linux, Ubuntu, Openelec, vb. |
| Özellikler | Ağ Üzerinden Uyandırma, S5 RTC Uyandırma Ayarları (Belirli Bir Saatte Güç Açma), PXE Önyükleme, AC Güç Kaybında Geri Yükleme (Otomatik Güç Açma) Desteği. |
| Soğutma Sistemi | Dahili soğutma fanı |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB3.0, 4*USB2.0, 1*Güç Anahtarı, 1*AUD, 1*DC-12V, 1*LAN, 1*HDMI, 1*VGA |
| Kurulum | VESA/Duvar Montajı/Masaüstü Montajı |
| Boyut/Ağırlık | 136MM*128MM*42MM/ Yaklaşık 1.0kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 65°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ~ 85°C (15°C - 35°C Önerilir) |
| Bağıl Nem | 10% ~ 90% (yoğuşmasız) |
Bu ürün, az yer kaplayan ve isteğe bağlı olarak yerleştirilebilen küçük ve narin bir gövdeye sahiptir. Hafif tasarımı, iş seyahatleriniz sırasında taşımanızı kolaylaştırır. Nerede olursanız olun, monitörü bağlamanız yeterlidir; oyun oynayabilir, ofis işleriyle uğraşabilir, yüksek çözünürlüklü video izleyebilir vb. çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, işiniz ve eğlenceniz için büyük kolaylık ve özgürlük getirebilirsiniz.
![]()
Belirli taleplerinize uygun olarak 2GB/4GB/8GB/16GB isteğe bağlı kapasiteler sunan 1* Tek Kanal SODIMM DDR3L 1333/1600MHz RAM'e sahiptir. Ek olarak, 32GB ila 1TB arasında değişen seçeneklerle 1* mSATA SSD Sabit Disk desteği sunar. Bu mini ana bilgisayar, yıldırım hızında yanıt süreleri ve sorunsuz çalışma sağlayan yüksek hızlı bir (SSD + yüksek frekanslı bellek) kombinasyonu ile donatılmıştır.
![]()
Mini PC ana bilgisayarımız, sessiz bir fan ve akıllı sıcaklık kontrol tasarımı ile tasarlanmıştır. Tamamen alüminyum alaşımlı gövdenin mükemmel termal iletkenliği ile birleştirilen bu gelişmiş sistem, ısıyı dış ortama hızla dağıtmayı sağlar. Makineyi etkili bir şekilde korur, yoğun iş yükleri veya uzun süreli kullanımlar sırasında bile uzun vadeli ve kararlı çalışmayı sağlar. Bu, çoklu görev yaparken, kaynak yoğun uygulamalar çalıştırırken veya iş veya eğlence için uzun süre kullanırken aşırı ısınma endişesi duymadan sürekli performansa güvenebileceğiniz anlamına gelir. Sessiz çalışma, aynı zamanda sessiz çalışma alanları veya ev eğlence kurulumları için de ideal bir seçimdir ve fan gürültüsünün dikkat dağıtıcı etkisi olmadan güçlü bilgi işlem yetenekleri sunar.
![]()
Bu mini PC, bir üretkenlik gücüdür. Office Word, Excel, PPT, CAD, PS ve AI gibi çok çeşitli ofis yazılımlarını mutlak bir kolaylıkla çalıştırmanıza olanak tanır. Çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde halledin ve veri yoğun program işlemlerinde hızla ilerleyin. Daha verimli çalışmanızı sağlar ve yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarır, daha kısa sürede daha fazlasını başarmanıza olanak tanır.
![]()