|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | x60 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Mini bilgisayar, Intel 11. nesil Core i7 1165G7 dört çekirdekli, sekiz iş parçacıklı işlemciyi kullanır. Bu işlemci, 4K yüksek çözünürlüklü çift ekran çıkışını destekleyen çift 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0 ve 1*Mini DP ile donatılmıştır.
Bu mini PC ayrıca daha hızlı veri aktarımı için 64 GB'a kadar genişletilebilen 1*çift kanallı DDR4 belleğe ve gecikmeyi ortadan kaldıran, yüksek hızlarda aktarım yapan 1*M.2 NVMe 2242 SSD'ye sahiptir.
Ek olarak, WiFi/4G modüllü 1*Tam boy Mini PCIE, dahili antenli 1*2.5 inç SATA sabit disk ve bakır borulu fan sistemine sahiptir. Mini PC size daha iyi bir deneyim, daha fazla seçenek sunabilir.
| CPU | Intel Core i7 1165G7 |
| GPU | Intel Iris Xe Grafikleri |
| Depolama | 1*M.2 2242 NVME/SATA SSD |
| RAM | 1*Çift kanallı DDR4 RAM, maksimum 64 GB'a kadar |
| Ethernet | 2*Gigabit LAN, LAN üzerinden uyandırmayı destekler |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux, Centos vb. |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 1*Type-C (USB4), 1*Ses, 1*DC, 1*Mini DP, 1*HDMI, 1*Güç düğmesi |
| Genişletme Yuvası | WiFi/4G modüllü 1*Tam boy Mini PCIE, dahili antenli 1*2.5 inç SATA sabit disk, 1*RS232 dahili COM pini |
| Malzeme | Alüminyum alaşım + ABS |
| Boyut | 114.5mm*114.5mm* 52.8mm, ağırlık: yaklaşık 0.5kg |
| Güç | DC 12V 5A/60W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Depolama Nemi | 10%~90% @30°C (yoğuşmasız) |
Bu mini PC, hem iş hem de oyun için 4.7 GHz'e kadar RWI, 12M önbelleğe sahip Intel Core 11. nesil i7-1165G7 dört çekirdekli, sekiz iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır.
![]()
Bu mini PC ince, taşınabilir, yüksek performanslı ve tak-çalıştır özelliktedir. Sadece 114.5 mm (U) * 114.5 mm (G) * 52.8 mm (Y) ölçülerindedir.
![]()
![]()
11. nesil mini ana bilgisayar, hızlı ısı dağılımı ve düşük gürültü özelliklerine sahip bakır borulu soğutma fanı ile donatılmıştır. Bu, makinenin uzun süre güçlü bir şekilde çalışmasını ve 7*24 saat sorunsuz çalışmasını garanti eder.
![]()
Intel Core Taşınabilir Mini Ana Bilgisayar, daha verimli çalışma ve eğlence için tek veya çift ekran çıkışını destekleyen 1*HDMI 2.0 HD ve 1*Mini DP bağlantı noktalarına sahiptir, size daha geniş bir kullanım alanı sunar.
Ev ofisi, eğlence oyunları, sohbet, internette gezinme veya eğitim, görüntüleme öğretimi vb. olsun. Kolayca üstesinden gelebilir. Sadece ofis öğrenimi için değil, aynı zamanda LOL, DNF, CF gibi çeşitli popüler oyunları oynamak için de uygundur.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | x60 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Mini bilgisayar, Intel 11. nesil Core i7 1165G7 dört çekirdekli, sekiz iş parçacıklı işlemciyi kullanır. Bu işlemci, 4K yüksek çözünürlüklü çift ekran çıkışını destekleyen çift 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0 ve 1*Mini DP ile donatılmıştır.
Bu mini PC ayrıca daha hızlı veri aktarımı için 64 GB'a kadar genişletilebilen 1*çift kanallı DDR4 belleğe ve gecikmeyi ortadan kaldıran, yüksek hızlarda aktarım yapan 1*M.2 NVMe 2242 SSD'ye sahiptir.
Ek olarak, WiFi/4G modüllü 1*Tam boy Mini PCIE, dahili antenli 1*2.5 inç SATA sabit disk ve bakır borulu fan sistemine sahiptir. Mini PC size daha iyi bir deneyim, daha fazla seçenek sunabilir.
| CPU | Intel Core i7 1165G7 |
| GPU | Intel Iris Xe Grafikleri |
| Depolama | 1*M.2 2242 NVME/SATA SSD |
| RAM | 1*Çift kanallı DDR4 RAM, maksimum 64 GB'a kadar |
| Ethernet | 2*Gigabit LAN, LAN üzerinden uyandırmayı destekler |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux, Centos vb. |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 1*Type-C (USB4), 1*Ses, 1*DC, 1*Mini DP, 1*HDMI, 1*Güç düğmesi |
| Genişletme Yuvası | WiFi/4G modüllü 1*Tam boy Mini PCIE, dahili antenli 1*2.5 inç SATA sabit disk, 1*RS232 dahili COM pini |
| Malzeme | Alüminyum alaşım + ABS |
| Boyut | 114.5mm*114.5mm* 52.8mm, ağırlık: yaklaşık 0.5kg |
| Güç | DC 12V 5A/60W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Depolama Nemi | 10%~90% @30°C (yoğuşmasız) |
Bu mini PC, hem iş hem de oyun için 4.7 GHz'e kadar RWI, 12M önbelleğe sahip Intel Core 11. nesil i7-1165G7 dört çekirdekli, sekiz iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır.
![]()
Bu mini PC ince, taşınabilir, yüksek performanslı ve tak-çalıştır özelliktedir. Sadece 114.5 mm (U) * 114.5 mm (G) * 52.8 mm (Y) ölçülerindedir.
![]()
![]()
11. nesil mini ana bilgisayar, hızlı ısı dağılımı ve düşük gürültü özelliklerine sahip bakır borulu soğutma fanı ile donatılmıştır. Bu, makinenin uzun süre güçlü bir şekilde çalışmasını ve 7*24 saat sorunsuz çalışmasını garanti eder.
![]()
Intel Core Taşınabilir Mini Ana Bilgisayar, daha verimli çalışma ve eğlence için tek veya çift ekran çıkışını destekleyen 1*HDMI 2.0 HD ve 1*Mini DP bağlantı noktalarına sahiptir, size daha geniş bir kullanım alanı sunar.
Ev ofisi, eğlence oyunları, sohbet, internette gezinme veya eğitim, görüntüleme öğretimi vb. olsun. Kolayca üstesinden gelebilir. Sadece ofis öğrenimi için değil, aynı zamanda LOL, DNF, CF gibi çeşitli popüler oyunları oynamak için de uygundur.
![]()
![]()