|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X96 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Intel 12. Nesil N100 işlemci ile güçlendirilmiş, özelleştirilebilir Intel N100, N200 işlemcili bu taşınabilir Intel mini PC, çok çeşitli karmaşık ofis görevlerini kolaylıkla ve üstün performansla yerine getirebilir. Bu CPU dört çekirdekli ve dört iş parçacıklıdır, CPU çekirdek frekansı 3.4 GHz'e kadar çıkar. Ayrıca 16 GB DDR4 belleğe ve iki M.2 sabit diske sahiptir, bu da depolama ihtiyaçlarınızı karşılar ve hızlı veri okuma hızını garanti eder.
CPU hariç, bu bilgisayar 32 GB'a kadar destekleyen DDR4 SODIMM x1 belleğe, 1*RJ45 2.5G Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, LAN üzerinden uyandırma, ağ kartı başlatma ve kablosuz WiFi 6 ve bluetooth'u destekler. Sabit diskler açısından, 1xM.2 2280 PCIE3.0x2 NVMe SSD ve 1x M.2 2242 SATA/NGFF SSD'yi de destekler, bu da farklı sabit disk ihtiyaçlarını karşılar ve çoğu durum için daha uygundur.
| CPU | Intel 12. Nesil AlderLake N100 (özelleştirilebilir Intel N100, N200 işlemci) |
| Frekans | 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, taban frekansı: 1.80GHz, 3.4GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics (24EUS) |
| Bellek | 1*SODIMM DDR4 3200MHz, maksimum 32GB |
| Depolama | 2*SSD: 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD |
| Ethernet | 1*2.5G RJ45 Gigabit LAN, Otomatik Güç Açma, WOL, WiFi ve Bluetooth modülünü destekler |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB3.2, 1*2.5G RJ45 LAN, 2*HDMI 2.0, 1*Ses Jakı, 1*Güç düğmesi, 1*DC |
| Soğutma Sistemi | Sessiz soğutma fanı + saf bakır ısı emici |
| İşletim Sistemi | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, vb. |
| Güç | AC 100~240V, 50/60Hz, DC 12V/3A, 5.5-2.5MM |
| Boyut | 108mm*102mm*38mm, Ağırlık: yaklaşık 240g |
Bu Intel mini PC, daha verimli okuma ve depolama için 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD ve 1*SODIMM DDR4 3200MHz RAM ile donatılmıştır, maksimum 32GB'a kadar destekler.
![]()
Mini PC, WiFi ve bluetooth modülünü destekleyen 1*2.5G RJ45 Gigabit ethernet ile donatılmıştır, pürüzsüz sinyalle uzun mesafeli kablosuz iletime sahiptir.
![]()
Çift ekran 4K çıkış görüntüsünü destekleyen 2*HDMI2.0 arayüzü ile donatılmıştır, kolay geçiş ve çoklu ekran işleme, müşterinin yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi gereksinimlerini karşılar.
![]()
Bu mini bilgisayar şık gümüş siyah renkte, 108mm*102mm*38mm boyutlarında ve 240g net ağırlığıyla taşınabilir bilgisayarlar için ilk tercihtir. Soğutma yöntemi aynı zamanda sessiz fan+tam bakır soğutmadır, bu da size gürültü rahatsızlığı vermez.
![]()
Bu, mükemmel performansı ve taşınabilirliği ile çok mükemmel bir endüstriyel bilgisayardır. Kişisel bilgisayarınız veya ofis bilgisayarınız olarak kullanmak, hayatı deneyimlemek veya iş verimliliğini artırmak için yeni bir bilgisayar satın almak istiyorsanız, bu ürünü düşünün.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X96 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Intel 12. Nesil N100 işlemci ile güçlendirilmiş, özelleştirilebilir Intel N100, N200 işlemcili bu taşınabilir Intel mini PC, çok çeşitli karmaşık ofis görevlerini kolaylıkla ve üstün performansla yerine getirebilir. Bu CPU dört çekirdekli ve dört iş parçacıklıdır, CPU çekirdek frekansı 3.4 GHz'e kadar çıkar. Ayrıca 16 GB DDR4 belleğe ve iki M.2 sabit diske sahiptir, bu da depolama ihtiyaçlarınızı karşılar ve hızlı veri okuma hızını garanti eder.
CPU hariç, bu bilgisayar 32 GB'a kadar destekleyen DDR4 SODIMM x1 belleğe, 1*RJ45 2.5G Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, LAN üzerinden uyandırma, ağ kartı başlatma ve kablosuz WiFi 6 ve bluetooth'u destekler. Sabit diskler açısından, 1xM.2 2280 PCIE3.0x2 NVMe SSD ve 1x M.2 2242 SATA/NGFF SSD'yi de destekler, bu da farklı sabit disk ihtiyaçlarını karşılar ve çoğu durum için daha uygundur.
| CPU | Intel 12. Nesil AlderLake N100 (özelleştirilebilir Intel N100, N200 işlemci) |
| Frekans | 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, taban frekansı: 1.80GHz, 3.4GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics (24EUS) |
| Bellek | 1*SODIMM DDR4 3200MHz, maksimum 32GB |
| Depolama | 2*SSD: 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD |
| Ethernet | 1*2.5G RJ45 Gigabit LAN, Otomatik Güç Açma, WOL, WiFi ve Bluetooth modülünü destekler |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB3.2, 1*2.5G RJ45 LAN, 2*HDMI 2.0, 1*Ses Jakı, 1*Güç düğmesi, 1*DC |
| Soğutma Sistemi | Sessiz soğutma fanı + saf bakır ısı emici |
| İşletim Sistemi | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, vb. |
| Güç | AC 100~240V, 50/60Hz, DC 12V/3A, 5.5-2.5MM |
| Boyut | 108mm*102mm*38mm, Ağırlık: yaklaşık 240g |
Bu Intel mini PC, daha verimli okuma ve depolama için 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD ve 1*SODIMM DDR4 3200MHz RAM ile donatılmıştır, maksimum 32GB'a kadar destekler.
![]()
Mini PC, WiFi ve bluetooth modülünü destekleyen 1*2.5G RJ45 Gigabit ethernet ile donatılmıştır, pürüzsüz sinyalle uzun mesafeli kablosuz iletime sahiptir.
![]()
Çift ekran 4K çıkış görüntüsünü destekleyen 2*HDMI2.0 arayüzü ile donatılmıştır, kolay geçiş ve çoklu ekran işleme, müşterinin yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi gereksinimlerini karşılar.
![]()
Bu mini bilgisayar şık gümüş siyah renkte, 108mm*102mm*38mm boyutlarında ve 240g net ağırlığıyla taşınabilir bilgisayarlar için ilk tercihtir. Soğutma yöntemi aynı zamanda sessiz fan+tam bakır soğutmadır, bu da size gürültü rahatsızlığı vermez.
![]()
Bu, mükemmel performansı ve taşınabilirliği ile çok mükemmel bir endüstriyel bilgisayardır. Kişisel bilgisayarınız veya ofis bilgisayarınız olarak kullanmak, hayatı deneyimlemek veya iş verimliliğini artırmak için yeni bir bilgisayar satın almak istiyorsanız, bu ürünü düşünün.
![]()
![]()