| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30G J4125 N4000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini anakart, endüstriyel uygulamalar için kararlı ve verimli bilgi işlem gücü sağlamak üzere güçlü Intel Celeron J4125 veya N4000 işlemciyi entegre eder. 1*DDR4 yuvası ile donatılmış bellek, çeşitli karmaşık görevlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kolayca yükseltilebilir.
Çift Realtek Gigabit Ethernet arayüzleri, ister diğer cihazlarla iletişim için ister uzaktan izleme için olsun, endüstriyel ortamlarda yüksek hızlı ve kararlı veri iletimini sağlar.
Çift HDMI bağlantı noktası, aynı anda birden fazla işlemi veya veri ekranını izlemek için size daha geniş bir görsel alan sağlayan senkron veya asenkron üçlü ekranları destekler.
4 COM bağlantı noktası, güçlü uyumluluğa sahip çeşitli geleneksel endüstriyel ekipmanlara bağlanmak için büyük kolaylık sağlar. Fabrika otomasyonu, izleme sistemleri veya diğer endüstriyel senaryolar için olsun, bu anakart sağ kolunuz olabilir.
| Anakart Boyutu | NANO 120mmX120mm, Kalınlık: 18mm |
| CPU | Intel Celeron J4125/ N4000 İşlemciler |
| Bellek | 1*SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz, 8G'ye Kadar |
| Depolama | 1*M.2 Key M (2280mm, SATA SSD destekler) |
| Genişletme Yuvası | 1*MiniPCIe, Wifi + Bluetooth /4G genişletme modülü desteği |
| G/Ç Arayüzü | 1 x DC-Girişi, 2 x HDMI, 3 x USB2.0, 2 x LAN, 1 x MİKROFON GİRİŞİ, 1 x KULAKLIK ÇIKIŞI, 5 x USB3.2 GEN1 (5Gbps), 1 x KAYIT, 1 x SIFIRLAMA, 2 x LED, |
| Dahili Arayüz | 1 x Hata Ayıklama, 1 x LVDS, 1 x SATA GÜÇ, 1 x SATA, 1 x COM_BAĞLANTI (4*COM232, COM1 RS232/485 Atlama Başlığı Seçeneklerini Destekler), |
| İşletim Sistemi | Windows 10 / Windows 11 / Linux, vb. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Ekran | Senkron / asenkron üçlü ekran desteği (1*HDMI1, 1*HDMI2, 1*LVDS3) |
| Güç Yönetimi | Gelişmiş Güç Yönetimi ACPI'yi destekler; Gerçek Zamanlı Donanım İzlemeyi Destekler; Otomatik Güç Açmayı Destekler |
| Ethernet | 2 x Realtek Gigabit Ethernet(RTL8111H / 8111G) |
| Arka Işık Ayarı | LVDS, sistem/donanım aşağı regülasyonunu destekleyebilir ve ayar modu atlama başlığı ile seçilir (varsayılan sistem) |
| Ses Frekansı | Realtek ALC662/ALC887; Entegre Amplifikatör NS4251 3W@4Ω maks.; 3W/4Ω Hoparlörler veya 2W/8Ω Hoparlörler Bağlanması Önerilir |
| G/Ç Yongası | TE8786E-I |
| Güç | 1*DC 12-19V |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -15℃ ~ +60℃, Çalışma nemi: %0 - %95 (bağıl nem, yoğuşmasız) |
Bu mini anakart, endüstriyel ortamlarda veri iletimi için yüksek hızlı ve kararlı bir ağ bağlantısı sağlayan çift Realtek Gigabit Ethernet ve 4*COM arayüzlerine sahiptir. Çift HDMI bağlantı noktası desteği ile daha fazla bilgiyi aynı anda görüntülemek için senkron veya asenkron üçlü ekranlar yapılandırabilir, iş verimliliğini artırabilirsiniz.![]()
Bu küçük, yüksek performanslı 120mm * 120mm mini anakart sadece 18mm kalınlığındadır, bu da onu yerden tasarruf sağlayan uygulamalar için mükemmel kılar. Kompakt boyutuna rağmen, bu anakart rakipsiz güvenilirlik ve geniş bir özellik yelpazesi sunar.![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30G J4125 N4000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini anakart, endüstriyel uygulamalar için kararlı ve verimli bilgi işlem gücü sağlamak üzere güçlü Intel Celeron J4125 veya N4000 işlemciyi entegre eder. 1*DDR4 yuvası ile donatılmış bellek, çeşitli karmaşık görevlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kolayca yükseltilebilir.
Çift Realtek Gigabit Ethernet arayüzleri, ister diğer cihazlarla iletişim için ister uzaktan izleme için olsun, endüstriyel ortamlarda yüksek hızlı ve kararlı veri iletimini sağlar.
Çift HDMI bağlantı noktası, aynı anda birden fazla işlemi veya veri ekranını izlemek için size daha geniş bir görsel alan sağlayan senkron veya asenkron üçlü ekranları destekler.
4 COM bağlantı noktası, güçlü uyumluluğa sahip çeşitli geleneksel endüstriyel ekipmanlara bağlanmak için büyük kolaylık sağlar. Fabrika otomasyonu, izleme sistemleri veya diğer endüstriyel senaryolar için olsun, bu anakart sağ kolunuz olabilir.
| Anakart Boyutu | NANO 120mmX120mm, Kalınlık: 18mm |
| CPU | Intel Celeron J4125/ N4000 İşlemciler |
| Bellek | 1*SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz, 8G'ye Kadar |
| Depolama | 1*M.2 Key M (2280mm, SATA SSD destekler) |
| Genişletme Yuvası | 1*MiniPCIe, Wifi + Bluetooth /4G genişletme modülü desteği |
| G/Ç Arayüzü | 1 x DC-Girişi, 2 x HDMI, 3 x USB2.0, 2 x LAN, 1 x MİKROFON GİRİŞİ, 1 x KULAKLIK ÇIKIŞI, 5 x USB3.2 GEN1 (5Gbps), 1 x KAYIT, 1 x SIFIRLAMA, 2 x LED, |
| Dahili Arayüz | 1 x Hata Ayıklama, 1 x LVDS, 1 x SATA GÜÇ, 1 x SATA, 1 x COM_BAĞLANTI (4*COM232, COM1 RS232/485 Atlama Başlığı Seçeneklerini Destekler), |
| İşletim Sistemi | Windows 10 / Windows 11 / Linux, vb. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Ekran | Senkron / asenkron üçlü ekran desteği (1*HDMI1, 1*HDMI2, 1*LVDS3) |
| Güç Yönetimi | Gelişmiş Güç Yönetimi ACPI'yi destekler; Gerçek Zamanlı Donanım İzlemeyi Destekler; Otomatik Güç Açmayı Destekler |
| Ethernet | 2 x Realtek Gigabit Ethernet(RTL8111H / 8111G) |
| Arka Işık Ayarı | LVDS, sistem/donanım aşağı regülasyonunu destekleyebilir ve ayar modu atlama başlığı ile seçilir (varsayılan sistem) |
| Ses Frekansı | Realtek ALC662/ALC887; Entegre Amplifikatör NS4251 3W@4Ω maks.; 3W/4Ω Hoparlörler veya 2W/8Ω Hoparlörler Bağlanması Önerilir |
| G/Ç Yongası | TE8786E-I |
| Güç | 1*DC 12-19V |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -15℃ ~ +60℃, Çalışma nemi: %0 - %95 (bağıl nem, yoğuşmasız) |
Bu mini anakart, endüstriyel ortamlarda veri iletimi için yüksek hızlı ve kararlı bir ağ bağlantısı sağlayan çift Realtek Gigabit Ethernet ve 4*COM arayüzlerine sahiptir. Çift HDMI bağlantı noktası desteği ile daha fazla bilgiyi aynı anda görüntülemek için senkron veya asenkron üçlü ekranlar yapılandırabilir, iş verimliliğini artırabilirsiniz.![]()
Bu küçük, yüksek performanslı 120mm * 120mm mini anakart sadece 18mm kalınlığındadır, bu da onu yerden tasarruf sağlayan uygulamalar için mükemmel kılar. Kompakt boyutuna rağmen, bu anakart rakipsiz güvenilirlik ve geniş bir özellik yelpazesi sunar.![]()
![]()