| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26UL 1340P |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $285.00 ~ $470.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| CPU | Intel Raptor Lake 13. Nesil Core i5-1340P |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics 80 (Alder Lake) |
| Bellek | 2*SODIMM NB-DDR4, 2133/ 2400/ 2666/ 2933/ 3200 RAM Desteği, Maksimum 32G |
| Sabit Disk | 1*M.2-SATA/PCIE, Key-M portlu M.2 2280/2242 SSD Desteği, NVME/SATA Desteği; 1*SATA1 HDD/SSD, SATA3.0 Desteği |
| Ethernet | 1/2*RJ45 LAN, Tek ağ Intel I219V Gigabit NIC Desteği, Wake-on-LAN, PXE fonksiyonu Desteği |
| Genişletme | 1*M2-WIFI, Key-E portlu WIFI/ Bluetooth modülü Desteği; 1*4G/5G-M.2, Key-B portlu, M.2 5G (3052/3042) modülü veya M.2 4G (3042) modülü Desteği |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB3.2, 2*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*VGA DB15, 1*DP, 1*DC, 1*LINE-out, 1*MIC-in, 6*COM (COM1: RS232/422/485, COM2: RS232, COM3-6: RS232), 1*MSIM1, 1*Güç düğmesi |
| İşletim Sistemi | Windows 11, Windows 10, KylinOS, UnionTech, vb. |
| BIOS | AMI BIOS, Güç açık aramayı, zamanlanmış güç açmayı, uzaktan güç açma/kapama akıllı tanımayı destekler |
| Watchdog | Watchdog programlama, donanım sıfırlama fonksiyonu desteği (256 seviye, 0-255 saniye) |
| Güç | 1*DC 12V/7A veya 19V/5A |
| Boyutlar | 170*170*21mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Bağıl Nem | 5%~95%@30°C (yoğuşmasız) |
![]()
Bu X86 Intel mimarili anakart, CPU işlemcisi ile özelleştirme hizmetini destekleyebilir, Intel Core i3, i5, i7 serisi işlemcileri destekler ve zengin arayüzlere, güçlü performansa ve kararlı çalışma kabiliyetine sahiptir, bu da onu endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmasına olanak tanır.
![]()
Anakart, ısıyı hızlı ve verimli bir şekilde dağıtan düşük gürültülü fan tasarımına sahip bir soğutma fanı ile donatılmıştır, bu da cihazın güvenli ve kararlı çalışmasını sağlar.
Bu X86 mimarili mini anakart, kompakt olmasına rağmen, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanma yeteneği, çalışma sıcaklıkları 60 derece Santigrat'a kadar, en düşük -10 derece Santigrat'a kadar destekler ve özelleştirilmiş ultra geniş sıcaklık gereksinimlerini destekler.
![]()
Bu yüksek performanslı endüstriyel mini anakart, akıllı otomasyon, güç kabinleri, endüstriyel kontrol ve diğer endüstriyel ekipman ve alanlarda yaygın olarak kullanılabilir, insanların yaşamlarına büyük kolaylıklar getirir.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26UL 1340P |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $285.00 ~ $470.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| CPU | Intel Raptor Lake 13. Nesil Core i5-1340P |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics 80 (Alder Lake) |
| Bellek | 2*SODIMM NB-DDR4, 2133/ 2400/ 2666/ 2933/ 3200 RAM Desteği, Maksimum 32G |
| Sabit Disk | 1*M.2-SATA/PCIE, Key-M portlu M.2 2280/2242 SSD Desteği, NVME/SATA Desteği; 1*SATA1 HDD/SSD, SATA3.0 Desteği |
| Ethernet | 1/2*RJ45 LAN, Tek ağ Intel I219V Gigabit NIC Desteği, Wake-on-LAN, PXE fonksiyonu Desteği |
| Genişletme | 1*M2-WIFI, Key-E portlu WIFI/ Bluetooth modülü Desteği; 1*4G/5G-M.2, Key-B portlu, M.2 5G (3052/3042) modülü veya M.2 4G (3042) modülü Desteği |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB3.2, 2*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*VGA DB15, 1*DP, 1*DC, 1*LINE-out, 1*MIC-in, 6*COM (COM1: RS232/422/485, COM2: RS232, COM3-6: RS232), 1*MSIM1, 1*Güç düğmesi |
| İşletim Sistemi | Windows 11, Windows 10, KylinOS, UnionTech, vb. |
| BIOS | AMI BIOS, Güç açık aramayı, zamanlanmış güç açmayı, uzaktan güç açma/kapama akıllı tanımayı destekler |
| Watchdog | Watchdog programlama, donanım sıfırlama fonksiyonu desteği (256 seviye, 0-255 saniye) |
| Güç | 1*DC 12V/7A veya 19V/5A |
| Boyutlar | 170*170*21mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Bağıl Nem | 5%~95%@30°C (yoğuşmasız) |
![]()
Bu X86 Intel mimarili anakart, CPU işlemcisi ile özelleştirme hizmetini destekleyebilir, Intel Core i3, i5, i7 serisi işlemcileri destekler ve zengin arayüzlere, güçlü performansa ve kararlı çalışma kabiliyetine sahiptir, bu da onu endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmasına olanak tanır.
![]()
Anakart, ısıyı hızlı ve verimli bir şekilde dağıtan düşük gürültülü fan tasarımına sahip bir soğutma fanı ile donatılmıştır, bu da cihazın güvenli ve kararlı çalışmasını sağlar.
Bu X86 mimarili mini anakart, kompakt olmasına rağmen, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanma yeteneği, çalışma sıcaklıkları 60 derece Santigrat'a kadar, en düşük -10 derece Santigrat'a kadar destekler ve özelleştirilmiş ultra geniş sıcaklık gereksinimlerini destekler.
![]()
Bu yüksek performanslı endüstriyel mini anakart, akıllı otomasyon, güç kabinleri, endüstriyel kontrol ve diğer endüstriyel ekipman ve alanlarda yaygın olarak kullanılabilir, insanların yaşamlarına büyük kolaylıklar getirir.
![]()
![]()