| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 12x12 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, sisteminizi hızlı bir şekilde kurup çalıştırmak için 8 GB'a kadar RAM destekleyen 1* SODIMM DDR3L yuvası ile harika genişletme olanakları sunan yeni bir Mini Anakarttır.
Ayrıca depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için 1* tam yükseklik mSATA SSD konektörü ve 1*2.5” SATA 2.0 HDD/SSD konektörü sağlar. Bu arada, WiFi veya 4G modüllerini destekleyen yarım yükseklik Mini PCIE yuvası bulunmaktadır, böylece her zaman, her yerde yüksek hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.
Mini Anakart ayrıca, Wake-on-LAN işlevini desteklemenin yanı sıra size kararlı ve yüksek hızlı bir ağ deneyimi sunan iki adet 1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN kartı ile donatılmıştır.
Zengin arayüz tasarımı, çeşitli harici cihazların ihtiyaçlarını karşılar. Bilgisayar performansı ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir Intel Pentium, Celeron ve Core serisi işlemci yelpazesi. İster ofis, ister eğlence, ister profesyonel uygulamalar olsun, kolayca başa çıkabilirsiniz. Harika dijital yaşamınıza başlamak için Mini Anakartımızı seçin.
| Anakart Boyutu | 120mm*120mm |
| İşlemciler | Intel® Pentium 3805 İşlemci; Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 İşlemciler; Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U İşlemciler |
| Ekran | Entegre Intel® HD Graphics, Core Graphics Kartı; DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2; Kodlama: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9; Kod Çözme: H 264, MPEG2; 1*VGA + 1*HDMI, Destek Senkron VEYA Asenkron Ekran |
| Bellek | 1* SODIMM DDR3L, 1066 / 1333MHz, 8 GB'a Kadar |
| Depolama | 1* Tam Yükseklik mSATA SSD, 1*SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| Genişletme Yuvası | 1* Yarım Yükseklik Mini PCIE, WiFi / 4G Modülü Desteği |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB3.0, 1*2'si 1 Arada Ses Bağlantı Noktası, 1*Güç Anahtarı, 2*RS232 COM, 1*2.5 DC-GİRİŞİ, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 Ethernet |
| Ethernet | 2*1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN, Wake-on-LAN Desteği |
| Ses | Çift kanallı ve stereo destekli yerleşik Realtek ALC662 Ses Kontrol Çipi. |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, Centos, vb. |
| Güç Girişi | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A, Core: 1*DC 12V5A |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ +65°C, Depolama sıcaklığı: -20°C ~ +70°C, Çalışma nemi: %5 - %95 (bağıl nem, yoğuşmasız) |
Mini anakart ayrıca endüstriyel, akıllı dijital tabela ve tıbbi cihaz uygulamalarını desteklemek için iki adet COM bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca çift ekran HD senkron/asenkron ekranı desteklemek için bir HDMI ve bir VGA bağlantı noktası ile donatılmıştır.
![]()
Bu küçük, yüksek performanslı 120mm * 120mm mini anakart yalnızca 18 mm kalınlığındadır, bu da onu yerden tasarruf sağlayan uygulamalar için mükemmel kılar. Kompakt boyutuna rağmen, bu anakart rakipsiz güvenilirlik ve geniş bir özellik yelpazesi sunar.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 12x12 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, sisteminizi hızlı bir şekilde kurup çalıştırmak için 8 GB'a kadar RAM destekleyen 1* SODIMM DDR3L yuvası ile harika genişletme olanakları sunan yeni bir Mini Anakarttır.
Ayrıca depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için 1* tam yükseklik mSATA SSD konektörü ve 1*2.5” SATA 2.0 HDD/SSD konektörü sağlar. Bu arada, WiFi veya 4G modüllerini destekleyen yarım yükseklik Mini PCIE yuvası bulunmaktadır, böylece her zaman, her yerde yüksek hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.
Mini Anakart ayrıca, Wake-on-LAN işlevini desteklemenin yanı sıra size kararlı ve yüksek hızlı bir ağ deneyimi sunan iki adet 1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN kartı ile donatılmıştır.
Zengin arayüz tasarımı, çeşitli harici cihazların ihtiyaçlarını karşılar. Bilgisayar performansı ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir Intel Pentium, Celeron ve Core serisi işlemci yelpazesi. İster ofis, ister eğlence, ister profesyonel uygulamalar olsun, kolayca başa çıkabilirsiniz. Harika dijital yaşamınıza başlamak için Mini Anakartımızı seçin.
| Anakart Boyutu | 120mm*120mm |
| İşlemciler | Intel® Pentium 3805 İşlemci; Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 İşlemciler; Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U İşlemciler |
| Ekran | Entegre Intel® HD Graphics, Core Graphics Kartı; DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2; Kodlama: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9; Kod Çözme: H 264, MPEG2; 1*VGA + 1*HDMI, Destek Senkron VEYA Asenkron Ekran |
| Bellek | 1* SODIMM DDR3L, 1066 / 1333MHz, 8 GB'a Kadar |
| Depolama | 1* Tam Yükseklik mSATA SSD, 1*SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| Genişletme Yuvası | 1* Yarım Yükseklik Mini PCIE, WiFi / 4G Modülü Desteği |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB3.0, 1*2'si 1 Arada Ses Bağlantı Noktası, 1*Güç Anahtarı, 2*RS232 COM, 1*2.5 DC-GİRİŞİ, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 Ethernet |
| Ethernet | 2*1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN, Wake-on-LAN Desteği |
| Ses | Çift kanallı ve stereo destekli yerleşik Realtek ALC662 Ses Kontrol Çipi. |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, Centos, vb. |
| Güç Girişi | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A, Core: 1*DC 12V5A |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ +65°C, Depolama sıcaklığı: -20°C ~ +70°C, Çalışma nemi: %5 - %95 (bağıl nem, yoğuşmasız) |
Mini anakart ayrıca endüstriyel, akıllı dijital tabela ve tıbbi cihaz uygulamalarını desteklemek için iki adet COM bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca çift ekran HD senkron/asenkron ekranı desteklemek için bir HDMI ve bir VGA bağlantı noktası ile donatılmıştır.
![]()
Bu küçük, yüksek performanslı 120mm * 120mm mini anakart yalnızca 18 mm kalınlığındadır, bu da onu yerden tasarruf sağlayan uygulamalar için mükemmel kılar. Kompakt boyutuna rağmen, bu anakart rakipsiz güvenilirlik ve geniş bir özellik yelpazesi sunar.
![]()
![]()