|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X48 J4125 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, 4 intel i225V 2.5GbE ağ kartına ve Intel Celeron J4125 J1900 N2830 N5010 veya E3845 anakartına sahip bir mini PC'dir. Bu nedenle bu mini bilgisayar sadece ev, ofis, medya merkezi, dijital tabela, dijital güvenlik ve gözetim vb. için ideal bir mini masaüstü veya taşınabilir mini PC olarak değil, aynı zamanda ev veya endüstri için bir güvenlik duvarı yönlendiricisi veya diğer alanlar için bir mini ağ sunucusu cihazı olarak da kullanılabilir. Fansız tasarıma dayanan güvenlik duvarı ağ sunucusu, terminallerde, multimedyada ve diğer endüstriyel uygulamalarda daha kararlı ve güvenilir bir şekilde çalışarak zorlu ortamlardaki çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir.
Bu güvenlik duvarı yönlendiricisi CentOS, Ubuntu, Sophos, Debian, Windows 10/8/7, OpenWRT, OPNsense, PFSense vb. kurulumunu destekler.
Intel Celeron J4125 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemcili yazılım yönlendirici, çeşitli kullanımlar için mükemmel, güçlü, kompakt ve enerji açısından verimli bir bilgi işlem çözümüdür. İster ev ofis bilgisayarı, ister eğlence cihazı, ister iş çözümü arıyor olun, bu Mini PC ihtiyacınızı karşılar.
| İşlemci | Intel Celeron J4125 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemci, 2.70 GHz Patlama Frekansı, 4 MB Önbellek, 10 W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics 600 |
| Bellek | Tek Kanallı DDR4 8G'ye Kadar (2133/2400/2666MHz), 1*260-pin SO-DIMM |
| Sabit Disk | 1*mSATA SSD + 1*2.5" inç SSD/HDD |
| Ethernet | 4*RJ45 2.5GbE, Intel I225-V Gigabit Ethernet |
| Ön Panel Bağlantıları | Güç açma/kapama, 1 x VGA, 1 x HDMI, 2x USB 3.0 |
| Arka Panel Bağlantıları | 4 x RJ45 LAN, 1 × DC GİRİŞİ 12V/3A |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows 10/8/7, Linux, Ubuntu, Openelec, OpenWRT, OPNsense, PFSense vb. |
| Özellikler | Wake UP on LAN, S5 RTC Wake Ayarları (Belirli Bir Zamanda Güç Açma), PXE Boot, AC Güç Kaybında Geri Yükleme (Otomatik Güç Açma) Desteği |
| Güç | Giriş: AC 100-240V /50-60Hz, Çıkış: DC 12V/3A |
| Soğutma Sistemi | Fansız Pasif Soğutma ve Soğutucu |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~65℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃~ 85℃ (15- 35℃ Tavsiye Edilir) |
| Bağıl Nem | 5%~95% (yoğuşmasız) |
4 çekirdekli 4 iş parçacıklı Intel Celeron J4125 işlemci ile donatılmış bu Mini PC, günlük görevler ve daha yoğun uygulamalar için üstün performans sunar. 2.70 GHz'lik patlama frekansı ve 4 MB önbelleği ile çoklu görevleri kolayca halledebilir, sorunsuz ve kesintisiz bir çalışma sağlar.
Intel Celeron J4125, yalnızca 10 W'lık düşük bir TDP'ye sahiptir, bu da onu son derece enerji verimli kılar. Bu, yalnızca elektrik maliyetlerinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda sessiz çalışmaya da olanak tanır, bu da ev ofislerinde, sınıflarda veya gürültü seviyelerinin minimumda tutulması gereken herhangi bir ortamda kullanım için mükemmeldir.![]()
Bu, dört adet 2.5GbE intel i225-V ağ kartına sahip bir güvenlik duvarı mini PC'sidir. Bir güvenlik duvarı yazılım yönlendiricisidir. Ve otomatik güç açma, LAN üzerinden uyandırma ve PXE vb. destekler.![]()
WAN/LAN bağımsız olarak değiştirilebilir ve geniş bant kaplaması ayarlanabilir. Geniş bant kaplamaları aynı operatörden olabilir.![]()
4 adet LAN Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile akıllı akış dağıtımı sağlar. Ayrıca PPPOE doğrulamalıdır, bu da ağdaki gizli tehlikelerden uzak durur ve çevrimiçi erişimin güvenliğini sağlar. Bu 4 LAN endüstriyel güvenlik duvarı cihazı ofis, okul, KTV, Kafe, Bar, alışveriş merkezleri, otel ve restoran ve şirket vb. için kullanılabilir.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X48 J4125 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, 4 intel i225V 2.5GbE ağ kartına ve Intel Celeron J4125 J1900 N2830 N5010 veya E3845 anakartına sahip bir mini PC'dir. Bu nedenle bu mini bilgisayar sadece ev, ofis, medya merkezi, dijital tabela, dijital güvenlik ve gözetim vb. için ideal bir mini masaüstü veya taşınabilir mini PC olarak değil, aynı zamanda ev veya endüstri için bir güvenlik duvarı yönlendiricisi veya diğer alanlar için bir mini ağ sunucusu cihazı olarak da kullanılabilir. Fansız tasarıma dayanan güvenlik duvarı ağ sunucusu, terminallerde, multimedyada ve diğer endüstriyel uygulamalarda daha kararlı ve güvenilir bir şekilde çalışarak zorlu ortamlardaki çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir.
Bu güvenlik duvarı yönlendiricisi CentOS, Ubuntu, Sophos, Debian, Windows 10/8/7, OpenWRT, OPNsense, PFSense vb. kurulumunu destekler.
Intel Celeron J4125 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemcili yazılım yönlendirici, çeşitli kullanımlar için mükemmel, güçlü, kompakt ve enerji açısından verimli bir bilgi işlem çözümüdür. İster ev ofis bilgisayarı, ister eğlence cihazı, ister iş çözümü arıyor olun, bu Mini PC ihtiyacınızı karşılar.
| İşlemci | Intel Celeron J4125 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemci, 2.70 GHz Patlama Frekansı, 4 MB Önbellek, 10 W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics 600 |
| Bellek | Tek Kanallı DDR4 8G'ye Kadar (2133/2400/2666MHz), 1*260-pin SO-DIMM |
| Sabit Disk | 1*mSATA SSD + 1*2.5" inç SSD/HDD |
| Ethernet | 4*RJ45 2.5GbE, Intel I225-V Gigabit Ethernet |
| Ön Panel Bağlantıları | Güç açma/kapama, 1 x VGA, 1 x HDMI, 2x USB 3.0 |
| Arka Panel Bağlantıları | 4 x RJ45 LAN, 1 × DC GİRİŞİ 12V/3A |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows 10/8/7, Linux, Ubuntu, Openelec, OpenWRT, OPNsense, PFSense vb. |
| Özellikler | Wake UP on LAN, S5 RTC Wake Ayarları (Belirli Bir Zamanda Güç Açma), PXE Boot, AC Güç Kaybında Geri Yükleme (Otomatik Güç Açma) Desteği |
| Güç | Giriş: AC 100-240V /50-60Hz, Çıkış: DC 12V/3A |
| Soğutma Sistemi | Fansız Pasif Soğutma ve Soğutucu |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~65℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃~ 85℃ (15- 35℃ Tavsiye Edilir) |
| Bağıl Nem | 5%~95% (yoğuşmasız) |
4 çekirdekli 4 iş parçacıklı Intel Celeron J4125 işlemci ile donatılmış bu Mini PC, günlük görevler ve daha yoğun uygulamalar için üstün performans sunar. 2.70 GHz'lik patlama frekansı ve 4 MB önbelleği ile çoklu görevleri kolayca halledebilir, sorunsuz ve kesintisiz bir çalışma sağlar.
Intel Celeron J4125, yalnızca 10 W'lık düşük bir TDP'ye sahiptir, bu da onu son derece enerji verimli kılar. Bu, yalnızca elektrik maliyetlerinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda sessiz çalışmaya da olanak tanır, bu da ev ofislerinde, sınıflarda veya gürültü seviyelerinin minimumda tutulması gereken herhangi bir ortamda kullanım için mükemmeldir.![]()
Bu, dört adet 2.5GbE intel i225-V ağ kartına sahip bir güvenlik duvarı mini PC'sidir. Bir güvenlik duvarı yazılım yönlendiricisidir. Ve otomatik güç açma, LAN üzerinden uyandırma ve PXE vb. destekler.![]()
WAN/LAN bağımsız olarak değiştirilebilir ve geniş bant kaplaması ayarlanabilir. Geniş bant kaplamaları aynı operatörden olabilir.![]()
4 adet LAN Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile akıllı akış dağıtımı sağlar. Ayrıca PPPOE doğrulamalıdır, bu da ağdaki gizli tehlikelerden uzak durur ve çevrimiçi erişimin güvenliğini sağlar. Bu 4 LAN endüstriyel güvenlik duvarı cihazı ofis, okul, KTV, Kafe, Bar, alışveriş merkezleri, otel ve restoran ve şirket vb. için kullanılabilir.
![]()