| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 J6412 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini pc, 6*RJ45 gigabit ethernet bağlantı noktası ile güvenlik duvarı, ağ sunucusu, VPN yönlendirici olarak kullanılır. Bu taşınabilir mini pc, toz geçirmezlik için alüminyum kasa kullanır. Fansız ve zarif soğutma dişlerinin temelinde, masaüstü bilgisayar hızlı ısı dağılımı sağlayabilir, çalışma sırasında gürültü yapmaz. Bir ağ yazılım yönlendirici mini pc olarak, ARP virüsü saldırısını önlemek için çoklu koruma sağlar.
| CPU | Intel Celeron J6412 İşlemci |
| Bellek | 1*Çift Kanal SO-DIMM DDR4, 3200MHz, Maksimum 32GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*SATA HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226-V LAN, 2.5G iletim hızı |
| Genişletme Yuvası | 1*mSATA, SATA SSD / 4G modülünü destekler, 1*SIM Yuvası |
| G/Ç Arayüzü | 6*LAN, 1*HDIM, 2*USB2.0, 1*RJ45 COM, 2*USB3.0, 1*Güç düğmesi, 1*DC |
| İşletim Sistemi | Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, Centos, Lede, ESXI6.7, vb. |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.65kg |
| Boyut | 136MM*126MM*40MM |
| Kurulum | Masaüstü / Duvara Asılı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: 0~60°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C~75°C, Bağıl Nem: %0~%95 (yoğuşmasız) |
Intel Celeron J6412, 10nm işlemci tabanlı bir CPU'dur, bu da önceki nesil Celeron J4125'in 14nm işlemcisinden daha iyidir, hem düşük güç tüketimi hem de iyi performans sağlar. Ofis ve kurumsal uygulamalar için güçlü performans ve güvenlik sunar.
![]()
Yüksek hızlı iletim ve kararlı ağ bağlantısı yeteneklerine sahip, yüksek performanslı kurumsal düzeyde bir yazılım yönlendirme cihazıdır. Bu yazılım yönlendirme cihazının kullanımı ve kullanımı basit ayarlarla kolaydır. Ek olarak, tasarımı kompakt ve hafiftir, bu da taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır.
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 J6412 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini pc, 6*RJ45 gigabit ethernet bağlantı noktası ile güvenlik duvarı, ağ sunucusu, VPN yönlendirici olarak kullanılır. Bu taşınabilir mini pc, toz geçirmezlik için alüminyum kasa kullanır. Fansız ve zarif soğutma dişlerinin temelinde, masaüstü bilgisayar hızlı ısı dağılımı sağlayabilir, çalışma sırasında gürültü yapmaz. Bir ağ yazılım yönlendirici mini pc olarak, ARP virüsü saldırısını önlemek için çoklu koruma sağlar.
| CPU | Intel Celeron J6412 İşlemci |
| Bellek | 1*Çift Kanal SO-DIMM DDR4, 3200MHz, Maksimum 32GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*SATA HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226-V LAN, 2.5G iletim hızı |
| Genişletme Yuvası | 1*mSATA, SATA SSD / 4G modülünü destekler, 1*SIM Yuvası |
| G/Ç Arayüzü | 6*LAN, 1*HDIM, 2*USB2.0, 1*RJ45 COM, 2*USB3.0, 1*Güç düğmesi, 1*DC |
| İşletim Sistemi | Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, Centos, Lede, ESXI6.7, vb. |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.65kg |
| Boyut | 136MM*126MM*40MM |
| Kurulum | Masaüstü / Duvara Asılı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: 0~60°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C~75°C, Bağıl Nem: %0~%95 (yoğuşmasız) |
Intel Celeron J6412, 10nm işlemci tabanlı bir CPU'dur, bu da önceki nesil Celeron J4125'in 14nm işlemcisinden daha iyidir, hem düşük güç tüketimi hem de iyi performans sağlar. Ofis ve kurumsal uygulamalar için güçlü performans ve güvenlik sunar.
![]()
Yüksek hızlı iletim ve kararlı ağ bağlantısı yeteneklerine sahip, yüksek performanslı kurumsal düzeyde bir yazılım yönlendirme cihazıdır. Bu yazılım yönlendirme cihazının kullanımı ve kullanımı basit ayarlarla kolaydır. Ek olarak, tasarımı kompakt ve hafiftir, bu da taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır.
![]()
![]()
![]()