|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X34 6LAN |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu 6 LAN Firewall Router, fanless soğutma sistemi, sessiz, kararlı ısı dağılımı ile daha kararlı çalışır. Bu Mini Bilgisayar, düşük tüketimli, güç tasarrufu sağlayan 2955U I3 I5 I7 4. ve 5. Nesil işlemciye sahiptir. 6 LAN Mini PC olarak VPN, geniş bant kaplama, davranış yönetimi, akıllı akış kontrolü, tek hat çoklu arama desteği sunar. Diğer yandan, bu Mini Masaüstü bilgisayar Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux, Centos vb. işletim sistemlerini destekler, bilgisayar odaları, internet kafeler, ağ sunucuları, oteller, işletmeler vb. için uygundur.
|
CPU (Özelleştirme Desteği) |
Intel Celeron 2955U: 2M Önbellek, 1.40 GHz, 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, TDP: 15W Core i3-4010U: 3M Önbellek, 1.70 GHz, 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, TDP: 15W Core i5-4200U: 3M Önbellek, 2.60 GHz'e kadar, 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, TDP: 15W Core i3-5010U: 3M Önbellek, 2.10 GHz, 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, TDP: 15W |
| GPU |
Intel Celeron 2955U: Intel HD Graphics (Haswell GT1) Core i3-4010U/ i5-4200U: Intel HD Graphics 4400 Core i3-5010U: Intel HD Graphics 5500 |
| Bellek | 1*DDR3L 1066/ 1333/ 1600MHz, 1.35V |
| Sabit Disk | 1* Tam BoyutlumSATA yuvası SSD; 1*SATA 2.5" HDD |
| LAN | 6*RJ45 LAN(10/100/1000/ intel 211AT Gigabit Ethernet) |
| Genişletme | 1* Tam Boyutlu Mini PCIe |
| HDMI | Maksimum çözünürlük 3200×2000 @60Hz |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, PFSense, vb. |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 6*RJ45 LAN, 1*RS232 COM, 1*DC 12V, 1*Güç düğmesi, 1*HD |
| Güç | Güç Tipi:DC-IN5.5*2.5, Güç Girişi Voltajı:12V, Güç Girişi Amperi:5A |
| Boyutlar | 122mm*175mm*38mm, yaklaşık 0.8kg |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20-65°C, Depolama Sıcaklığı: 15°C-35°C, Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Renk | Siyah |
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X34 6LAN |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu 6 LAN Firewall Router, fanless soğutma sistemi, sessiz, kararlı ısı dağılımı ile daha kararlı çalışır. Bu Mini Bilgisayar, düşük tüketimli, güç tasarrufu sağlayan 2955U I3 I5 I7 4. ve 5. Nesil işlemciye sahiptir. 6 LAN Mini PC olarak VPN, geniş bant kaplama, davranış yönetimi, akıllı akış kontrolü, tek hat çoklu arama desteği sunar. Diğer yandan, bu Mini Masaüstü bilgisayar Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux, Centos vb. işletim sistemlerini destekler, bilgisayar odaları, internet kafeler, ağ sunucuları, oteller, işletmeler vb. için uygundur.
|
CPU (Özelleştirme Desteği) |
Intel Celeron 2955U: 2M Önbellek, 1.40 GHz, 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, TDP: 15W Core i3-4010U: 3M Önbellek, 1.70 GHz, 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, TDP: 15W Core i5-4200U: 3M Önbellek, 2.60 GHz'e kadar, 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, TDP: 15W Core i3-5010U: 3M Önbellek, 2.10 GHz, 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı, TDP: 15W |
| GPU |
Intel Celeron 2955U: Intel HD Graphics (Haswell GT1) Core i3-4010U/ i5-4200U: Intel HD Graphics 4400 Core i3-5010U: Intel HD Graphics 5500 |
| Bellek | 1*DDR3L 1066/ 1333/ 1600MHz, 1.35V |
| Sabit Disk | 1* Tam BoyutlumSATA yuvası SSD; 1*SATA 2.5" HDD |
| LAN | 6*RJ45 LAN(10/100/1000/ intel 211AT Gigabit Ethernet) |
| Genişletme | 1* Tam Boyutlu Mini PCIe |
| HDMI | Maksimum çözünürlük 3200×2000 @60Hz |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, PFSense, vb. |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 6*RJ45 LAN, 1*RS232 COM, 1*DC 12V, 1*Güç düğmesi, 1*HD |
| Güç | Güç Tipi:DC-IN5.5*2.5, Güç Girişi Voltajı:12V, Güç Girişi Amperi:5A |
| Boyutlar | 122mm*175mm*38mm, yaklaşık 0.8kg |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20-65°C, Depolama Sıcaklığı: 15°C-35°C, Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Renk | Siyah |
![]()
![]()