| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X47 i5-8305G |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Mini Oyun Bilgisayarımız iki güçlü işlemci ile birlikte gelir: Intel Core i5-8305G ve Intel Core i7-8709G. Core i5-8305G, bütçe dostu oyuncular için mükemmeldir, Core i7-8709G ise üstün performans seviyesiyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Yoğun bir çevrimiçi savaşın ortasında olun, geniş sanal dünyaları keşfedin veya oyununuzu bir kitleye yayınlayın, Mini Oyun Bilgisayarımız yanınızda. Ayrıca yurt odaları, apartman daireleri veya tam boyutlu bir oyun bilgisayarının pratik olmayabileceği ev ofisleri gibi küçük alanlar için de harikadır.
Sonuç olarak, rakipsiz performans ve çok yönlülük sunan bir Mini Oyun Bilgisayarı arıyorsanız, Intel Core i5-8305G ve Intel Core i7-8709G'li modelimize göz atın. Oyun deneyiminizi bugün yükseltin ve yepyeni bir olasılıklar dünyasını keşfedin.
| CPU |
Intel Core i5-8305G: 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 3.80 GHz Maksimum Turbo Frekansı, 6 MB ÖnbellekIntel Core i7-8709G: 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 4.10 GHz Maksimum Turbo Frekansı, 8 MB Önbellek4G Ayrık Grafik AMD RX VEGA M GH DDR5 Video Belleği Intel® HD Graphics 630Ayrık Grafik4G Ayrık Grafik AMD RX VEGA M GH DDR5 Video Belleği |
| Bellek |
DDR4 SO-DIMM*2, 64G'ye Kadar |
| Depolama | M.2 NVMe 2280 SSD *1, M.2 NGFF 2280 SSD*1 |
| Ekran Çıkışı | HDMI 2.0*2, Mini DP*2, 4 ekranlı görüntü çıkışını destekler |
| G/Ç Arayüzü | USB 2.0*4, USB 3.0*4, Type-C*1, SPK*1, MIC*1, Güç Anahtarı*1, HDMI*2, Mini DP*2, Gigabit LAN*2, DC*1, SD Kart Yuvası*1 |
| Ethernet | GbE RJ45 Intel i219*1, GbE RJ45 Realtek 8111*1 |
| Diğer | Wake-up on LAN, PXE önyüklemesini destekler |
| Genişletme | M.2 WIFI Yuvası*1 (Genişletilebilir WIFI / Bluetooth modülü), SD Kart Yuvası*1 |
| Soğutma Sistemi | Akıllı Kontrol Radyatörü |
| Güç | DC 12V-19V |
| Boyut / Ağırlık | 228.8mm*148mm*51.8mm / Yaklaşık 1.5KG |
| Malzeme | Alüminyum + ABS |
| Kurulum | Masaüstü kurulumunu destekler |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C; Depolama Sıcaklığı: -30°C ila +70°C; Depolama Nem Oranı: %10 - %90 @ 30°C (Yoğuşmasız) |
| Intel Core Serisi Oyun Bilgisayarı İşlemcileri: | Mini Oyun Bilgisayarımız iki olağanüstü işlemci ile güçlendirilmiştir: Intel Core i5-8305G ve Intel Core i7-8709G. Intel Core i5-8305G, 3.80 GHz maksimum turbo frekansı ve 6 MB önbelleği ile 4 çekirdek ve 8 iş parçacığı sunar. Sorunsuz performans ve güvenilir işlem gücü talep eden oyuncular için bütçeyi aşmadan mükemmeldir. |
| Daha da sürükleyici bir oyun deneyimi arayanlar için Intel Core i7-8709G dikkate değer bir güçtür. Ayrıca 4 çekirdek ve 8 iş parçacığına sahip olup, 4.10 GHz daha yüksek maksimum turbo frekansı ve 8 MB önbelleği vardır. Bu işlemci, en zorlu oyunları ve uygulamaları kolaylıkla kaldırabilir, çarpıcı görseller ve ışık hızında tepki süreleri sunar. | Intel Core Serisi Oyun Bilgisayarı Bellek ve Sabit Disk: |
Intel Core Serisi Oyun Bilgisayarı Ayrık Grafik:
![]()
Bu mini PC sadece ofis için değil, aynı zamanda büyük 3D oyunları da destekler! 3A başyapıt oyunlarını kolayca oynayın, size sınırsız olasılıklar sunar.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X47 i5-8305G |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Mini Oyun Bilgisayarımız iki güçlü işlemci ile birlikte gelir: Intel Core i5-8305G ve Intel Core i7-8709G. Core i5-8305G, bütçe dostu oyuncular için mükemmeldir, Core i7-8709G ise üstün performans seviyesiyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Yoğun bir çevrimiçi savaşın ortasında olun, geniş sanal dünyaları keşfedin veya oyununuzu bir kitleye yayınlayın, Mini Oyun Bilgisayarımız yanınızda. Ayrıca yurt odaları, apartman daireleri veya tam boyutlu bir oyun bilgisayarının pratik olmayabileceği ev ofisleri gibi küçük alanlar için de harikadır.
Sonuç olarak, rakipsiz performans ve çok yönlülük sunan bir Mini Oyun Bilgisayarı arıyorsanız, Intel Core i5-8305G ve Intel Core i7-8709G'li modelimize göz atın. Oyun deneyiminizi bugün yükseltin ve yepyeni bir olasılıklar dünyasını keşfedin.
| CPU |
Intel Core i5-8305G: 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 3.80 GHz Maksimum Turbo Frekansı, 6 MB ÖnbellekIntel Core i7-8709G: 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 4.10 GHz Maksimum Turbo Frekansı, 8 MB Önbellek4G Ayrık Grafik AMD RX VEGA M GH DDR5 Video Belleği Intel® HD Graphics 630Ayrık Grafik4G Ayrık Grafik AMD RX VEGA M GH DDR5 Video Belleği |
| Bellek |
DDR4 SO-DIMM*2, 64G'ye Kadar |
| Depolama | M.2 NVMe 2280 SSD *1, M.2 NGFF 2280 SSD*1 |
| Ekran Çıkışı | HDMI 2.0*2, Mini DP*2, 4 ekranlı görüntü çıkışını destekler |
| G/Ç Arayüzü | USB 2.0*4, USB 3.0*4, Type-C*1, SPK*1, MIC*1, Güç Anahtarı*1, HDMI*2, Mini DP*2, Gigabit LAN*2, DC*1, SD Kart Yuvası*1 |
| Ethernet | GbE RJ45 Intel i219*1, GbE RJ45 Realtek 8111*1 |
| Diğer | Wake-up on LAN, PXE önyüklemesini destekler |
| Genişletme | M.2 WIFI Yuvası*1 (Genişletilebilir WIFI / Bluetooth modülü), SD Kart Yuvası*1 |
| Soğutma Sistemi | Akıllı Kontrol Radyatörü |
| Güç | DC 12V-19V |
| Boyut / Ağırlık | 228.8mm*148mm*51.8mm / Yaklaşık 1.5KG |
| Malzeme | Alüminyum + ABS |
| Kurulum | Masaüstü kurulumunu destekler |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C; Depolama Sıcaklığı: -30°C ila +70°C; Depolama Nem Oranı: %10 - %90 @ 30°C (Yoğuşmasız) |
| Intel Core Serisi Oyun Bilgisayarı İşlemcileri: | Mini Oyun Bilgisayarımız iki olağanüstü işlemci ile güçlendirilmiştir: Intel Core i5-8305G ve Intel Core i7-8709G. Intel Core i5-8305G, 3.80 GHz maksimum turbo frekansı ve 6 MB önbelleği ile 4 çekirdek ve 8 iş parçacığı sunar. Sorunsuz performans ve güvenilir işlem gücü talep eden oyuncular için bütçeyi aşmadan mükemmeldir. |
| Daha da sürükleyici bir oyun deneyimi arayanlar için Intel Core i7-8709G dikkate değer bir güçtür. Ayrıca 4 çekirdek ve 8 iş parçacığına sahip olup, 4.10 GHz daha yüksek maksimum turbo frekansı ve 8 MB önbelleği vardır. Bu işlemci, en zorlu oyunları ve uygulamaları kolaylıkla kaldırabilir, çarpıcı görseller ve ışık hızında tepki süreleri sunar. | Intel Core Serisi Oyun Bilgisayarı Bellek ve Sabit Disk: |
Intel Core Serisi Oyun Bilgisayarı Ayrık Grafik:
![]()
Bu mini PC sadece ofis için değil, aynı zamanda büyük 3D oyunları da destekler! 3A başyapıt oyunlarını kolayca oynayın, size sınırsız olasılıklar sunar.
![]()
![]()
![]()
![]()