|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X92 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu oyun bilgisayarı küçük boyutlu (131.55mm * 131.55mm * 55mm), hafif (0.6kg) ve taşıması kolaydır. İster evde, ister ofiste, ister seyahatte olun, oyunun keyfini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çıkarabilirsiniz. Şık ve zarif tasarımı, kişiliğinize ve ev tarzınıza uyum sağlayabilen çeşitli renk ve şekil seçenekleriyle mevcuttur.
Küçük gövdesi güçlü bir enerji barındırır, yüksek performanslı bir işlemci ile donatılmıştır ve çeşitli oyunlar ve uygulamalarla kolayca başa çıkabilir, gecikme olmadan sorunsuz çalışarak size üstün bir oyun deneyimi sunar.
| CPU | AMD Ryzen R7-7840HS, Frekans: 3.8GHz - 5.1GHz, L3 Önbellek: 16MB |
| GPU | AMD RadeonTM 780M |
| Ethernet | 1*Gigabit LAN, 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), WIFI6 ve Bluetooth 5.2 modülünü destekler |
| Işıklandırma Desteği | RGB otomatik olarak ayarlanabilir, kapatılabilir / açılabilir / nefes alma ışığı |
| Ekran Bağlantı Noktaları | 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, Üç Ekran 4K HD Görüntüyü Destekler |
| USB Bağlantı Noktaları | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4) |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4), 1*2.5G LAN, 1*Gigabit LAN, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 1*Güç düğmesi, 1*Işıklandırma Anahtarı |
| Bellek | 2*DDR5 SODIMM, frekans 4800 Hz, 64GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280-NVME PCIE 4.0 SSD |
| Güç | 1*DC 20V 5A 100W |
| Boyut | 131.5mm*131.5mm*55mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.55kg |
AMD R7 7840HS oyun bilgisayarı, 8 çekirdek ve 16 iş parçacığına, 3.8GHz CPU frekansına, 5.1GHz tek çekirdek frekansına sahip güçlü bir işlemcidir. Bu işlemci yüksek hızlı bilgi işlem yeteneklerine sahiptir ve çoklu görevleri ve karmaşık bilgi işlem görevlerini kolayca yerine getirebilir. Ofis görevleri veya büyük yazılımları çalıştırmak için olsun, sorunsuz ve verimli kalabilir.
![]()
Aynı zamanda, size çarpıcı bir görsel deneyim sunabilen mükemmel grafik işleme yeteneklerine de sahiptir. Gelişmiş grafik teknolojisini destekler, böylece oyun oynarken, video izlerken veya grafik tasarım yaparken net ve akıcı görüntülerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir, bu da güçlü performans sağlarken pil ömrünü uzatabileceği anlamına gelir.
![]()
AMD çift LAN oyun bilgisayarı, maksimum 64GB ve maksimum 5600MT/S bellek frekansını destekleyen iki adet DDR5 bellek yuvası, bir adet PCI-E 4.0 yuvası, 1*2280 M.2 NVME protokol sabit disklerini destekleyen ve çeşitli ihtiyaçları karşılamak için WiFi6 yüklenmiş olarak donatılmıştır.
![]()
1*HDMI, 1*DP ve 1*Type-C arayüzlerine sahiptir. HDMI, yüksek tanımlı ve ultra yüksek tanımlı çözünürlükleri destekleyen yüksek kaliteli ses ve video sinyalleri iletebilir. DP, HDMI'ya kıyasla daha yüksek yenileme hızlarını ve çözünürlükleri destekleyerek bazı yönlerden daha yüksek performansa sahip olabilir. TYPE C sadece veri iletimi için değil, aynı zamanda şarj için de kullanılabilir ve TYPE C arayüzü birden fazla protokolü destekleyerek harici cihazları bağlarken çok esnektir.
![]()
Mini bilgisayar, çift bakır soğutucu, bellek katı hal soğutma fanı ve geniş havalandırma alanına sahip büyük bir 9CM fan ile hızlı ve kararlı ısı dağılımını destekler.
![]()
Oyun bilgisayarı, hızlı aktarım hızlarına sahip ve hızlı ağ aktarımlarını destekleyen 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), 1*Gigabit LAN, wifi6 ve bluetooth5.2 modülünü destekler.
![]()
Arayüz Gösterimi:
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X92 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu oyun bilgisayarı küçük boyutlu (131.55mm * 131.55mm * 55mm), hafif (0.6kg) ve taşıması kolaydır. İster evde, ister ofiste, ister seyahatte olun, oyunun keyfini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çıkarabilirsiniz. Şık ve zarif tasarımı, kişiliğinize ve ev tarzınıza uyum sağlayabilen çeşitli renk ve şekil seçenekleriyle mevcuttur.
Küçük gövdesi güçlü bir enerji barındırır, yüksek performanslı bir işlemci ile donatılmıştır ve çeşitli oyunlar ve uygulamalarla kolayca başa çıkabilir, gecikme olmadan sorunsuz çalışarak size üstün bir oyun deneyimi sunar.
| CPU | AMD Ryzen R7-7840HS, Frekans: 3.8GHz - 5.1GHz, L3 Önbellek: 16MB |
| GPU | AMD RadeonTM 780M |
| Ethernet | 1*Gigabit LAN, 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), WIFI6 ve Bluetooth 5.2 modülünü destekler |
| Işıklandırma Desteği | RGB otomatik olarak ayarlanabilir, kapatılabilir / açılabilir / nefes alma ışığı |
| Ekran Bağlantı Noktaları | 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, Üç Ekran 4K HD Görüntüyü Destekler |
| USB Bağlantı Noktaları | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4) |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4), 1*2.5G LAN, 1*Gigabit LAN, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 1*Güç düğmesi, 1*Işıklandırma Anahtarı |
| Bellek | 2*DDR5 SODIMM, frekans 4800 Hz, 64GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280-NVME PCIE 4.0 SSD |
| Güç | 1*DC 20V 5A 100W |
| Boyut | 131.5mm*131.5mm*55mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.55kg |
AMD R7 7840HS oyun bilgisayarı, 8 çekirdek ve 16 iş parçacığına, 3.8GHz CPU frekansına, 5.1GHz tek çekirdek frekansına sahip güçlü bir işlemcidir. Bu işlemci yüksek hızlı bilgi işlem yeteneklerine sahiptir ve çoklu görevleri ve karmaşık bilgi işlem görevlerini kolayca yerine getirebilir. Ofis görevleri veya büyük yazılımları çalıştırmak için olsun, sorunsuz ve verimli kalabilir.
![]()
Aynı zamanda, size çarpıcı bir görsel deneyim sunabilen mükemmel grafik işleme yeteneklerine de sahiptir. Gelişmiş grafik teknolojisini destekler, böylece oyun oynarken, video izlerken veya grafik tasarım yaparken net ve akıcı görüntülerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir, bu da güçlü performans sağlarken pil ömrünü uzatabileceği anlamına gelir.
![]()
AMD çift LAN oyun bilgisayarı, maksimum 64GB ve maksimum 5600MT/S bellek frekansını destekleyen iki adet DDR5 bellek yuvası, bir adet PCI-E 4.0 yuvası, 1*2280 M.2 NVME protokol sabit disklerini destekleyen ve çeşitli ihtiyaçları karşılamak için WiFi6 yüklenmiş olarak donatılmıştır.
![]()
1*HDMI, 1*DP ve 1*Type-C arayüzlerine sahiptir. HDMI, yüksek tanımlı ve ultra yüksek tanımlı çözünürlükleri destekleyen yüksek kaliteli ses ve video sinyalleri iletebilir. DP, HDMI'ya kıyasla daha yüksek yenileme hızlarını ve çözünürlükleri destekleyerek bazı yönlerden daha yüksek performansa sahip olabilir. TYPE C sadece veri iletimi için değil, aynı zamanda şarj için de kullanılabilir ve TYPE C arayüzü birden fazla protokolü destekleyerek harici cihazları bağlarken çok esnektir.
![]()
Mini bilgisayar, çift bakır soğutucu, bellek katı hal soğutma fanı ve geniş havalandırma alanına sahip büyük bir 9CM fan ile hızlı ve kararlı ısı dağılımını destekler.
![]()
Oyun bilgisayarı, hızlı aktarım hızlarına sahip ve hızlı ağ aktarımlarını destekleyen 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), 1*Gigabit LAN, wifi6 ve bluetooth5.2 modülünü destekler.
![]()
Arayüz Gösterimi:
![]()