|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X74 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu Mini PC, 12. Nesil Intel Core Intel Core i5 1240P, Core i7 1260P veya Core i9 12900H ile birlikte gelir. İş, ev, ofis ve oyun için mini masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilir. Bu Intel Core i5/i7/i9 mini PC, güçlü ve kompakt bir mini masaüstü bilgisayardır.
Bir mini PC olarak, 2*DDR4 RAM, 64 GB'a kadar tek kanallı DDR4, ayrıca 2*M.2 SSD ve 2,5 inç sabit disk ile mükemmel performans sunar. 2*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet bağlantı noktası ve 2*HDMI, 1*DP ile zengin bağlantı seçeneklerine sahiptir, 4K Ultra HD üçlü ekranı destekler ve size HD multimedya deneyimi sunar.
Bu çift amaçlı ofis ve oyun bilgisayarı, yüksek performans ve yüksek maliyet performansı sunar; kompakt bir boyutta iyi bir genişletilebilirliğe sahiptir, şasisi küçük alanlara sığacak kadar küçük olacak şekilde tasarlanmıştır. Ev eğlencesi, 3D oyun, iş ve ofis, HTPC, eğitim ve öğretim vb. için yaygın olarak kullanılabilir.
Ek olarak, zengin arayüzler sayesinde cihazlar arasında kolay bir ara bağlantı vardır. Bu kompakt ve güçlü mini PC dikkate değerdir.
| CPU | Intel 12. Nesil Core i7 1260P İşlemci, 12 Çekirdek 16 İş Parçacığı, 2.1GHz |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics uyumlu, 1.40 GHz |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD, 1*2.5 inç SATA HDD/SSD |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 64GB'a kadar (tek kanallı DDR4) |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, wake-on LAN, PXE önyükleme desteği. |
| Genişletme | 1*M.2 2230 Yuvası (Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6'yı destekler)), 2*USB2.0 pinleri, Anakart genişletilebilir 2*RS232 (COM1 isteğe bağlı RS485) |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux vb. |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Ses Giriş/Çıkış, 1*TYPE-C (Thunderbolt 4 Desteği), 1*Güç düğmesi, 1*DP, 1*DC |
| Güç | 1*DC, 12-19V Desteği, Güç Girişi 60W-90W |
| Boyut/Ağırlık | 175mm*128mm*45mm / ağırlık: yaklaşık 0.5kg |
| Kurulum | Masaüstü ve duvara monte |
| Malzeme | PVC |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C, Depolama Sıcaklığı: -30°C ila +70°C, Depolama Nemi: %10~%90 @30°C (yoğuşmasız) |
Bu mini PC, 4.70 GHz'e kadar maksimum devir hızına sahip, 12 çekirdekli, 16 iş parçacıklı Intel Core i7-1260P işlemci ile donatılmıştır, yüksek performans ve işlem hızı sunar.![]()
Intel Core oyun bilgisayarı, 2*SODIMM DDR4 3200MHz bellek, 64 GB'a kadar, 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD ve 1*2.5 inç SATA HDD/SSD ile donatılmıştır, bu da süper hızlı okuma/yazma hızları ve işletim hızları sunar.![]()
Intel oyun mini PC, saf bakır radyatör ve büyük düşük gürültülü bir fan ile donatılmıştır, bu da yüksek yük altında kararlı bir sıcaklık sağlamak için gelişmiş bir soğutma sistemi kullanır.![]()
Yüksek tanımlı video ve ses dosyalarını işleyebilen güçlü bir entegre grafik kartı, 2*HDMI bağlantı noktası, 1*DP bağlantı noktası ve ses çözücüye sahiptir, bu da daha gerçekçi ve etkileyici bir eğlence deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.![]()
Oyunların veya filmlerin yüksek tanımlı deneyimini geliştiren, gerçek resmi yeniden oluşturan 8K Ultra HD bir ekrana sahiptir.![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X74 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu Mini PC, 12. Nesil Intel Core Intel Core i5 1240P, Core i7 1260P veya Core i9 12900H ile birlikte gelir. İş, ev, ofis ve oyun için mini masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilir. Bu Intel Core i5/i7/i9 mini PC, güçlü ve kompakt bir mini masaüstü bilgisayardır.
Bir mini PC olarak, 2*DDR4 RAM, 64 GB'a kadar tek kanallı DDR4, ayrıca 2*M.2 SSD ve 2,5 inç sabit disk ile mükemmel performans sunar. 2*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet bağlantı noktası ve 2*HDMI, 1*DP ile zengin bağlantı seçeneklerine sahiptir, 4K Ultra HD üçlü ekranı destekler ve size HD multimedya deneyimi sunar.
Bu çift amaçlı ofis ve oyun bilgisayarı, yüksek performans ve yüksek maliyet performansı sunar; kompakt bir boyutta iyi bir genişletilebilirliğe sahiptir, şasisi küçük alanlara sığacak kadar küçük olacak şekilde tasarlanmıştır. Ev eğlencesi, 3D oyun, iş ve ofis, HTPC, eğitim ve öğretim vb. için yaygın olarak kullanılabilir.
Ek olarak, zengin arayüzler sayesinde cihazlar arasında kolay bir ara bağlantı vardır. Bu kompakt ve güçlü mini PC dikkate değerdir.
| CPU | Intel 12. Nesil Core i7 1260P İşlemci, 12 Çekirdek 16 İş Parçacığı, 2.1GHz |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics uyumlu, 1.40 GHz |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD, 1*2.5 inç SATA HDD/SSD |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 64GB'a kadar (tek kanallı DDR4) |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, wake-on LAN, PXE önyükleme desteği. |
| Genişletme | 1*M.2 2230 Yuvası (Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6'yı destekler)), 2*USB2.0 pinleri, Anakart genişletilebilir 2*RS232 (COM1 isteğe bağlı RS485) |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux vb. |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Ses Giriş/Çıkış, 1*TYPE-C (Thunderbolt 4 Desteği), 1*Güç düğmesi, 1*DP, 1*DC |
| Güç | 1*DC, 12-19V Desteği, Güç Girişi 60W-90W |
| Boyut/Ağırlık | 175mm*128mm*45mm / ağırlık: yaklaşık 0.5kg |
| Kurulum | Masaüstü ve duvara monte |
| Malzeme | PVC |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C, Depolama Sıcaklığı: -30°C ila +70°C, Depolama Nemi: %10~%90 @30°C (yoğuşmasız) |
Bu mini PC, 4.70 GHz'e kadar maksimum devir hızına sahip, 12 çekirdekli, 16 iş parçacıklı Intel Core i7-1260P işlemci ile donatılmıştır, yüksek performans ve işlem hızı sunar.![]()
Intel Core oyun bilgisayarı, 2*SODIMM DDR4 3200MHz bellek, 64 GB'a kadar, 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD ve 1*2.5 inç SATA HDD/SSD ile donatılmıştır, bu da süper hızlı okuma/yazma hızları ve işletim hızları sunar.![]()
Intel oyun mini PC, saf bakır radyatör ve büyük düşük gürültülü bir fan ile donatılmıştır, bu da yüksek yük altında kararlı bir sıcaklık sağlamak için gelişmiş bir soğutma sistemi kullanır.![]()
Yüksek tanımlı video ve ses dosyalarını işleyebilen güçlü bir entegre grafik kartı, 2*HDMI bağlantı noktası, 1*DP bağlantı noktası ve ses çözücüye sahiptir, bu da daha gerçekçi ve etkileyici bir eğlence deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.![]()
Oyunların veya filmlerin yüksek tanımlı deneyimini geliştiren, gerçek resmi yeniden oluşturan 8K Ultra HD bir ekrana sahiptir.![]()
![]()
![]()