|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X81 I9-12900HK |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Intel Core i9 12900HK İşlemcili, 14 çekirdek ve 20 iş parçacığına sahip bu mini PC, hem çoklu görevleri hem de büyük yazılımları kolaylıkla çalıştırmak için güçlü işlem gücüyle donatılmıştır. 64 GB'a kadar belleği destekleyen 2 DDR4 SO-DIMM bellek yuvası ile sisteminiz şampiyon gibi çalışacaktır. Depolama için ise hız ve kapasite ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere 1 adet M.2 2280 SSD ve 1 adet 2.5 inç SATA HDD'ye sahiptir.
Sadece bununla da kalmayıp, bu mini PC, size çarpıcı bir görsel deneyim sunmak için GDDR5 belleğe sahip Nvidia 4GB harici ekran kartı ile donatılmıştır. Oyun oynamak, grafik tasarım yapmak veya video düzenlemek olsun, mükemmel performans gösterebilir. 1*RJ45 (100M/1000M) Realtek RT8111H ağ kartı, kararlı ve hızlı bir ağ bağlantısı sağlar. Çift HDMI bağlantı noktası, birden fazla monitörü bağlamayı ve çalışma alanınızı genişletmeyi kolaylaştırır. Bu arada, Bluetooth ve WiFi işlevleri, çeşitli çevre birimlerine kolayca bağlanmanıza ve kablosuz bağlantının rahatlığının tadını çıkarmanıza olanak tanır.
İster ofiste çalışıyor olun, ister eğleniyor olun, ister profesyonel olarak yaratıyor olun, bu mini PC sizin için idealdir. Kompakt boyutu çok yer kaplamaz ancak bol miktarda güç barındırır. Gelin ve bu mini PC'nin gücünü ve rahatlığını deneyimleyin.
| CPU |
Intel Core I9-12900HK 14 Çekirdek 20 İş Parçacığı İşlemci, 5.00 GHz, 24 MB Intel® Akıllı Önbellek, 45W Intel Core I7-12700H 14 Çekirdek 20 İş Parçacığı İşlemci |
| GPU | Intel® Iris® Xe Grafikleri uyumlu; Nvidia 4GB Harici Ekran Kartı GDDR5 |
| Ethernet | 1*RJ45 (100M/1000M) Realtek RT8111H |
| Video Çıkışı | 2*HDMI 2.0, 4K 60HZ desteği; 1*Type-c, DP1.4, USB 3.1, 5V 3A desteği |
| Ses Çıkışı | 3.5mm Jak, 1*Ses çıkışı, 1*MIC; 2*HDMI |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 6*USB2.0; 2*USB3.0; 1*Type-C (USB 3.1, 5V); 1*RJ45 LAN; 2*HDMI; 1*DC; 1*MIC; 1*Ses Çıkışı; 1*Güç Düğmesi |
| Bellek | 2*DDR4 SO-DIMM, Maksimum 64GB'a kadar |
| Depolama | 1*M.2 2280 SSD; 1*2.5 inç SATA HDD |
| Kablosuz Bağlantı | 1*M.2 Yuvası, 802.11B/G ve 802.11B/G/NGAC desteği; Varsayılan olarak (Intel 3165) iki kablosuz anten ile; Bluetooth 4.0 2'si 1 arada WIFI & BT Combo |
| Genişletme Yuvası | 1*MINI PCIE Yuvası (USB); 1*SIM Kart (4G/5G desteği) |
| Güç | 1*DC 19V 7.7A |
| Malzeme | Metal ve Plastik |
| Boyut/Ağırlık | 180mm*180mm*51mm/Ağırlık: 0.8kg |
Bu ev ofis mini PC, ultra yüksek performansa sahip, eğlenceli bir deneyim için hızlı ve kararlı çalışan iki adet M.2 SSD ve çift kanallı DDR4 RAM'e sahiptir.
![]()
1*RJ45 (100M/1000M) Realtek RT8111H ağ kartı, kararlı ve hızlı bir ağ bağlantısı sağlar. Çift HDMI bağlantı noktası, birden fazla monitörü bağlamayı ve çalışma alanınızı genişletmeyi kolaylaştırır.
![]()
İki adet soğutma fanı ve bakır borulu soğutma, çekirdek bileşenlerin soğutma sıcaklığını stabilize ederken, açıklıkların sol ve sağ tarafları genel hava akışı aktivitesini artırarak daha sessiz ve daha hızlı ısı dağılımı sağlar, böylece gövde normal bir sıcaklıkta kalır.
![]()
Yerleşik NVIDIA 4G bağımsız ekran kartı ile 3A oyunları, tasarım düzenlemeyi kolayca oynayabilir ve evde çalışabilirsiniz, sağ kolunuz olur, bu bizim oyun bilgisayarımızdır. Nvidia GTX 1060 4G, Nvidia'nın Pascal mimarisinden orta seviye bir ekran kartıdır. 1080p oyun için yeterli oyun performansı sunar ve çoğu modern oyunu orta ila yüksek ayarlarda işleyebilir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X81 I9-12900HK |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Intel Core i9 12900HK İşlemcili, 14 çekirdek ve 20 iş parçacığına sahip bu mini PC, hem çoklu görevleri hem de büyük yazılımları kolaylıkla çalıştırmak için güçlü işlem gücüyle donatılmıştır. 64 GB'a kadar belleği destekleyen 2 DDR4 SO-DIMM bellek yuvası ile sisteminiz şampiyon gibi çalışacaktır. Depolama için ise hız ve kapasite ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere 1 adet M.2 2280 SSD ve 1 adet 2.5 inç SATA HDD'ye sahiptir.
Sadece bununla da kalmayıp, bu mini PC, size çarpıcı bir görsel deneyim sunmak için GDDR5 belleğe sahip Nvidia 4GB harici ekran kartı ile donatılmıştır. Oyun oynamak, grafik tasarım yapmak veya video düzenlemek olsun, mükemmel performans gösterebilir. 1*RJ45 (100M/1000M) Realtek RT8111H ağ kartı, kararlı ve hızlı bir ağ bağlantısı sağlar. Çift HDMI bağlantı noktası, birden fazla monitörü bağlamayı ve çalışma alanınızı genişletmeyi kolaylaştırır. Bu arada, Bluetooth ve WiFi işlevleri, çeşitli çevre birimlerine kolayca bağlanmanıza ve kablosuz bağlantının rahatlığının tadını çıkarmanıza olanak tanır.
İster ofiste çalışıyor olun, ister eğleniyor olun, ister profesyonel olarak yaratıyor olun, bu mini PC sizin için idealdir. Kompakt boyutu çok yer kaplamaz ancak bol miktarda güç barındırır. Gelin ve bu mini PC'nin gücünü ve rahatlığını deneyimleyin.
| CPU |
Intel Core I9-12900HK 14 Çekirdek 20 İş Parçacığı İşlemci, 5.00 GHz, 24 MB Intel® Akıllı Önbellek, 45W Intel Core I7-12700H 14 Çekirdek 20 İş Parçacığı İşlemci |
| GPU | Intel® Iris® Xe Grafikleri uyumlu; Nvidia 4GB Harici Ekran Kartı GDDR5 |
| Ethernet | 1*RJ45 (100M/1000M) Realtek RT8111H |
| Video Çıkışı | 2*HDMI 2.0, 4K 60HZ desteği; 1*Type-c, DP1.4, USB 3.1, 5V 3A desteği |
| Ses Çıkışı | 3.5mm Jak, 1*Ses çıkışı, 1*MIC; 2*HDMI |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 6*USB2.0; 2*USB3.0; 1*Type-C (USB 3.1, 5V); 1*RJ45 LAN; 2*HDMI; 1*DC; 1*MIC; 1*Ses Çıkışı; 1*Güç Düğmesi |
| Bellek | 2*DDR4 SO-DIMM, Maksimum 64GB'a kadar |
| Depolama | 1*M.2 2280 SSD; 1*2.5 inç SATA HDD |
| Kablosuz Bağlantı | 1*M.2 Yuvası, 802.11B/G ve 802.11B/G/NGAC desteği; Varsayılan olarak (Intel 3165) iki kablosuz anten ile; Bluetooth 4.0 2'si 1 arada WIFI & BT Combo |
| Genişletme Yuvası | 1*MINI PCIE Yuvası (USB); 1*SIM Kart (4G/5G desteği) |
| Güç | 1*DC 19V 7.7A |
| Malzeme | Metal ve Plastik |
| Boyut/Ağırlık | 180mm*180mm*51mm/Ağırlık: 0.8kg |
Bu ev ofis mini PC, ultra yüksek performansa sahip, eğlenceli bir deneyim için hızlı ve kararlı çalışan iki adet M.2 SSD ve çift kanallı DDR4 RAM'e sahiptir.
![]()
1*RJ45 (100M/1000M) Realtek RT8111H ağ kartı, kararlı ve hızlı bir ağ bağlantısı sağlar. Çift HDMI bağlantı noktası, birden fazla monitörü bağlamayı ve çalışma alanınızı genişletmeyi kolaylaştırır.
![]()
İki adet soğutma fanı ve bakır borulu soğutma, çekirdek bileşenlerin soğutma sıcaklığını stabilize ederken, açıklıkların sol ve sağ tarafları genel hava akışı aktivitesini artırarak daha sessiz ve daha hızlı ısı dağılımı sağlar, böylece gövde normal bir sıcaklıkta kalır.
![]()
Yerleşik NVIDIA 4G bağımsız ekran kartı ile 3A oyunları, tasarım düzenlemeyi kolayca oynayabilir ve evde çalışabilirsiniz, sağ kolunuz olur, bu bizim oyun bilgisayarımızdır. Nvidia GTX 1060 4G, Nvidia'nın Pascal mimarisinden orta seviye bir ekran kartıdır. 1080p oyun için yeterli oyun performansı sunar ve çoğu modern oyunu orta ila yüksek ayarlarda işleyebilir.
![]()
![]()