|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X100 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Intel Core i7 işlemci ile donatılmış bu mini PC, yıldırım hızında işlem hızları ve kesintisiz çoklu görev yetenekleri sunar. Karmaşık projeler üzerinde çalışıyor, birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırıyor veya sürükleyici oyun deneyimleri yaşıyor olun, bu mini PC sizi kapsıyor.
İki adet DDR5 RAM ve iki adet M.2 2280 SSD ile bol miktarda depolama alanının ve yıldırım hızında veri aktarım hızlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ek olarak, çift RJ45 Gigabit Ethernet bağlantı noktaları, iş kullanımı, çevrimiçi oyun ve akış için ideal hale getiren güvenilir ve yüksek hızlı ağ bağlantıları sağlar. Ve kompakt tasarımı sayesinde her yere kolayca taşınabilir ve yerleştirilebilir.
| CPU | Intel Core i7-13700H İşlemci |
| GPU | Intel Iris Xe Grafikler 96 (Alder Lake) |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet RJ45(intel i225), kablosuz LAN / Bluetooth, WIFI6E AX211 / 2.4G / 5G / 6G / BT5.2 ve PXE önyükleme desteği |
| Üçlü Ekran | 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*Type-C (Üçlü ekran 4K çıkışı) |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 3*USB2.0, 3*USB3.2, 2*RJ45 LAN, 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C (DP/PE desteği), 1*DP1.4, 1*3.5mm Ses Jakı, 1*Güç düğmesi |
| Depolama | 2*M.2 2280 PCIE (PCIE4.0*4 + PCIE3.0*4) + 1*2.5” SATA HDD / SSD |
| Bellek | 2*DDR5 SO-DIMM, 64GB'a kadar |
| İşletim Sistemi | Window10, Window11, Linux, Ubuntu, vb. |
| Güç | AC 100 ~ 240V, 19V / 6.32A / 9A / 5.5 - 2.5mm |
| Boyutlar | 149mm * 145mm * 50mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1000g |
Mini PC'nin kompakt tasarımı sayesinde her yere kolayca taşınabilir ve yerleştirilebilir. İster ev ofisiniz için güçlü bir bilgisayara, ister oturma odanızda bir oyun kurulumuna, ister hareket halindeyken taşınabilir bir iş istasyonuna ihtiyacınız olsun, bu mini PC mükemmel bir çözümdür.
![]()
Bu mini ofis bilgisayarı, 64GB 5200MHz'e kadar DDR5 yüksek hızlı çift kanallı bellek ile donatılmıştır ve 4 adet PCIE4.0 M.2 2280 NVMe ve 4 adet PCIE3.0 M.2 2280 NVMe'yi destekleme yeteneği sayesinde beklemeden hızlı bir şekilde önyükleme yapabilirsiniz.
![]()
DDR5 ev ofis mini PC'si, iki adet DDR5 RAM ve iki adet M.2 2280 SSD ile donatılmıştır, bol miktarda depolama alanının ve yıldırım hızında veri aktarım hızlarının keyfini çıkarabilirsiniz.
![]()
Üçlü ekranları destekler ve verimli profesyonellerin yalnızca 1*HDMI 2.0 bağlantı noktası, 1*DP 1.4 bağlantı noktası ve 1*Type-C bağlantı noktası çıkışı ile 3 ekranı kolayca gerçekleştirmeleri için tasarlanmıştır.
![]()
Bu mini masaüstü PC ayrıca HDMI ve DP1.4 bağlantı noktalarına sahiptir, süper net görüntü kalitesi ve gerçekçi görüntülerle 3 ekranlı 4K HD ekranı destekler ve yalnızca ev video ve ses mini sunucusu olarak değil, aynı zamanda ofis ve oyun uygulamaları için normal bir PC yerine mini masaüstü PC olarak da kullanılabilir.
![]()
Bu mini PC çift 2.5G LAN ile birlikte gelir, ayrıca daha hızlı ve daha kararlı 6G bandını ve daha fazla cihaza kolay erişim için Bluetooth 5.2'yi destekler.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X100 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Intel Core i7 işlemci ile donatılmış bu mini PC, yıldırım hızında işlem hızları ve kesintisiz çoklu görev yetenekleri sunar. Karmaşık projeler üzerinde çalışıyor, birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırıyor veya sürükleyici oyun deneyimleri yaşıyor olun, bu mini PC sizi kapsıyor.
İki adet DDR5 RAM ve iki adet M.2 2280 SSD ile bol miktarda depolama alanının ve yıldırım hızında veri aktarım hızlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ek olarak, çift RJ45 Gigabit Ethernet bağlantı noktaları, iş kullanımı, çevrimiçi oyun ve akış için ideal hale getiren güvenilir ve yüksek hızlı ağ bağlantıları sağlar. Ve kompakt tasarımı sayesinde her yere kolayca taşınabilir ve yerleştirilebilir.
| CPU | Intel Core i7-13700H İşlemci |
| GPU | Intel Iris Xe Grafikler 96 (Alder Lake) |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet RJ45(intel i225), kablosuz LAN / Bluetooth, WIFI6E AX211 / 2.4G / 5G / 6G / BT5.2 ve PXE önyükleme desteği |
| Üçlü Ekran | 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*Type-C (Üçlü ekran 4K çıkışı) |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 3*USB2.0, 3*USB3.2, 2*RJ45 LAN, 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C (DP/PE desteği), 1*DP1.4, 1*3.5mm Ses Jakı, 1*Güç düğmesi |
| Depolama | 2*M.2 2280 PCIE (PCIE4.0*4 + PCIE3.0*4) + 1*2.5” SATA HDD / SSD |
| Bellek | 2*DDR5 SO-DIMM, 64GB'a kadar |
| İşletim Sistemi | Window10, Window11, Linux, Ubuntu, vb. |
| Güç | AC 100 ~ 240V, 19V / 6.32A / 9A / 5.5 - 2.5mm |
| Boyutlar | 149mm * 145mm * 50mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1000g |
Mini PC'nin kompakt tasarımı sayesinde her yere kolayca taşınabilir ve yerleştirilebilir. İster ev ofisiniz için güçlü bir bilgisayara, ister oturma odanızda bir oyun kurulumuna, ister hareket halindeyken taşınabilir bir iş istasyonuna ihtiyacınız olsun, bu mini PC mükemmel bir çözümdür.
![]()
Bu mini ofis bilgisayarı, 64GB 5200MHz'e kadar DDR5 yüksek hızlı çift kanallı bellek ile donatılmıştır ve 4 adet PCIE4.0 M.2 2280 NVMe ve 4 adet PCIE3.0 M.2 2280 NVMe'yi destekleme yeteneği sayesinde beklemeden hızlı bir şekilde önyükleme yapabilirsiniz.
![]()
DDR5 ev ofis mini PC'si, iki adet DDR5 RAM ve iki adet M.2 2280 SSD ile donatılmıştır, bol miktarda depolama alanının ve yıldırım hızında veri aktarım hızlarının keyfini çıkarabilirsiniz.
![]()
Üçlü ekranları destekler ve verimli profesyonellerin yalnızca 1*HDMI 2.0 bağlantı noktası, 1*DP 1.4 bağlantı noktası ve 1*Type-C bağlantı noktası çıkışı ile 3 ekranı kolayca gerçekleştirmeleri için tasarlanmıştır.
![]()
Bu mini masaüstü PC ayrıca HDMI ve DP1.4 bağlantı noktalarına sahiptir, süper net görüntü kalitesi ve gerçekçi görüntülerle 3 ekranlı 4K HD ekranı destekler ve yalnızca ev video ve ses mini sunucusu olarak değil, aynı zamanda ofis ve oyun uygulamaları için normal bir PC yerine mini masaüstü PC olarak da kullanılabilir.
![]()
Bu mini PC çift 2.5G LAN ile birlikte gelir, ayrıca daha hızlı ve daha kararlı 6G bandını ve daha fazla cihaza kolay erişim için Bluetooth 5.2'yi destekler.
![]()
![]()