|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X61 N5105 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini bilgisayar sadece ofis kullanımı, iş, kişisel bilgisayar olarak değil, aynı zamanda endüstriyel bilgisayar olarak da kullanılabilir, uygun maliyetli bir bilgisayardır.
Bu mini PC, Intel 11. Nesil İşlemci N5105 2.9GHz 4 çekirdek 4 iş parçacığı, 3x HDMI 2.0 ile 3 Ekran 4K Görüntü Desteği ile donatılmıştır. Masaüstünüzü genişletmek için üç monitöre bağlanmayı destekler, bağımsız video çıkışı, maksimum çözünürlük 4096x2160@60Hz, size 4K görsel deneyim sunar. Ölçülen boyut 87x87x39mm, 0.3 L'den az hacim ve sadece 240g ağırlık ile iş gezilerinde kolayca taşınabilir. Küçük bir gövde tasarımına sahip, hafif ve taşınabilir, taşıması kolay taşınabilir bir mini pc'dir.
Mükemmel işlem gücü ve verimli soğutma sistemine sahip, yüksek performanslı bir işlemci ve büyük bellek kapasitesi ile donatılmış fansız bir mini bilgisayar.
WiFi6 ve bluetooth 5.0'ı destekler, dahili Intel AX201 kablosuz kart, WiFi6 hızlı internet deneyimini ve bluetooth 5.0'ı destekler, kablosuz oyun, kablosuz mobil, kablosuz kulaklık, kablosuz fare, kumanda, klavye vb. gibi daha fazla cihaz bağlamanızı sağlar.
| CPU | Intel 11. Nesil Celeron N5105, 4 çekirdek 4 iş parçacığı, 2.9GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics (800MHz'e kadar) |
| Bellek | 1*LPDDR4X, 16GB'a kadar |
| Sabit Disk | M.2 NVMe/SATA 2242 SSD |
| Video Çıkışı | 3*HDMI 2.0, 4K üç ekran görüntü çıkışını destekler |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, dahili Intel AX201 Kablosuz Ağ Kartı, WIFI6 ve bluetooth 5.0'ı destekler |
| G/Ç Arayüzü | 3*USB3.0, 2*RJ45 LAN, 3*HDMI 2.0, 1*Type-C, 1*Audio, 1*Güç düğmesi |
| Soğutma Sistemi | Tam bakır ısı emici ve akıllı kontrol soğutma fanı |
| Güç | DC GİRİŞİ, 12V/2.5A |
| Boyut | 87mm*87mm*39mm |
| Ağırlık | yaklaşık 240g |
| Malzeme | Alüminyum alaşım + ABS |
| Garanti | 1 yıl garanti, 3 yıl bakım garantisi |
| Diğer | BIOS altında isteğe bağlı 7 renkli ortam aydınlatması |
Bu mini PC sadece 87*87*39mm boyutunda, yer kaplamaz, yaklaşık 240g ağırlığındadır, bu da iş gezilerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, kullanmak istediğinizde kolayca taşınabilir.
![]()
11. Nesil Taşınabilir Mini Ana Bilgisayar, daha verimli iş ve eğlence için tek veya üçlü HD çıkışını destekleyen 3*HDMI 2.0 HD bağlantı noktasına sahiptir, size daha geniş bir kullanım alanı sunar.
![]()
Bu mini PC dahili Intel AX201 kablosuz kartı, WiFi6+Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantısını destekler, sinyal daha akıcıdır, sayfalar saniyeler içinde yüklenir, HD dizileri gecikmesiz yakalar.
![]()
Taşınabilir mini PC'ler, ev, eğlence, ofis, TV şovlarını yakalama vb. gibi çoğu ihtiyacı rahatlıkla karşılayarak geleneksel masaüstlerinin yerini çeşitli kullanımlarda daha iyi alabilir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X61 N5105 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini bilgisayar sadece ofis kullanımı, iş, kişisel bilgisayar olarak değil, aynı zamanda endüstriyel bilgisayar olarak da kullanılabilir, uygun maliyetli bir bilgisayardır.
Bu mini PC, Intel 11. Nesil İşlemci N5105 2.9GHz 4 çekirdek 4 iş parçacığı, 3x HDMI 2.0 ile 3 Ekran 4K Görüntü Desteği ile donatılmıştır. Masaüstünüzü genişletmek için üç monitöre bağlanmayı destekler, bağımsız video çıkışı, maksimum çözünürlük 4096x2160@60Hz, size 4K görsel deneyim sunar. Ölçülen boyut 87x87x39mm, 0.3 L'den az hacim ve sadece 240g ağırlık ile iş gezilerinde kolayca taşınabilir. Küçük bir gövde tasarımına sahip, hafif ve taşınabilir, taşıması kolay taşınabilir bir mini pc'dir.
Mükemmel işlem gücü ve verimli soğutma sistemine sahip, yüksek performanslı bir işlemci ve büyük bellek kapasitesi ile donatılmış fansız bir mini bilgisayar.
WiFi6 ve bluetooth 5.0'ı destekler, dahili Intel AX201 kablosuz kart, WiFi6 hızlı internet deneyimini ve bluetooth 5.0'ı destekler, kablosuz oyun, kablosuz mobil, kablosuz kulaklık, kablosuz fare, kumanda, klavye vb. gibi daha fazla cihaz bağlamanızı sağlar.
| CPU | Intel 11. Nesil Celeron N5105, 4 çekirdek 4 iş parçacığı, 2.9GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics (800MHz'e kadar) |
| Bellek | 1*LPDDR4X, 16GB'a kadar |
| Sabit Disk | M.2 NVMe/SATA 2242 SSD |
| Video Çıkışı | 3*HDMI 2.0, 4K üç ekran görüntü çıkışını destekler |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, dahili Intel AX201 Kablosuz Ağ Kartı, WIFI6 ve bluetooth 5.0'ı destekler |
| G/Ç Arayüzü | 3*USB3.0, 2*RJ45 LAN, 3*HDMI 2.0, 1*Type-C, 1*Audio, 1*Güç düğmesi |
| Soğutma Sistemi | Tam bakır ısı emici ve akıllı kontrol soğutma fanı |
| Güç | DC GİRİŞİ, 12V/2.5A |
| Boyut | 87mm*87mm*39mm |
| Ağırlık | yaklaşık 240g |
| Malzeme | Alüminyum alaşım + ABS |
| Garanti | 1 yıl garanti, 3 yıl bakım garantisi |
| Diğer | BIOS altında isteğe bağlı 7 renkli ortam aydınlatması |
Bu mini PC sadece 87*87*39mm boyutunda, yer kaplamaz, yaklaşık 240g ağırlığındadır, bu da iş gezilerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, kullanmak istediğinizde kolayca taşınabilir.
![]()
11. Nesil Taşınabilir Mini Ana Bilgisayar, daha verimli iş ve eğlence için tek veya üçlü HD çıkışını destekleyen 3*HDMI 2.0 HD bağlantı noktasına sahiptir, size daha geniş bir kullanım alanı sunar.
![]()
Bu mini PC dahili Intel AX201 kablosuz kartı, WiFi6+Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantısını destekler, sinyal daha akıcıdır, sayfalar saniyeler içinde yüklenir, HD dizileri gecikmesiz yakalar.
![]()
Taşınabilir mini PC'ler, ev, eğlence, ofis, TV şovlarını yakalama vb. gibi çoğu ihtiyacı rahatlıkla karşılayarak geleneksel masaüstlerinin yerini çeşitli kullanımlarda daha iyi alabilir.
![]()
![]()