|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X61 N95 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Mini PC, yüksek performanslı, düşük güç tüketimli ve 3.4GHz'e kadar hız sunan Intel AlderLake N95 dört çekirdekli, dört iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır. Standart LPDDR5 RAM ile donatılmış olup, maksimum 12GB'a kadar ve en yüksek 4800MHz frekansıyla, engelsiz yüksek hızlı başlatma olanağı sunar, bu da çeşitli yazılımları aynı anda, kararlı ve akıcı bir performansla çalıştırmanıza olanak tanır.
Bir mini PC olarak, 2*HDMI 2.0 (4K 60HZ) ve 1*DP1.4 (4K 60HZ) özelliklerine sahiptir, tekli veya üçlü ekran 4K HD ekran çıkışını destekler, çalışma ve eğlence sırasında size daha geniş bir kullanım alanı sunar. Ayrıca 1*PCIE3.0 NVME SSD, wifi5 kablosuz NIC ve bluetooth4.2'yi destekleyen 2*RJ45 gigabit ethernet ve 3*USB 3.2 arayüzü ile donatılmıştır, bu da iletim hızlarını büyük ölçüde artırır.
Ek olarak, mini PC PD 30W hızlı şarj modunu ve VESA arka montajını destekler, yüksek performansı, düşük güç tüketimi ve kompakt boyutu ev ofis ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir, insanların yaşamına büyük kolaylık sağlar.
| CPU | Intel AlderLake N95 İşlemci, 4 çekirdek 4 iş parçacığı, 3.4GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics 1.2GHz |
| Bellek | LPDDR5, 4800MHz'e kadar 12GB |
| Sabit Disk | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA/NGFF HDD/SSD |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, Wi-Fi5 kablosuz NIC ve bluetooth 4.2 desteği |
| Ekran Desteği | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ), 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| G/Ç Arayüzü | 3*USB3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*3.5mm Ses Jakı |
| Güç | AC 100~240V, 50/60Hz,12V/3A/PD30W |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux vb. |
| Boyut | 87mm×87mm×39mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 240g |
Mini PC, yüksek performanslı, düşük güç tüketimli ve 3.4GHz'e kadar hız sunan Intel AlderLake N95 dört çekirdekli, dört iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır.
![]()
Bu ofis mini PC, 1*PCIE3.0 NVME SSD, wifi5 kablosuz NIC ve bluetooth4.2'yi destekleyen 2*RJ45 gigabit ethernet ve 3*USB 3.2 arayüzü ile donatılmıştır, bu da iletim hızlarını büyük ölçüde artırır.
![]()
Bu mini PC, standart LPDDR5 RAM ile donatılmıştır, en yüksek frekansı: 4800MHz, engelsiz yüksek hızlı başlatma olanağı sunar, çeşitli yazılımları aynı anda, kararlı ve akıcı bir performansla çalıştırabilir.
![]()
Bu mini PC, tekli veya üçlü ekran 4K HD ekran çıkışını destekler, çalışma ve eğlence sırasında size daha geniş bir kullanım alanı sunar.
![]()
Ofis mini bilgisayarı VESA braket montajını destekler ve masaüstü alanından tasarruf etmek için gerektiğinde bir monitörün veya TV'nin arkasına asılabilir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X61 N95 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Mini PC, yüksek performanslı, düşük güç tüketimli ve 3.4GHz'e kadar hız sunan Intel AlderLake N95 dört çekirdekli, dört iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır. Standart LPDDR5 RAM ile donatılmış olup, maksimum 12GB'a kadar ve en yüksek 4800MHz frekansıyla, engelsiz yüksek hızlı başlatma olanağı sunar, bu da çeşitli yazılımları aynı anda, kararlı ve akıcı bir performansla çalıştırmanıza olanak tanır.
Bir mini PC olarak, 2*HDMI 2.0 (4K 60HZ) ve 1*DP1.4 (4K 60HZ) özelliklerine sahiptir, tekli veya üçlü ekran 4K HD ekran çıkışını destekler, çalışma ve eğlence sırasında size daha geniş bir kullanım alanı sunar. Ayrıca 1*PCIE3.0 NVME SSD, wifi5 kablosuz NIC ve bluetooth4.2'yi destekleyen 2*RJ45 gigabit ethernet ve 3*USB 3.2 arayüzü ile donatılmıştır, bu da iletim hızlarını büyük ölçüde artırır.
Ek olarak, mini PC PD 30W hızlı şarj modunu ve VESA arka montajını destekler, yüksek performansı, düşük güç tüketimi ve kompakt boyutu ev ofis ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir, insanların yaşamına büyük kolaylık sağlar.
| CPU | Intel AlderLake N95 İşlemci, 4 çekirdek 4 iş parçacığı, 3.4GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics 1.2GHz |
| Bellek | LPDDR5, 4800MHz'e kadar 12GB |
| Sabit Disk | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA/NGFF HDD/SSD |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, Wi-Fi5 kablosuz NIC ve bluetooth 4.2 desteği |
| Ekran Desteği | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ), 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| G/Ç Arayüzü | 3*USB3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*3.5mm Ses Jakı |
| Güç | AC 100~240V, 50/60Hz,12V/3A/PD30W |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux vb. |
| Boyut | 87mm×87mm×39mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 240g |
Mini PC, yüksek performanslı, düşük güç tüketimli ve 3.4GHz'e kadar hız sunan Intel AlderLake N95 dört çekirdekli, dört iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır.
![]()
Bu ofis mini PC, 1*PCIE3.0 NVME SSD, wifi5 kablosuz NIC ve bluetooth4.2'yi destekleyen 2*RJ45 gigabit ethernet ve 3*USB 3.2 arayüzü ile donatılmıştır, bu da iletim hızlarını büyük ölçüde artırır.
![]()
Bu mini PC, standart LPDDR5 RAM ile donatılmıştır, en yüksek frekansı: 4800MHz, engelsiz yüksek hızlı başlatma olanağı sunar, çeşitli yazılımları aynı anda, kararlı ve akıcı bir performansla çalıştırabilir.
![]()
Bu mini PC, tekli veya üçlü ekran 4K HD ekran çıkışını destekler, çalışma ve eğlence sırasında size daha geniş bir kullanım alanı sunar.
![]()
Ofis mini bilgisayarı VESA braket montajını destekler ve masaüstü alanından tasarruf etmek için gerektiğinde bir monitörün veya TV'nin arkasına asılabilir.
![]()
![]()