|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X95 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini PC zarif ve güzeldir, metal malzemesi gövdeyi daha sağlam hale getirir ve daha iyi ısı dağılımı sağlar. Masaüstü alanından tasarruf etmek için bir monitörün veya TV'nin arkasına asılabilir. Düşük gürültü elde ederken yüksek performansı sağlamak için yenilikçi bir ısı dağılımı yapısı benimser.
Bu oyun bilgisayarı DDR4 3200MHz / SODIMM çift kanallı belleği (64GB'a kadar) destekler, 2*M.2 2280 PCIE3.0 SSD ve 2*2.5 inç SATA HDD / SSD'yi destekler, çift Gigabit Ethernet portunu destekler, wifi 6 ve bluetooth'u destekler, PXE önyüklemesini destekler, 2*HDMI 2.0 (4K 60Hz), 1*DP1.4 (4K 60Hz). Bu özellikler bir araya gelerek bu mini PC'yi doğrudan çok satan bir ürün haline getiriyor.
Oyun bilgisayarı kompakt olmasına rağmen önemli bir performansa sahip olabilir. Kullanım açısından, iş ofisleri, görsel-işitsel eğlence, e-spor oyunları, grafik tasarım ve daha fazlası için kullanılabilir.
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HX (8 çekirdek, 16 iş parçacığı) |
| GPU | AMD Radeon RX6600M, Frekans 2177MHz |
| Bellek | 2*Çift Kanallı DDR4 SODIMM, 3200MHz, Maksimum 64GB'a kadar |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 PCIE3.0 SSD; 2*2.5 inç SATA HDD/SSD |
| Ethernet | 2*Gigabit LAN, WIFI6 ve Bluetooth modülünü destekler |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux vb. |
| Video Portu | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ); 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB2.0; 2*USB3.2; 2*RJ45 LAN; 2*HDMI; 1*DP1.4; 1*TYPE-C; 1*Ses Girişi; 1*Ses Çıkışı; 1*Güç düğmesi; 1*DC |
| Güç | 1*DC, AC100~240V, 19V/9.32A, 5.5/2.5mm |
| Boyut | 225x190x45mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.0kg |
Bu mini PC standart olarak DDR4 yüksek frekanslı bellek ile birlikte gelir ve çok sayıda görevi verimli bir şekilde yönetmek için 64GB'a kadar bellek seçeneği sunar.
![]()
Oyun mini bilgisayarında aslında üç ekran arayüzü (2*HDMI 2.0, 1*DP 1.4) bulunur ve farklı ekran görüntülerini destekler.
![]()
Bu oyun mini bilgisayarında iki adet RJ45 Gigabit Ethernet bulunur, WiFi 6 ve bluetooth modülünü destekler. Ağ aktarımlarını hızlandırmak için ultra hızlı çalışma hızlarına sahiptir.
![]()
Alandan tasarruf etmek için mini bilgisayar ana bilgisayarı, düşük ısı üreten bileşenlere sahip fansız bir tasarım benimser. Avantajı, çalışma sırasında tam sessizlik elde edebilmesidir. Ancak, aktif soğutma yardımı olmadan, pasif soğutma tasarımının ısıyı etkili bir şekilde giderebilmesi son derece önemlidir.
Bu bilgisayarın orijinal amacı oyun oynamayı kolaylaştırmak olduğundan, oyun her açıdan yüksek performans gerektirir, bu da ısı dağılımını içerir. Bu nedenle, bilgisayarımızı hızlı bir şekilde soğutmak için bir fan takmamız gerekir.
![]()
Oyun bilgisayarı kompakt olmasına rağmen önemli bir performansa sahip olabilir. Kullanım açısından, iş ofisleri, görsel-işitsel eğlence, e-spor oyunları, grafik tasarım ve daha fazlası için kullanılabilir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X95 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini PC zarif ve güzeldir, metal malzemesi gövdeyi daha sağlam hale getirir ve daha iyi ısı dağılımı sağlar. Masaüstü alanından tasarruf etmek için bir monitörün veya TV'nin arkasına asılabilir. Düşük gürültü elde ederken yüksek performansı sağlamak için yenilikçi bir ısı dağılımı yapısı benimser.
Bu oyun bilgisayarı DDR4 3200MHz / SODIMM çift kanallı belleği (64GB'a kadar) destekler, 2*M.2 2280 PCIE3.0 SSD ve 2*2.5 inç SATA HDD / SSD'yi destekler, çift Gigabit Ethernet portunu destekler, wifi 6 ve bluetooth'u destekler, PXE önyüklemesini destekler, 2*HDMI 2.0 (4K 60Hz), 1*DP1.4 (4K 60Hz). Bu özellikler bir araya gelerek bu mini PC'yi doğrudan çok satan bir ürün haline getiriyor.
Oyun bilgisayarı kompakt olmasına rağmen önemli bir performansa sahip olabilir. Kullanım açısından, iş ofisleri, görsel-işitsel eğlence, e-spor oyunları, grafik tasarım ve daha fazlası için kullanılabilir.
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HX (8 çekirdek, 16 iş parçacığı) |
| GPU | AMD Radeon RX6600M, Frekans 2177MHz |
| Bellek | 2*Çift Kanallı DDR4 SODIMM, 3200MHz, Maksimum 64GB'a kadar |
| Sabit Disk | 2*M.2 2280 PCIE3.0 SSD; 2*2.5 inç SATA HDD/SSD |
| Ethernet | 2*Gigabit LAN, WIFI6 ve Bluetooth modülünü destekler |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux vb. |
| Video Portu | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ); 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB2.0; 2*USB3.2; 2*RJ45 LAN; 2*HDMI; 1*DP1.4; 1*TYPE-C; 1*Ses Girişi; 1*Ses Çıkışı; 1*Güç düğmesi; 1*DC |
| Güç | 1*DC, AC100~240V, 19V/9.32A, 5.5/2.5mm |
| Boyut | 225x190x45mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.0kg |
Bu mini PC standart olarak DDR4 yüksek frekanslı bellek ile birlikte gelir ve çok sayıda görevi verimli bir şekilde yönetmek için 64GB'a kadar bellek seçeneği sunar.
![]()
Oyun mini bilgisayarında aslında üç ekran arayüzü (2*HDMI 2.0, 1*DP 1.4) bulunur ve farklı ekran görüntülerini destekler.
![]()
Bu oyun mini bilgisayarında iki adet RJ45 Gigabit Ethernet bulunur, WiFi 6 ve bluetooth modülünü destekler. Ağ aktarımlarını hızlandırmak için ultra hızlı çalışma hızlarına sahiptir.
![]()
Alandan tasarruf etmek için mini bilgisayar ana bilgisayarı, düşük ısı üreten bileşenlere sahip fansız bir tasarım benimser. Avantajı, çalışma sırasında tam sessizlik elde edebilmesidir. Ancak, aktif soğutma yardımı olmadan, pasif soğutma tasarımının ısıyı etkili bir şekilde giderebilmesi son derece önemlidir.
Bu bilgisayarın orijinal amacı oyun oynamayı kolaylaştırmak olduğundan, oyun her açıdan yüksek performans gerektirir, bu da ısı dağılımını içerir. Bu nedenle, bilgisayarımızı hızlı bir şekilde soğutmak için bir fan takmamız gerekir.
![]()
Oyun bilgisayarı kompakt olmasına rağmen önemli bir performansa sahip olabilir. Kullanım açısından, iş ofisleri, görsel-işitsel eğlence, e-spor oyunları, grafik tasarım ve daha fazlası için kullanılabilir.
![]()
![]()