| Marka Adı: | HLY |
| Adedi: | 2 |
| Fiyat: | CN¥1,575.75 |
| İşlemci Seçenekleri | Intel Core i7 5500U (2 çekirdek, 4 ögesi, 3.00 GHz, 15W TDP) Intel Core i5 4200U (2 çekirdek, 4 ögesi, 2,60 GHz, 15W TDP) Intel Core i7 4500U (2 çekirdek, 4 ögesi, 3.00 GHz, 15W TDP) Intel Celeron 2955U (2 çekirdek, 2 iplik, 1.40 GHz, 15W TDP) Intel Celeron J1900 (4 çekirdek, 4 ögesi, 2,00 GHz, 10W TDP) |
| Yeteneklerini Göster | HD maksimum çözünürlük: 3280×2000@60Hz VGA maksimum çözünürlüğü: 1920×1080@60Hz |
| İşletim Sistemi Destek | Win 7, Win 8, Win 10, Ubuntu, Linux, CentOS |
| Grafikler | Intel HD Graphics 4400 |
| Hafıza | DDR3L 1333/1600MHz, 1×204-pin SO-DIMM yuvası, 8GB'ye kadar destekler |
| Depolama | 1× mSATA SSD soketi, 1× SATA 2.5" HDD (SATA 2.0 arayüzü) |
| Ağ | Çift 10/100/1000 Mbps Realtek 8111F Ethernet, LAN desteği üzerinde Uyanış |
| Güç Girdi | DC 12V 5A/60W (AC'den DC'ye, 100-240V) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C - +65°C |
| Depolama sıcaklığı | 15°C-35°C arasında |
| Nitelikli Nemlilik | % 5 ila % 95 (kondensasyon olmayan) |
| Güç tüketimi | Enerji tasarrufu teknolojisi ile 15W |
| Soğutma Sistemi | Fansız tasarım |
| İnşaat | Yüzey koruyucu filmi olan fırçalı alüminyum alaşımı |
| Marka Adı: | HLY |
| Adedi: | 2 |
| Fiyat: | CN¥1,575.75 |
| İşlemci Seçenekleri | Intel Core i7 5500U (2 çekirdek, 4 ögesi, 3.00 GHz, 15W TDP) Intel Core i5 4200U (2 çekirdek, 4 ögesi, 2,60 GHz, 15W TDP) Intel Core i7 4500U (2 çekirdek, 4 ögesi, 3.00 GHz, 15W TDP) Intel Celeron 2955U (2 çekirdek, 2 iplik, 1.40 GHz, 15W TDP) Intel Celeron J1900 (4 çekirdek, 4 ögesi, 2,00 GHz, 10W TDP) |
| Yeteneklerini Göster | HD maksimum çözünürlük: 3280×2000@60Hz VGA maksimum çözünürlüğü: 1920×1080@60Hz |
| İşletim Sistemi Destek | Win 7, Win 8, Win 10, Ubuntu, Linux, CentOS |
| Grafikler | Intel HD Graphics 4400 |
| Hafıza | DDR3L 1333/1600MHz, 1×204-pin SO-DIMM yuvası, 8GB'ye kadar destekler |
| Depolama | 1× mSATA SSD soketi, 1× SATA 2.5" HDD (SATA 2.0 arayüzü) |
| Ağ | Çift 10/100/1000 Mbps Realtek 8111F Ethernet, LAN desteği üzerinde Uyanış |
| Güç Girdi | DC 12V 5A/60W (AC'den DC'ye, 100-240V) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C - +65°C |
| Depolama sıcaklığı | 15°C-35°C arasında |
| Nitelikli Nemlilik | % 5 ila % 95 (kondensasyon olmayan) |
| Güç tüketimi | Enerji tasarrufu teknolojisi ile 15W |
| Soğutma Sistemi | Fansız tasarım |
| İnşaat | Yüzey koruyucu filmi olan fırçalı alüminyum alaşımı |