|
|
| Marka Adı: | Helorpc |
| Model Numarası: | X31Y N100 Çift LAN Çift COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $104.00 ~ $165.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu Endüstriyel Bilgisayarın kasasıalüminyum alaşımlı sızdırmazlık işlemiyle üretilmiştir, bu sayede toz geçirmez, neme dayanıklı, basınca dayanıklı, parazit önleyici özelliklere sahiptir ve çeşitli endüstriyel zorlu ortamlara kolayca uyum sağlar. Gömülü bir endüstriyel Mini Bilgisayar olarak, kullanır bir 16 GB'a kadar DDR4 RAM, M.2 ve mSATA sabit diskleri destekler. ayrıca fansız soğutma sistemi kullanır, gürültüsüzdür ve günde 24 saat çalışabilir. Bu çift LAN çift COM Mini PC windows10/11, linux ve diğer işletim sistemleriyle uyumludur, sadece endüstriyel alanda değil, aynı zamanda ev ofis mini masaüstü bilgisayarı olarak da kullanılabilirsıradan bilgisayarların yerini alarak, multimedya eğitimi, kapı erişim kontrol sistemi ve diğer yerler için uygundur.
| CPU | Intel İşlemci N100, dört çekirdekli 4 iş parçacıklı, 3,4 GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake) |
| Bellek | 1*DDR4 SODIMM, Maksimum 16 GB |
| Ethernet | 2*RTL8111H LAN, wake on LAN ve PXE önyüklemesini destekler |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280/NVME, 1*MSATA, 1*SATA SSD/HDD |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Linux |
| G/Ç arayüzü | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 2*COM RS232, 2*HDMI2.0 (4096 x 2160 @60Hz), 1*DP1.4 (4096 x 2160 @60Hz), 1*SPK, 1*MIC, 1*Güç düğmesi |
| Genişletme Yuvası | 1*M.2, Wifi6/ Bluetooth modülü genişletmelerini destekler |
| Güç | DC 12, varsayılan güç kaynağı 12V5A'dır |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Kurulum | Masaüstü ve duvara monte |
| Soğutma | Fansız pasif soğutma |
| Boyutlar | 180mm*128mm*55mm; Ağırlık: 1,1kg |
| Çalışma Ortamı |
Depolama Sıcaklığı: -30℃ ila +70℃; Çalışma Sıcaklığı: -10℃ ila +60℃; Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
![]()
Bu endüstriyel mini bilgisayar, intel N100dört çekirdekli 4 iş parçacıklı 3,4 GHz işlemci, 16 GB'a kadar DDR4 RAM, M.2 ve mSATA sabit diskleri destekleyerek modern endüstrilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir.
![]()
Bu endüstriyel mini bilgisayar ana bilgisayarı, 2 HDMI HD bağlantı noktası ve 1 DP video bağlantı noktası ile birlikte gelir. Senkron ve asenkron çift ekran çıkışını destekleyebilir, bu da sinema, okul multimedyası, tıbbi ekipman ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
![]()
İki adet RS232 seri bağlantı noktası ile donatılmış olan bu mini bilgisayar, çeşitli endüstriyel yerler, ticari senaryolar ve özel mühendislik uygulamaları için uygundur.
![]()
Mini bilgisayar ana bilgisayarı, kanatlı metal gövde ısı iletim tasarımını benimser, böylece ısı içeriden hızla dağılır, sadece fan gürültüsü olmaz, aynı zamanda toz ve neme dayanıklılık ve iç bileşenlerin korunması sağlanır.
![]()
Endüstriyel ekipmanlar için özel olarak tasarlanmıştır ve önemli titreşim ve yüksek parazitli ortamlarda bile kararlı çalışma ve çevresel uyum için güçlü donanım desteğine sahiptir.
![]()
Endüstriyel otomasyon üretimi, dijital tabela, güvenlik izleme, ulaşım görüş tespiti, akıllı robotik ve diğer senaryolara uygulanabilir, insanların daha iyi bir yaşamına büyük katkılar sağlar.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helorpc |
| Model Numarası: | X31Y N100 Çift LAN Çift COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $104.00 ~ $165.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu Endüstriyel Bilgisayarın kasasıalüminyum alaşımlı sızdırmazlık işlemiyle üretilmiştir, bu sayede toz geçirmez, neme dayanıklı, basınca dayanıklı, parazit önleyici özelliklere sahiptir ve çeşitli endüstriyel zorlu ortamlara kolayca uyum sağlar. Gömülü bir endüstriyel Mini Bilgisayar olarak, kullanır bir 16 GB'a kadar DDR4 RAM, M.2 ve mSATA sabit diskleri destekler. ayrıca fansız soğutma sistemi kullanır, gürültüsüzdür ve günde 24 saat çalışabilir. Bu çift LAN çift COM Mini PC windows10/11, linux ve diğer işletim sistemleriyle uyumludur, sadece endüstriyel alanda değil, aynı zamanda ev ofis mini masaüstü bilgisayarı olarak da kullanılabilirsıradan bilgisayarların yerini alarak, multimedya eğitimi, kapı erişim kontrol sistemi ve diğer yerler için uygundur.
| CPU | Intel İşlemci N100, dört çekirdekli 4 iş parçacıklı, 3,4 GHz'e kadar |
| GPU | Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake) |
| Bellek | 1*DDR4 SODIMM, Maksimum 16 GB |
| Ethernet | 2*RTL8111H LAN, wake on LAN ve PXE önyüklemesini destekler |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280/NVME, 1*MSATA, 1*SATA SSD/HDD |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows11, Linux |
| G/Ç arayüzü | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 2*COM RS232, 2*HDMI2.0 (4096 x 2160 @60Hz), 1*DP1.4 (4096 x 2160 @60Hz), 1*SPK, 1*MIC, 1*Güç düğmesi |
| Genişletme Yuvası | 1*M.2, Wifi6/ Bluetooth modülü genişletmelerini destekler |
| Güç | DC 12, varsayılan güç kaynağı 12V5A'dır |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Kurulum | Masaüstü ve duvara monte |
| Soğutma | Fansız pasif soğutma |
| Boyutlar | 180mm*128mm*55mm; Ağırlık: 1,1kg |
| Çalışma Ortamı |
Depolama Sıcaklığı: -30℃ ila +70℃; Çalışma Sıcaklığı: -10℃ ila +60℃; Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
![]()
Bu endüstriyel mini bilgisayar, intel N100dört çekirdekli 4 iş parçacıklı 3,4 GHz işlemci, 16 GB'a kadar DDR4 RAM, M.2 ve mSATA sabit diskleri destekleyerek modern endüstrilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir.
![]()
Bu endüstriyel mini bilgisayar ana bilgisayarı, 2 HDMI HD bağlantı noktası ve 1 DP video bağlantı noktası ile birlikte gelir. Senkron ve asenkron çift ekran çıkışını destekleyebilir, bu da sinema, okul multimedyası, tıbbi ekipman ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
![]()
İki adet RS232 seri bağlantı noktası ile donatılmış olan bu mini bilgisayar, çeşitli endüstriyel yerler, ticari senaryolar ve özel mühendislik uygulamaları için uygundur.
![]()
Mini bilgisayar ana bilgisayarı, kanatlı metal gövde ısı iletim tasarımını benimser, böylece ısı içeriden hızla dağılır, sadece fan gürültüsü olmaz, aynı zamanda toz ve neme dayanıklılık ve iç bileşenlerin korunması sağlanır.
![]()
Endüstriyel ekipmanlar için özel olarak tasarlanmıştır ve önemli titreşim ve yüksek parazitli ortamlarda bile kararlı çalışma ve çevresel uyum için güçlü donanım desteğine sahiptir.
![]()
Endüstriyel otomasyon üretimi, dijital tabela, güvenlik izleme, ulaşım görüş tespiti, akıllı robotik ve diğer senaryolara uygulanabilir, insanların daha iyi bir yaşamına büyük katkılar sağlar.
![]()
![]()