| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X34 6lan 4405U |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $130.00 ~ $168.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | PLA kaplamalı kağıt sayfası |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu X34 6 ethernet mini pc, AP'yi yapılandırmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan AC birleşik yönetim işlevine sahiptir, bu da ağ cihazlarını kolayca kontrol etmenizi ve verimli yönetim sağlamanızı sağlar.
Ağ açısından, mini masaüstü, her erişim cihazının kararlı ve sorunsuz bir ağ deneyimi elde etmesini sağlamak için ağ kaynaklarını eşit olarak dağıtabilen akıllı trafik kontrol işlevine sahiptir. Aynı zamanda, ağ trafiği yönetiminizi daha da iyileştirmek için çok segmentli IP trafik kontrolünü de destekler.
Güvenlik açısından, bu 4405U mini bilgisayar, gelişmiş güvenlik koruması sağlamak ve ağ ortamınız için sağlam bir güvenlik hattı oluşturmak üzere bir güvenlik duvarı ile donatılmıştır.
Ek olarak, bulut platformu yönetimini de destekler ve AP yapılandırması ve yönetimi, kullanışlı uzaktan işlem için bulut platformu aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
Ayrıca, bu güvenlik duvarı mini pc, Windows 10, LED, W7 vb. gibi birden fazla sistemle uyumludur ve geniş bir uygulama alanına sahiptir.
Kısacası, bu ürün kapsamlı ve güçlüdür ve ağ yönetimi, güvenlik koruması ve sistem uyumluluğu açısından mükemmel performans göstererek ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayabilir.
| CPU | Intel Pentuim 4405U 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemci, 2.10 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 14nm Litografi, 15w TDP |
| GPU | Intel® HD Graphics 510 |
| Bellek | 1*Tek Kanallı SODIMM DDR3L RAM, 1066/1333/1600MHz |
| Sabit Disk | 2* 2.5" SATA HDD (maksimum veri dönüşüm oranı SATA2.0); 1* Tam Boy Mini PCIe SATA Soketi |
| Ethernet | 6* RJ45 Intel i225/i226 2.5G Ethernet, Wake-up On LAN, PXE Boot Desteği |
| Genişletme | 1×Tam Boy Mini PCIE WIFI/3G/4G Modeli |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, LEDE, ESXI6.7 vb. |
| Ekran | 1*HDMI (Çözünürlük 3200×2000@60Hz) |
| Güç | 12V 5A |
| G/Ç Arayüzü | 6*Ethernet, 2*USB2.0, 2*USB3.0, 1*HDMI, 1*DC-GİRİŞİ, 1*Güç Anahtarı, 1*COM(Konsol) |
| Boyut | 172mm * 150mm * 40mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.50KG |
| Kurulum | VESA/Duvar Montajı/Masaüstü |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Kasa |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +65℃ |
Bu mini masaüstü bilgisayar, 2.10 GHz ana frekanslı Pentium 4405U çift çekirdekli dört iş parçacığı ile donatılmıştır, güç tüketimi 15W kadar düşüktür, sorunsuz internet erişimi ve kesintisiz bağlantı sağlar, birden fazla cihazın bağlantısını destekler ve 200'den fazla cihaza bekleme yapabilir, daha fazla ihtiyacı karşılar ve tüm yıl boyunca kararlı ve hızlı çalışır.
![]()
Bu Pentium 4405U mini masaüstü, yüksek hızlı ve kararlı kablolu ağ bağlantıları sağlamak için Intel i225/i226 yongalarını kullanan 6 Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir. Cihazı istediğiniz zaman uyandırmak için kullanışlı ve hızlı olan Wake on LAN işlevine sahiptir. Yazılım yönlendirici kullanımı sırasında, çok az gecikmeyle iletim uygulamalarını etkili bir şekilde alabilir ve hızlı bir şekilde gönderebilir.
![]()
DDR3 bellek ile donatılmış bir mini bilgisayar olarak, MSATA katı hal sürücüsü sistem yanıt hızını büyük ölçüde artırır, yüklemeyi daha hızlı ve daha kararlı hale getirir. Ek olarak, iyi bir uyumluluğa ve kararlılığa da sahiptir.
![]()
Fansız mini pc'miz, 6 ağ bağlantı noktasına ve çeşitli senaryoların internet erişim ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü işlevlere sahiptir. Topluluk ağında, sakinlere kullanışlı ağ bağlantısı sağlar ve akıllı yaşamın tadını çıkarır; internet kafelerde, oyuncuların sorunsuz oyun deneyimini sağlar; veya alışveriş merkezlerinde ve otellerde, müşteriler için verimli bir ağ ortamı oluşturur; bu mini bilgisayar bunu kolayca halledebilir ve kararlı ve güvenilir ağ performansı ile çeşitli senaryolarda yaygın olarak kullanılır.
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X34 6lan 4405U |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $130.00 ~ $168.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu X34 6 ethernet mini pc, AP'yi yapılandırmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan AC birleşik yönetim işlevine sahiptir, bu da ağ cihazlarını kolayca kontrol etmenizi ve verimli yönetim sağlamanızı sağlar.
Ağ açısından, mini masaüstü, her erişim cihazının kararlı ve sorunsuz bir ağ deneyimi elde etmesini sağlamak için ağ kaynaklarını eşit olarak dağıtabilen akıllı trafik kontrol işlevine sahiptir. Aynı zamanda, ağ trafiği yönetiminizi daha da iyileştirmek için çok segmentli IP trafik kontrolünü de destekler.
Güvenlik açısından, bu 4405U mini bilgisayar, gelişmiş güvenlik koruması sağlamak ve ağ ortamınız için sağlam bir güvenlik hattı oluşturmak üzere bir güvenlik duvarı ile donatılmıştır.
Ek olarak, bulut platformu yönetimini de destekler ve AP yapılandırması ve yönetimi, kullanışlı uzaktan işlem için bulut platformu aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
Ayrıca, bu güvenlik duvarı mini pc, Windows 10, LED, W7 vb. gibi birden fazla sistemle uyumludur ve geniş bir uygulama alanına sahiptir.
Kısacası, bu ürün kapsamlı ve güçlüdür ve ağ yönetimi, güvenlik koruması ve sistem uyumluluğu açısından mükemmel performans göstererek ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayabilir.
| CPU | Intel Pentuim 4405U 2 Çekirdek 4 İş Parçacığı İşlemci, 2.10 GHz İşlemci Temel Frekansı, 2 MB Önbellek, 14nm Litografi, 15w TDP |
| GPU | Intel® HD Graphics 510 |
| Bellek | 1*Tek Kanallı SODIMM DDR3L RAM, 1066/1333/1600MHz |
| Sabit Disk | 2* 2.5" SATA HDD (maksimum veri dönüşüm oranı SATA2.0); 1* Tam Boy Mini PCIe SATA Soketi |
| Ethernet | 6* RJ45 Intel i225/i226 2.5G Ethernet, Wake-up On LAN, PXE Boot Desteği |
| Genişletme | 1×Tam Boy Mini PCIE WIFI/3G/4G Modeli |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, LEDE, ESXI6.7 vb. |
| Ekran | 1*HDMI (Çözünürlük 3200×2000@60Hz) |
| Güç | 12V 5A |
| G/Ç Arayüzü | 6*Ethernet, 2*USB2.0, 2*USB3.0, 1*HDMI, 1*DC-GİRİŞİ, 1*Güç Anahtarı, 1*COM(Konsol) |
| Boyut | 172mm * 150mm * 40mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.50KG |
| Kurulum | VESA/Duvar Montajı/Masaüstü |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Kasa |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +65℃ |
Bu mini masaüstü bilgisayar, 2.10 GHz ana frekanslı Pentium 4405U çift çekirdekli dört iş parçacığı ile donatılmıştır, güç tüketimi 15W kadar düşüktür, sorunsuz internet erişimi ve kesintisiz bağlantı sağlar, birden fazla cihazın bağlantısını destekler ve 200'den fazla cihaza bekleme yapabilir, daha fazla ihtiyacı karşılar ve tüm yıl boyunca kararlı ve hızlı çalışır.
![]()
Bu Pentium 4405U mini masaüstü, yüksek hızlı ve kararlı kablolu ağ bağlantıları sağlamak için Intel i225/i226 yongalarını kullanan 6 Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir. Cihazı istediğiniz zaman uyandırmak için kullanışlı ve hızlı olan Wake on LAN işlevine sahiptir. Yazılım yönlendirici kullanımı sırasında, çok az gecikmeyle iletim uygulamalarını etkili bir şekilde alabilir ve hızlı bir şekilde gönderebilir.
![]()
DDR3 bellek ile donatılmış bir mini bilgisayar olarak, MSATA katı hal sürücüsü sistem yanıt hızını büyük ölçüde artırır, yüklemeyi daha hızlı ve daha kararlı hale getirir. Ek olarak, iyi bir uyumluluğa ve kararlılığa da sahiptir.
![]()
Fansız mini pc'miz, 6 ağ bağlantı noktasına ve çeşitli senaryoların internet erişim ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü işlevlere sahiptir. Topluluk ağında, sakinlere kullanışlı ağ bağlantısı sağlar ve akıllı yaşamın tadını çıkarır; internet kafelerde, oyuncuların sorunsuz oyun deneyimini sağlar; veya alışveriş merkezlerinde ve otellerde, müşteriler için verimli bir ağ ortamı oluşturur; bu mini bilgisayar bunu kolayca halledebilir ve kararlı ve güvenilir ağ performansı ile çeşitli senaryolarda yaygın olarak kullanılır.
![]()