|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X56 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Güvenlik Duvarı Yazılım Yönlendirici Mini PC, geniş bir güçlü işlem seçenekleri yelpazesi sunan olağanüstü bir teknoloji parçasıdır. Özelleştirilmiş Intel Celeron 3865U ve i3-1115G4, i3-1125G4, i5-1135G7 ve i7-1165G7 dahil olmak üzere geniş bir Core serisi işlemci yelpazesini destekleyen bu mini bilgisayar, eşsiz bir esneklik sunar.
Bu güvenlik duvarı yazılım yönlendirici mini PC yalnızca çeşitli işlemciler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi başka özelliğe de sahiptir. Kompakt boyutu, herhangi bir ortama kolayca kurulmasını ve entegre edilmesini sağlar. Ağınızı tehditlerden korumak için sağlam güvenlik özellikleri sunarak verilerinizin ve cihazlarınızın güvenliğini sağlar.
Alüminyum alaşımlı şasi, mini PC'nin kararlı ısı dağılımı performansı sağlar, hatta 7*24H uzun süreli kesintisiz çalışma testinde bile iyi bir sıcaklıkta çalışır. fansız tasarım, tozun içeri girmesini etkili bir şekilde önler ve gürültüsüz bir deneyim sunar.
| CPU | Intel Celeron 3865U (2 çekirdek 2 iş parçacığı, 2M Önbellek, 1.80 GHz, TDP: 15W); Intel Core i3-1115G4 (2 çekirdek 4 iş parçacığı, 6M Önbellek, 4.10 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i3-1125G4 (4 çekirdek 8 iş parçacığı, 8M Önbellek, 3.70 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i5-1135G7 (4 çekirdek 8 iş parçacığı, 8M Önbellek, 4.20 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i7-1165G7 (4 çekirdek 8 iş parçacığı, 12M Önbellek, 4.70 GHz, TDP: 12W~28W) |
| GPU |
Intel Celeron 3865U: Intel® HD Graphics 610; Intel Core i3-1115G4 / i3-1125G4: 11. Nesil Intel® İşlemciler için Intel® UHD Graphics; Intel Core i5-1135G7 / i7-1165G7: Intel® Iris® Xe Graphics |
| Bellek | 2*SODIMM DDR4 3200M, 64 GB'a Kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280 SSD, 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| İşletim Sistemi | OpenWrt, ESXi, Windows 10, Ubuntu, pfSense vb. |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB 3.0, 1*HMDI, 1*COM, 1*Güç Anahtarı, 1* DC 12V, 6*LAN, 2*WiFi Anteni |
| Ethernet | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN, LAN'da uyandırma ve PXE önyüklemesini destekler. |
| Genişletme Yuvası | 1*Mini PCI-e Yuvası (PCIe ve USB 3G / 4G Modülü Desteği) |
| Diğer | Otomatik Güç Açmayı Destekler |
| Güç | 1*DC 12V 5A |
| Boyut/Ağırlık | 155*126*52mm / Yaklaşık 1.0kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte ve Masaüstü Desteği |
Bu güvenlik duvarı yazılım yönlendirici mini PC yalnızca çeşitli işlemciler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi başka özelliğe de sahiptir. Kompakt boyutu, herhangi bir ortama kolayca kurulmasını ve entegre edilmesini sağlar. Ağınızı tehditlerden korumak için sağlam güvenlik özellikleri sunarak verilerinizin ve cihazlarınızın güvenliğini sağlar.
![]()
6*Intel i225 ağ kartına sahip yazılım yönlendirici, LAN'da uyandırma ve PXE önyüklemesi desteği, güçlü ve çok yönlü bir ağ çözümüdür. Bu yazılım yönlendirici, ağınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan özellikleri ve performansı sunar. Altı adet Intel i225 ağ kartının varlığı olağanüstü bağlantı ve esneklik sunar.
![]()
Kiralık ağ kiralama gereksinimlerini karşılayabilir, konut alanlarında internette gezinme için kiracı kimlik doğrulaması sağlayabilir, otel oda numaralandırmasını etkinleştirebilir ve hızı sınırlı internet erişimi uygulayabilir.
Ağ hızını hassas bir şekilde sınırlama yeteneğine sahiptir. Son kullanma bildirimleri vardır ve son kullanma üzerine ağ askıya alınacaktır. Yalnızca yenileme yoluyla internet erişimi sağlanabilir. Kiracılar, yönetim için uygun olan tahsis edilmiş PPPoE hesabı aracılığıyla internete erişir. Kimlik doğrulamalı internet erişimi daha güvenlidir.
![]()
İster güvenilir bir ağ çözümü arayan ev kullanıcısı olun, ister güçlü bir güvenlik duvarı ve yönlendiriciye ihtiyaç duyan bir işletme sahibi olun, bu mini PC sizi kapsıyor. İhtiyaçlarınıza uygun işlemci ile özelleştirin ve sorunsuz ağ bağlantısının ve gelişmiş üretkenliğin keyfini çıkarın.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X56 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Güvenlik Duvarı Yazılım Yönlendirici Mini PC, geniş bir güçlü işlem seçenekleri yelpazesi sunan olağanüstü bir teknoloji parçasıdır. Özelleştirilmiş Intel Celeron 3865U ve i3-1115G4, i3-1125G4, i5-1135G7 ve i7-1165G7 dahil olmak üzere geniş bir Core serisi işlemci yelpazesini destekleyen bu mini bilgisayar, eşsiz bir esneklik sunar.
Bu güvenlik duvarı yazılım yönlendirici mini PC yalnızca çeşitli işlemciler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi başka özelliğe de sahiptir. Kompakt boyutu, herhangi bir ortama kolayca kurulmasını ve entegre edilmesini sağlar. Ağınızı tehditlerden korumak için sağlam güvenlik özellikleri sunarak verilerinizin ve cihazlarınızın güvenliğini sağlar.
Alüminyum alaşımlı şasi, mini PC'nin kararlı ısı dağılımı performansı sağlar, hatta 7*24H uzun süreli kesintisiz çalışma testinde bile iyi bir sıcaklıkta çalışır. fansız tasarım, tozun içeri girmesini etkili bir şekilde önler ve gürültüsüz bir deneyim sunar.
| CPU | Intel Celeron 3865U (2 çekirdek 2 iş parçacığı, 2M Önbellek, 1.80 GHz, TDP: 15W); Intel Core i3-1115G4 (2 çekirdek 4 iş parçacığı, 6M Önbellek, 4.10 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i3-1125G4 (4 çekirdek 8 iş parçacığı, 8M Önbellek, 3.70 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i5-1135G7 (4 çekirdek 8 iş parçacığı, 8M Önbellek, 4.20 GHz, TDP: 12W~28W); Intel Core i7-1165G7 (4 çekirdek 8 iş parçacığı, 12M Önbellek, 4.70 GHz, TDP: 12W~28W) |
| GPU |
Intel Celeron 3865U: Intel® HD Graphics 610; Intel Core i3-1115G4 / i3-1125G4: 11. Nesil Intel® İşlemciler için Intel® UHD Graphics; Intel Core i5-1135G7 / i7-1165G7: Intel® Iris® Xe Graphics |
| Bellek | 2*SODIMM DDR4 3200M, 64 GB'a Kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280 SSD, 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| İşletim Sistemi | OpenWrt, ESXi, Windows 10, Ubuntu, pfSense vb. |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB 3.0, 1*HMDI, 1*COM, 1*Güç Anahtarı, 1* DC 12V, 6*LAN, 2*WiFi Anteni |
| Ethernet | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN, LAN'da uyandırma ve PXE önyüklemesini destekler. |
| Genişletme Yuvası | 1*Mini PCI-e Yuvası (PCIe ve USB 3G / 4G Modülü Desteği) |
| Diğer | Otomatik Güç Açmayı Destekler |
| Güç | 1*DC 12V 5A |
| Boyut/Ağırlık | 155*126*52mm / Yaklaşık 1.0kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte ve Masaüstü Desteği |
Bu güvenlik duvarı yazılım yönlendirici mini PC yalnızca çeşitli işlemciler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi başka özelliğe de sahiptir. Kompakt boyutu, herhangi bir ortama kolayca kurulmasını ve entegre edilmesini sağlar. Ağınızı tehditlerden korumak için sağlam güvenlik özellikleri sunarak verilerinizin ve cihazlarınızın güvenliğini sağlar.
![]()
6*Intel i225 ağ kartına sahip yazılım yönlendirici, LAN'da uyandırma ve PXE önyüklemesi desteği, güçlü ve çok yönlü bir ağ çözümüdür. Bu yazılım yönlendirici, ağınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan özellikleri ve performansı sunar. Altı adet Intel i225 ağ kartının varlığı olağanüstü bağlantı ve esneklik sunar.
![]()
Kiralık ağ kiralama gereksinimlerini karşılayabilir, konut alanlarında internette gezinme için kiracı kimlik doğrulaması sağlayabilir, otel oda numaralandırmasını etkinleştirebilir ve hızı sınırlı internet erişimi uygulayabilir.
Ağ hızını hassas bir şekilde sınırlama yeteneğine sahiptir. Son kullanma bildirimleri vardır ve son kullanma üzerine ağ askıya alınacaktır. Yalnızca yenileme yoluyla internet erişimi sağlanabilir. Kiracılar, yönetim için uygun olan tahsis edilmiş PPPoE hesabı aracılığıyla internete erişir. Kimlik doğrulamalı internet erişimi daha güvenlidir.
![]()
İster güvenilir bir ağ çözümü arayan ev kullanıcısı olun, ister güçlü bir güvenlik duvarı ve yönlendiriciye ihtiyaç duyan bir işletme sahibi olun, bu mini PC sizi kapsıyor. İhtiyaçlarınıza uygun işlemci ile özelleştirin ve sorunsuz ağ bağlantısının ve gelişmiş üretkenliğin keyfini çıkarın.
![]()