|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X67 300U 3050E |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu Güvenlik Duvarı mini PC, dört adet RJ45 Reltake 8111 Gigabit Ethernet, 1*HDMI 2.0b, 1*DP 1.4 ve 2*USB 3.0 arayüzüne sahip AMD Athlon 300U / 3050E işlemcilerle donatılmıştır. Güvenlik duvarı mini PC'nin boyutu 162 mm * 162 mm * 198 mm, ağırlığı yaklaşık 885 g'dır.
Maksimum 2400MHz frekansa sahip çift kanallı DDR4, tek kanal DDR4 maksimum 32G'ye kadar, 1*M.2 NVME protokol 2280 SSD ve 2*2.5 / 3.5 inç SATA takılabilir sabit disk içerir.
Bu AMD güvenlik duvarı yönlendirici, iki fan ile donatılmıştır ve CPU fanı fan hızını da ayarlayabilir. Bu, bilgisayarın sıcaklığını aşırı ısınmayı ve donanım hasarını önlemek için normal aralıkta tutmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarın içindeki hava sirkülasyonunu teşvik eder, toz birikmesini ve yetersiz hava sirkülasyonundan kaynaklanan kötü ısı dağılımını önler ve bilgisayar bileşenlerinin hizmet ömrünü uzatır.
| CPU | AMD Athlon™ 300U / 3050E 2 Çekirdekli 4 İş Parçacıklı İşlemci |
| GPU | AMD Radeon™ Vega 3 Grafikleri |
| Bellek | Çift kanallı DDR4 (2400MHz), Maksimum 64G'ye kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 2* 2.5" / 3.5" SATA SSD / HDD |
| Ethernet | 4*RJ45 Reltake 8111 Gigabit Ethernet |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, NAS vb. |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 4*RJ45 LAN, 1*HDMI 2.0b, 2*USB 3.0, 1*DP 1.4, 1*DC, 1*AUD, 1*Güç düğmesi |
| Güç | 1*DC 19V / 5.12A |
| Boyut/Ağırlık | 162mm*162mm*198mm / Yaklaşık 885g |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃~ 85℃(15- 35℃ Tavsiye Edilir) |
| Bağıl Nem | 5%~95% (yoğuşmasız) |
İki CPU'nun güç performansı, AMD Athlon™ 300U'nun maksimum güç tüketiminin 15W, maksimum CPU sıcaklığının 105°C olmasıdır. AMD Athlon™ 3050E'nin maksimum güç tüketimi 6W, maksimum CPU sıcaklığı 95°C'dir, bu da yüksek yük altında işlemcinin kararlılığını sağlayabilir. Her iki CPU'nun soğutma tasarımı gücü 15W'tır, bu da yüksek yük altında işlemcinin soğutma etkisini sağlayabilir.
![]()
Bu NAS mini bilgisayar, önemli verilerinizi harici depolama cihazlarına veya bulut hizmetlerine otomatik olarak yedekleyerek verilerin güvenliğini sağlayan bir veri yedekleme işlevine sahiptir.
Ayrıca, birden fazla cihazın ana bilgisayarda depolanan verilere ağ üzerinden erişmesini ve paylaşmasını sağlayarak aile üyeleri veya ekipler arasındaki işbirliğini kolaylaştırır. NAS bilgisayarındaki verilere istediğiniz zaman, istediğiniz yerden uzaktan erişebilirsiniz.
![]()
Bu NAS güvenlik duvarı mini PC, yüksek kapasiteli HDD depolamayı destekleyen çift sabit disk yuvasına sahiptir. Fotoğraf, video ve belge gibi büyük miktarda veriyi rahatça depolamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan geniş bir depolama alanı sağlar.
![]()
NAS, 7/24 saat güvenilir ve kesintisiz çalışmayı garanti edebilir ve bekleme modunda güç tüketimi 15W kadar düşüktür.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X67 300U 3050E |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu Güvenlik Duvarı mini PC, dört adet RJ45 Reltake 8111 Gigabit Ethernet, 1*HDMI 2.0b, 1*DP 1.4 ve 2*USB 3.0 arayüzüne sahip AMD Athlon 300U / 3050E işlemcilerle donatılmıştır. Güvenlik duvarı mini PC'nin boyutu 162 mm * 162 mm * 198 mm, ağırlığı yaklaşık 885 g'dır.
Maksimum 2400MHz frekansa sahip çift kanallı DDR4, tek kanal DDR4 maksimum 32G'ye kadar, 1*M.2 NVME protokol 2280 SSD ve 2*2.5 / 3.5 inç SATA takılabilir sabit disk içerir.
Bu AMD güvenlik duvarı yönlendirici, iki fan ile donatılmıştır ve CPU fanı fan hızını da ayarlayabilir. Bu, bilgisayarın sıcaklığını aşırı ısınmayı ve donanım hasarını önlemek için normal aralıkta tutmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarın içindeki hava sirkülasyonunu teşvik eder, toz birikmesini ve yetersiz hava sirkülasyonundan kaynaklanan kötü ısı dağılımını önler ve bilgisayar bileşenlerinin hizmet ömrünü uzatır.
| CPU | AMD Athlon™ 300U / 3050E 2 Çekirdekli 4 İş Parçacıklı İşlemci |
| GPU | AMD Radeon™ Vega 3 Grafikleri |
| Bellek | Çift kanallı DDR4 (2400MHz), Maksimum 64G'ye kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 2* 2.5" / 3.5" SATA SSD / HDD |
| Ethernet | 4*RJ45 Reltake 8111 Gigabit Ethernet |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, NAS vb. |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 4*RJ45 LAN, 1*HDMI 2.0b, 2*USB 3.0, 1*DP 1.4, 1*DC, 1*AUD, 1*Güç düğmesi |
| Güç | 1*DC 19V / 5.12A |
| Boyut/Ağırlık | 162mm*162mm*198mm / Yaklaşık 885g |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃~ 85℃(15- 35℃ Tavsiye Edilir) |
| Bağıl Nem | 5%~95% (yoğuşmasız) |
İki CPU'nun güç performansı, AMD Athlon™ 300U'nun maksimum güç tüketiminin 15W, maksimum CPU sıcaklığının 105°C olmasıdır. AMD Athlon™ 3050E'nin maksimum güç tüketimi 6W, maksimum CPU sıcaklığı 95°C'dir, bu da yüksek yük altında işlemcinin kararlılığını sağlayabilir. Her iki CPU'nun soğutma tasarımı gücü 15W'tır, bu da yüksek yük altında işlemcinin soğutma etkisini sağlayabilir.
![]()
Bu NAS mini bilgisayar, önemli verilerinizi harici depolama cihazlarına veya bulut hizmetlerine otomatik olarak yedekleyerek verilerin güvenliğini sağlayan bir veri yedekleme işlevine sahiptir.
Ayrıca, birden fazla cihazın ana bilgisayarda depolanan verilere ağ üzerinden erişmesini ve paylaşmasını sağlayarak aile üyeleri veya ekipler arasındaki işbirliğini kolaylaştırır. NAS bilgisayarındaki verilere istediğiniz zaman, istediğiniz yerden uzaktan erişebilirsiniz.
![]()
Bu NAS güvenlik duvarı mini PC, yüksek kapasiteli HDD depolamayı destekleyen çift sabit disk yuvasına sahiptir. Fotoğraf, video ve belge gibi büyük miktarda veriyi rahatça depolamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan geniş bir depolama alanı sağlar.
![]()
NAS, 7/24 saat güvenilir ve kesintisiz çalışmayı garanti edebilir ve bekleme modunda güç tüketimi 15W kadar düşüktür.
![]()
![]()