| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30g 4lan |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | PLA kaplamalı kağıt sayfası |
| Ödeme Koşulları: | T/T, PayPal, Kredi Kartı |
Bu dört Ethernet mini bilgisayar yönlendiricisi kompakt ve zarif, çok fazla alan almaz ve çeşitli yerlerde kurulması ve dağıtılması kolaydır.
Ayrıca, kurulum süreci basit ve kullanışlıdır.Zaman ve işgücü maliyetlerini büyük ölçüde tasarruf eden.
Ayrıca, virüs girişimine etkili bir şekilde direnme, veri sızdırılması, ağ hırsızlığı ve hacker saldırıları gibi yaygın güvenlik tehditlerini önleme,ve çok yüksek güvenlik ile veri güvenliğini korumak.
Bunu seçmek istikrarlı, yüksek hızlı ve akıllı bir ağ deneyimi seçmek demektir. Böylece yeriniz her zaman dijital çağın ön saflarında olacak ve her kullanıcının ağ ihtiyaçlarını karşılayacak.İşletmenizin gelişmesine yardımcı olmak, ve hayatınıza daha fazla rahatlık ve eğlence ekler.
| Hafıza | 1*SODIMM DDR3L, 1333/1600MHz, Maksimum 8GB'ye kadar |
| Sabit Disk | 1×Tam yükseklikte mSATA SSD; 1*SATA 2.5" HDD (En yüksek veri dönüşüm hızı SATA2.0) |
| CPU | Intel Celeron İşlemci N2830 2 çekirdek 2 iplik, 2.41 GHz patlama sıklığı, 1MB önbelleği |
| GPU | Intel® HD Grafik |
| Genişleme | 1×tam boy mini-PCIE, WIFI/3G/4G Modüllerini Destekler |
| Ethernet | 4*Intel I211 LAN, Destek Ağı Uyanış, PXE Boot |
| Görüntüle | 1*VGA + 1*HDMI, Eşzamanlı ve Eşzamansız Ekran Destek |
| Güç | 1* DC-IN 12V 3A/36W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, CentOS vb. |
| I/O arayüzü | 4*Gigabit Ethernet, 1*USB2.0, 1*USB3.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*DC-IN, 1*Power Switch |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma sıcaklığı: -20°C'den 65°C'ye; Depolama sıcaklığı: 15°C'den 35°C'ye; Çalışma nemliği: 5%-95% (ralati nem, yoğunlaşma yok) |
Bu Celeron mini masaüstü bilgisayarı, WAN/LAN bağlantı noktası otonom modifikasyon modunu benimsiyor, birden fazla geniş bant hattının üst üste konmasını destekliyor ve 3 WAN bağlantı noktasının geniş bant üst üste konmasını ayarlayabiliyor.ve ağ hızı o günden itibaren keskin bir şekilde artacak.
![]()
Mini masaüstü bilgisayar, dört tam Gigabit Ethernet portu ile donatılmıştır, bu da yüksek hızlı ve kararlıdır ve ağ iletim hızını büyük ölçüde artırır.Aynı zamanda, değerli zamanınızı tasarruf ederek, web sayfalarına saniyeler içinde hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan akış kontrolü fonksiyonuna da sahiptir.
Ağ yönetimi açısından, bulut platformu yönetimini destekler ve uzaktan yönetiminiz için iyi bir asistantır. Nerede olursanız olun, ağı kolayca ayarlayabilir ve ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca, PPPOE kimlik doğrulama fonksiyonu, İnternet erişiminin güvenliğini sağlar ve ağınızı korur.
![]()
Bu güvenlik duvarı yumuşak yönlendiricisi mini bilgisayar, bir fan gerektirmeyen, düşük gürültü ve hızlı ısı dağılımı olan dalgalanmış kabuk ısı dağılımı teknolojisini benimsiyor;etkili bir şekilde toz geçirmez ve uzun süreli kullanım sırasında toz giremez; donanım arızası riskini azaltır ve makinenin uzun süreli istikrarlı çalışmasını sağlar.
![]()
Aynı zamanda 4 Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile donatılmıştır, bu da son derece yüksek hızlı veri aktarımı sağlayabilir ve aynı anda çevrimiçi olan çok sayıda cihazın ağ ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir.
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30g 4lan |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T, PayPal, Kredi Kartı |
Bu dört Ethernet mini bilgisayar yönlendiricisi kompakt ve zarif, çok fazla alan almaz ve çeşitli yerlerde kurulması ve dağıtılması kolaydır.
Ayrıca, kurulum süreci basit ve kullanışlıdır.Zaman ve işgücü maliyetlerini büyük ölçüde tasarruf eden.
Ayrıca, virüs girişimine etkili bir şekilde direnme, veri sızdırılması, ağ hırsızlığı ve hacker saldırıları gibi yaygın güvenlik tehditlerini önleme,ve çok yüksek güvenlik ile veri güvenliğini korumak.
Bunu seçmek istikrarlı, yüksek hızlı ve akıllı bir ağ deneyimi seçmek demektir. Böylece yeriniz her zaman dijital çağın ön saflarında olacak ve her kullanıcının ağ ihtiyaçlarını karşılayacak.İşletmenizin gelişmesine yardımcı olmak, ve hayatınıza daha fazla rahatlık ve eğlence ekler.
| Hafıza | 1*SODIMM DDR3L, 1333/1600MHz, Maksimum 8GB'ye kadar |
| Sabit Disk | 1×Tam yükseklikte mSATA SSD; 1*SATA 2.5" HDD (En yüksek veri dönüşüm hızı SATA2.0) |
| CPU | Intel Celeron İşlemci N2830 2 çekirdek 2 iplik, 2.41 GHz patlama sıklığı, 1MB önbelleği |
| GPU | Intel® HD Grafik |
| Genişleme | 1×tam boy mini-PCIE, WIFI/3G/4G Modüllerini Destekler |
| Ethernet | 4*Intel I211 LAN, Destek Ağı Uyanış, PXE Boot |
| Görüntüle | 1*VGA + 1*HDMI, Eşzamanlı ve Eşzamansız Ekran Destek |
| Güç | 1* DC-IN 12V 3A/36W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, CentOS vb. |
| I/O arayüzü | 4*Gigabit Ethernet, 1*USB2.0, 1*USB3.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*DC-IN, 1*Power Switch |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma sıcaklığı: -20°C'den 65°C'ye; Depolama sıcaklığı: 15°C'den 35°C'ye; Çalışma nemliği: 5%-95% (ralati nem, yoğunlaşma yok) |
Bu Celeron mini masaüstü bilgisayarı, WAN/LAN bağlantı noktası otonom modifikasyon modunu benimsiyor, birden fazla geniş bant hattının üst üste konmasını destekliyor ve 3 WAN bağlantı noktasının geniş bant üst üste konmasını ayarlayabiliyor.ve ağ hızı o günden itibaren keskin bir şekilde artacak.
![]()
Mini masaüstü bilgisayar, dört tam Gigabit Ethernet portu ile donatılmıştır, bu da yüksek hızlı ve kararlıdır ve ağ iletim hızını büyük ölçüde artırır.Aynı zamanda, değerli zamanınızı tasarruf ederek, web sayfalarına saniyeler içinde hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan akış kontrolü fonksiyonuna da sahiptir.
Ağ yönetimi açısından, bulut platformu yönetimini destekler ve uzaktan yönetiminiz için iyi bir asistantır. Nerede olursanız olun, ağı kolayca ayarlayabilir ve ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca, PPPOE kimlik doğrulama fonksiyonu, İnternet erişiminin güvenliğini sağlar ve ağınızı korur.
![]()
Bu güvenlik duvarı yumuşak yönlendiricisi mini bilgisayar, bir fan gerektirmeyen, düşük gürültü ve hızlı ısı dağılımı olan dalgalanmış kabuk ısı dağılımı teknolojisini benimsiyor;etkili bir şekilde toz geçirmez ve uzun süreli kullanım sırasında toz giremez; donanım arızası riskini azaltır ve makinenin uzun süreli istikrarlı çalışmasını sağlar.
![]()
Aynı zamanda 4 Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile donatılmıştır, bu da son derece yüksek hızlı veri aktarımı sağlayabilir ve aynı anda çevrimiçi olan çok sayıda cihazın ağ ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir.
![]()