| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X34 6LAN J6412 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Kompakt tasarımı, hafifliği ve düşük güç tüketimi ile öne çıkan güvenlik duvarı mini PC, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak üzere güçlü bir Intel J6412 işlemci ve DDR5 bellek ile donatılmıştır.
Ek olarak, bu mini PC, diğer cihazlara kolay bağlantı ve İnternet erişimi için 6*Gigabit ethernet bağlantı noktası, USB bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası ve Wi-Fi özellikleri dahil olmak üzere çeşitli arayüzlerle donatılmıştır.
Güvenlik duvarı yönlendirici mini PC, ağları yetkisiz erişime karşı proaktif olarak koruyarak ağ saldırılarını ve veri sızıntısını önler. 6*LAN mini PC ayrıca iletim sırasında verileri güvence altına almak için güçlü kablosuz şifreleme özelliğine sahiptir. Kısacası, ağınız için önemli bir koruma katmanı sağlayarak değerli verilerinizi ve varlıklarınızı güvence altına alır.
6 LAN güvenlik duvarı PC, küçük işletmeler veya ev ofisleri için sunucu olarak kullanılabilir. Sağlam donanımı ve ağ yetenekleri ile dosya paylaşımı, uzaktan erişim ve bulut depolama gibi görevleri kolayca yerine getirebilir; bu da geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilecek çok yönlü ve güçlü bir cihazdır.
| İşlemci | Intel Celeron J6412 İşlemci |
| Sabit Disk | 1*SATA HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Bellek | 1*Çift Kanallı SO-DIMM DDR4, 3200MHz, Maksimum 32GB'a Kadar |
| Ethernet | 6*2.5G iletim hızı, Intel I226-V LAN |
| G/Ç Arayüzü | 6*LAN, 1*HDIM, 2*USB2.0, 1*RJ45 COM, 2*USB3.0, 1*Güç düğmesi, 1*DC |
| Boyut | 136MM*126MM*40MM |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.65kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +60 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ~ +75°C |
| Bağıl Nem | 0% ~ 95% (yoğuşmasız) |
Intel Celeron J6412, 10nm işlemci tabanlı bir CPU'dur ve önceki nesil Celeron J4125'in 14nm işlemcisinden daha iyidir, hem düşük güç tüketimi hem de iyi performans sağlar. Ofis ve kurumsal uygulamalar için güçlü performans ve güvenlik sunar.
![]()
Güvenlik duvarı yönlendirici mini PC, ağları yetkisiz erişime karşı proaktif olarak koruyarak ağ saldırılarını ve veri sızıntısını önler. 6*LAN mini PC ayrıca iletim sırasında verileri güvence altına almak için güçlü kablosuz şifreleme özelliğine sahiptir.
![]()
Güvenlik duvarı mini PC'de 1 adet HDMI HD arayüzü bulunur, 1080P HD ekran çıkışını destekler.
![]()
6 LAN güvenlik duvarı PC, küçük işletmeler veya ev ofisleri için sunucu olarak kullanılabilir. Sağlam donanımı ve ağ yetenekleri ile dosya paylaşımı, uzaktan erişim ve bulut depolama gibi görevleri kolayca yerine getirebilir; bu da geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilecek çok yönlü ve güçlü bir cihazdır.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X34 6LAN J6412 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Kompakt tasarımı, hafifliği ve düşük güç tüketimi ile öne çıkan güvenlik duvarı mini PC, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak üzere güçlü bir Intel J6412 işlemci ve DDR5 bellek ile donatılmıştır.
Ek olarak, bu mini PC, diğer cihazlara kolay bağlantı ve İnternet erişimi için 6*Gigabit ethernet bağlantı noktası, USB bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası ve Wi-Fi özellikleri dahil olmak üzere çeşitli arayüzlerle donatılmıştır.
Güvenlik duvarı yönlendirici mini PC, ağları yetkisiz erişime karşı proaktif olarak koruyarak ağ saldırılarını ve veri sızıntısını önler. 6*LAN mini PC ayrıca iletim sırasında verileri güvence altına almak için güçlü kablosuz şifreleme özelliğine sahiptir. Kısacası, ağınız için önemli bir koruma katmanı sağlayarak değerli verilerinizi ve varlıklarınızı güvence altına alır.
6 LAN güvenlik duvarı PC, küçük işletmeler veya ev ofisleri için sunucu olarak kullanılabilir. Sağlam donanımı ve ağ yetenekleri ile dosya paylaşımı, uzaktan erişim ve bulut depolama gibi görevleri kolayca yerine getirebilir; bu da geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilecek çok yönlü ve güçlü bir cihazdır.
| İşlemci | Intel Celeron J6412 İşlemci |
| Sabit Disk | 1*SATA HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Bellek | 1*Çift Kanallı SO-DIMM DDR4, 3200MHz, Maksimum 32GB'a Kadar |
| Ethernet | 6*2.5G iletim hızı, Intel I226-V LAN |
| G/Ç Arayüzü | 6*LAN, 1*HDIM, 2*USB2.0, 1*RJ45 COM, 2*USB3.0, 1*Güç düğmesi, 1*DC |
| Boyut | 136MM*126MM*40MM |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.65kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +60 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ~ +75°C |
| Bağıl Nem | 0% ~ 95% (yoğuşmasız) |
Intel Celeron J6412, 10nm işlemci tabanlı bir CPU'dur ve önceki nesil Celeron J4125'in 14nm işlemcisinden daha iyidir, hem düşük güç tüketimi hem de iyi performans sağlar. Ofis ve kurumsal uygulamalar için güçlü performans ve güvenlik sunar.
![]()
Güvenlik duvarı yönlendirici mini PC, ağları yetkisiz erişime karşı proaktif olarak koruyarak ağ saldırılarını ve veri sızıntısını önler. 6*LAN mini PC ayrıca iletim sırasında verileri güvence altına almak için güçlü kablosuz şifreleme özelliğine sahiptir.
![]()
Güvenlik duvarı mini PC'de 1 adet HDMI HD arayüzü bulunur, 1080P HD ekran çıkışını destekler.
![]()
6 LAN güvenlik duvarı PC, küçük işletmeler veya ev ofisleri için sunucu olarak kullanılabilir. Sağlam donanımı ve ağ yetenekleri ile dosya paylaşımı, uzaktan erişim ve bulut depolama gibi görevleri kolayca yerine getirebilir; bu da geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilecek çok yönlü ve güçlü bir cihazdır.
![]()
![]()