| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 J1900 6LAN |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, fansız çalışan ve altı adet Intel i211 Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahip bir güvenlik duvarı mini bilgisayarıdır. X30 J1900 güvenlik duvarı yönlendiricisi, bir Intel Celeron J1900 işlemci ile donatılmıştır, tek kanallı DDR3L bellek ve mSATA SSD'yi destekler.
Fansız tasarımı sayesinde mini PC, multimedya, terminal ve diğer endüstriyel uygulamalarda daha güvenilir ve istikrarlı çalışarak zorlu ortamlardaki çeşitli gereksinimleri karşılayabilir.
Bu 6 LAN güvenlik duvarı bilgisayarı, indirme araçlarını ve oyunları yasaklayabilen, belirlenmiş web sitelerini filtreleyebilen ve sohbet yazılımlarını izleyebilen bir davranış yönetimi moduna sahiptir; IP grubu ve zaman grubu ayarları aracılığıyla makul internet erişimini yönlendirir ve daha esnek ve insancıl bir yönetim oluşturur. Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, PFSense vb. gibi işletim sistemleriyle uyumludur.
| CPU | Intel Celeron İşlemci J1900 |
| Grafik | Intel HD Graphics |
| Genişletme yuvası | 1*Tam boyutlu Mini PCIE |
| RAM | 1*DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz (Maks. 8GB'a kadar) |
| Depolama | 1*MSATA SSD + 1*2.5" HDD / SSD desteği |
| LAN | 6* 1000Mbps Intel 211AT RJ45 Gigabit Ethernet, LAN üzerinden uyanma desteği |
| G/Ç | 1*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Konsol, 6*LAN, 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| İşletim Sistemi | Windows 7 / 8 / 10, Linux, Ubuntu, Pfsense, vb. |
| Güç | 1*DC-12V |
| Boyut/Ağırlık | 136mm*126mm*40mm / Yaklaşık 1kg |
| Kurulum | VESA |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ +65℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -15℃ ~ +35℃ |
| Bağıl Nem | 5% ~ 95% (yoğuşmasız) |
Bu mini PC, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir güvenlik duvarı mini bilgisayarıdır. Altı ethernet portlu yazılım yönlendirici, yapılandırma dosyalarının içe ve dışa aktarılmasını, modern bir web formatında kullanıcı dostu grafiksel arayüzü destekler ve hem LAN'dan hem de WAN'dan yönetim imkanı sunar.
![]()
Bu altı ethernet portlu yazılım yönlendirici, WAN ve LAN'ın bağımsız olarak değiştirilmesini destekler, farklı operatörlerin bant genişliği yığınlamasını gerçekleştirmek için 5 WAN'a izin verir.
![]()
Bu güvenlik duvarı mini bilgisayarı, Trafik Kontrolü ve Akıllı Dağıtım için kullanılabilir. Akıllı Trafik Kontrolü, ağdaki çalışan ana bilgisayarların çeşitli koşullarını analiz eder ve ağ kaynaklarının rasyonel tahsisini sağlamak için bant genişliğini otomatik olarak ayarlar.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 J1900 6LAN |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, fansız çalışan ve altı adet Intel i211 Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahip bir güvenlik duvarı mini bilgisayarıdır. X30 J1900 güvenlik duvarı yönlendiricisi, bir Intel Celeron J1900 işlemci ile donatılmıştır, tek kanallı DDR3L bellek ve mSATA SSD'yi destekler.
Fansız tasarımı sayesinde mini PC, multimedya, terminal ve diğer endüstriyel uygulamalarda daha güvenilir ve istikrarlı çalışarak zorlu ortamlardaki çeşitli gereksinimleri karşılayabilir.
Bu 6 LAN güvenlik duvarı bilgisayarı, indirme araçlarını ve oyunları yasaklayabilen, belirlenmiş web sitelerini filtreleyebilen ve sohbet yazılımlarını izleyebilen bir davranış yönetimi moduna sahiptir; IP grubu ve zaman grubu ayarları aracılığıyla makul internet erişimini yönlendirir ve daha esnek ve insancıl bir yönetim oluşturur. Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, PFSense vb. gibi işletim sistemleriyle uyumludur.
| CPU | Intel Celeron İşlemci J1900 |
| Grafik | Intel HD Graphics |
| Genişletme yuvası | 1*Tam boyutlu Mini PCIE |
| RAM | 1*DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz (Maks. 8GB'a kadar) |
| Depolama | 1*MSATA SSD + 1*2.5" HDD / SSD desteği |
| LAN | 6* 1000Mbps Intel 211AT RJ45 Gigabit Ethernet, LAN üzerinden uyanma desteği |
| G/Ç | 1*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Konsol, 6*LAN, 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| İşletim Sistemi | Windows 7 / 8 / 10, Linux, Ubuntu, Pfsense, vb. |
| Güç | 1*DC-12V |
| Boyut/Ağırlık | 136mm*126mm*40mm / Yaklaşık 1kg |
| Kurulum | VESA |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ +65℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -15℃ ~ +35℃ |
| Bağıl Nem | 5% ~ 95% (yoğuşmasız) |
Bu mini PC, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir güvenlik duvarı mini bilgisayarıdır. Altı ethernet portlu yazılım yönlendirici, yapılandırma dosyalarının içe ve dışa aktarılmasını, modern bir web formatında kullanıcı dostu grafiksel arayüzü destekler ve hem LAN'dan hem de WAN'dan yönetim imkanı sunar.
![]()
Bu altı ethernet portlu yazılım yönlendirici, WAN ve LAN'ın bağımsız olarak değiştirilmesini destekler, farklı operatörlerin bant genişliği yığınlamasını gerçekleştirmek için 5 WAN'a izin verir.
![]()
Bu güvenlik duvarı mini bilgisayarı, Trafik Kontrolü ve Akıllı Dağıtım için kullanılabilir. Akıllı Trafik Kontrolü, ağdaki çalışan ana bilgisayarların çeşitli koşullarını analiz eder ve ağ kaynaklarının rasyonel tahsisini sağlamak için bant genişliğini otomatik olarak ayarlar.
![]()
![]()