| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | x79 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini oyun bilgisayarı küçük boyutlu ancak süper yüksek performansa sahiptir. Grafik Kartı, Nvdia GTX 1650'den daha iyi olan AMD RX 6400 4G'dir. Benzersiz Isı dağılımı tasarımı. Çift ısı borusu güçlü ısı dağılımı konfigürasyonu ve ısı dağılımı hava yolu tasarımı.
Bir AMD mini bilgisayar olarak, çekirdek bileşenlerin soğutma sıcaklığını sağlamak için yüksek performanslı döner fan ile donatılmıştır, aynı zamanda mecha'nın açık düzeni genel hava akışı aktivitesini artırır ve çalışma gürültüsünü azaltır. TDP 50W'a kadar. Ultra düşük enerji tüketimi.
Bu AMD Ryzen 7 5800H mini bilgisayar, artan performansıyla günlük ofis işleri, resim düzenleme, video düzenleme, mühendislik çizimi, çevrimiçi oyunlar ve diğer çoklu sahne ihtiyaçlarını daha sorunsuz bir şekilde karşılayabilir. Oyun oyuncuları için en iyi seçimdir, ayrıca aileniz veya arkadaşlarınız için mükemmel bir hediyedir.
| CPU | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 Çekirdek 16 İş Parçacığı, L3 önbellek 16MB, Güç tüketimi 35-54W |
| Grafik Kartı | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Bellek | 2*DDR4 32G 3200MHz (Çift kart yuvası) |
| Sabit Disk | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (Kablolu Ağ Kartı), Dahili WIFI6 kablosuz kart |
| Işık | RGB Işık Efekti Bileşenleri |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| G/Ç Arayüzü | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Boyut | 22.5 CM*22.5 CM*6.5 CM |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.6KG |
| Güç | AC 180W, Adaptör Güç Kaynağı 20V@9A (DC IN 7.4*5.0mm) |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Kurulum | VESA/Duvara Monte/Masaüstü |
Mini PC, AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 çekirdekli, 16 iş parçacıklı, 3.2GHz-4.4GHz L3 önbellek 16MB, güç tüketimi 35W-54W işlemci tarafından desteklenmektedir.AMD Mini PC Soğutma Sistemi:Büyük hava girişi, benzersiz egzoz portu havalandırması ve çift ısı boruları ve soğutma hava yolu tasarımı ile güçlü soğutma konfigürasyonu, soğutma performansını önemli ölçüde iyileştirir. Düşük gürültü ancak hızlı ısı dağılımı.![]()
Bu AMD Ryzen 7 5800H Mini PC, 4K 60Hz üç ekran HD görüntüsünü destekleyebilen 1*HDMI, 1*DP ve 1*Type-C arayüzleri ile donatılmıştır.
![]()
AMD Ryzen™ 7 5800H ve Radeon™ RX 6400 4G harici grafik kartı, çift kanallı DDR4 RAM, çift M.2 NVMe 2280 SSD, çift 2.5G ethernet (Wifi 6 destekli) ve 6*ısı borusu ile desteklenen bu oyun mini PC'si ve RGB ışık efekti bileşenleri, güçlü ve güçlü performansa sahiptir.
![]()
Mini PC, oyun için özel Wifi6 modülünü destekleyen ve 6GHz bandı ve 2.4Gbps tepe iletimini destekleyen AX200 / RZ608 kablosuz ağ kartını benimseyen çift 2.5G LAN'a sahiptir.
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | x79 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini oyun bilgisayarı küçük boyutlu ancak süper yüksek performansa sahiptir. Grafik Kartı, Nvdia GTX 1650'den daha iyi olan AMD RX 6400 4G'dir. Benzersiz Isı dağılımı tasarımı. Çift ısı borusu güçlü ısı dağılımı konfigürasyonu ve ısı dağılımı hava yolu tasarımı.
Bir AMD mini bilgisayar olarak, çekirdek bileşenlerin soğutma sıcaklığını sağlamak için yüksek performanslı döner fan ile donatılmıştır, aynı zamanda mecha'nın açık düzeni genel hava akışı aktivitesini artırır ve çalışma gürültüsünü azaltır. TDP 50W'a kadar. Ultra düşük enerji tüketimi.
Bu AMD Ryzen 7 5800H mini bilgisayar, artan performansıyla günlük ofis işleri, resim düzenleme, video düzenleme, mühendislik çizimi, çevrimiçi oyunlar ve diğer çoklu sahne ihtiyaçlarını daha sorunsuz bir şekilde karşılayabilir. Oyun oyuncuları için en iyi seçimdir, ayrıca aileniz veya arkadaşlarınız için mükemmel bir hediyedir.
| CPU | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 Çekirdek 16 İş Parçacığı, L3 önbellek 16MB, Güç tüketimi 35-54W |
| Grafik Kartı | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Bellek | 2*DDR4 32G 3200MHz (Çift kart yuvası) |
| Sabit Disk | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (Kablolu Ağ Kartı), Dahili WIFI6 kablosuz kart |
| Işık | RGB Işık Efekti Bileşenleri |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| G/Ç Arayüzü | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Boyut | 22.5 CM*22.5 CM*6.5 CM |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.6KG |
| Güç | AC 180W, Adaptör Güç Kaynağı 20V@9A (DC IN 7.4*5.0mm) |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Kurulum | VESA/Duvara Monte/Masaüstü |
Mini PC, AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 çekirdekli, 16 iş parçacıklı, 3.2GHz-4.4GHz L3 önbellek 16MB, güç tüketimi 35W-54W işlemci tarafından desteklenmektedir.AMD Mini PC Soğutma Sistemi:Büyük hava girişi, benzersiz egzoz portu havalandırması ve çift ısı boruları ve soğutma hava yolu tasarımı ile güçlü soğutma konfigürasyonu, soğutma performansını önemli ölçüde iyileştirir. Düşük gürültü ancak hızlı ısı dağılımı.![]()
Bu AMD Ryzen 7 5800H Mini PC, 4K 60Hz üç ekran HD görüntüsünü destekleyebilen 1*HDMI, 1*DP ve 1*Type-C arayüzleri ile donatılmıştır.
![]()
AMD Ryzen™ 7 5800H ve Radeon™ RX 6400 4G harici grafik kartı, çift kanallı DDR4 RAM, çift M.2 NVMe 2280 SSD, çift 2.5G ethernet (Wifi 6 destekli) ve 6*ısı borusu ile desteklenen bu oyun mini PC'si ve RGB ışık efekti bileşenleri, güçlü ve güçlü performansa sahiptir.
![]()
Mini PC, oyun için özel Wifi6 modülünü destekleyen ve 6GHz bandı ve 2.4Gbps tepe iletimini destekleyen AX200 / RZ608 kablosuz ağ kartını benimseyen çift 2.5G LAN'a sahiptir.
![]()
![]()
![]()