|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X92 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Küçük boyutu ve güçlü performansı ile mini oyun bilgisayarı, en iyi oyun ortağınızdır. Hızlı çalışan, sorunsuz bir deneyim sunan ve oyun dünyasında dörtnala koşmanıza olanak tanıyan güçlü bir AMD Ryzen R7-7840HS 8 çekirdekli ve 16 iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır.
AMD RadeonTM 780M entegre grafik kartı, mükemmel bir performansa sahiptir, çeşitli büyük ölçekli oyunları kolayca işler, gerçekçi ve harika bir resim sunar ve görsel bir şölenin tadını çıkarır.
Basit ve şık dış tasarım, küçük ve zarif, taşıması kolaydır. Kişisel bilgisayar, eğlence veya seyahat oyunları için olsun, her zaman, her yerde harika bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Mükemmel soğutma sistemi, uzun süreli çalışma sırasında bile iyi bir performans sağlar.
Ek olarak, çeşitli ihtiyaçları karşılamak için 64 GB'a kadar 1*DDR5 bellek, 1*M.2 SSD ve 2*, 1*HDMI vb. gibi zengin arayüzlerle donatılmıştır. Gelin ve bu Mini oyun bilgisayarının getirdiği sonsuz heyecanı hissedin ve oyun hayatınızı daha renkli hale getirin!
| CPU | AMD Ryzen R7-7840HS, Frekans: 3.8GHz - 5.1GHz, L3 Önbellek: 16MB |
| GPU | AMD RadeonTM 780M |
| Bellek | 2*DDR5 SODIMM, frekans 4800 Hz, 64 GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280-NVME PCIE4.0 SSD |
| Ethernet | 1*Gigabit LAN, 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), WIFI6 ve Bluetooth 5.2 modülünü destekler |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4), 1*2.5G LAN, 1*Gigabit LAN, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 1*Güç düğmesi, 1*Işık Anahtarı |
| Işık Desteği | RGB otomatik olarak kapatma / açma / nefes alma ışığına ayarlanabilir |
| Güç | 1*DC 20V 5A 100W |
| Boyut | 131.5mm*131.5mm*55mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.55kg |
| Anakart Boyutu | 120mm*120mm |
Bu oyun mini PC, maksimum 64 GB ve maksimum 5600MT/S bellek frekansını destekleyen iki DDR5 bellek yuvası, 1*2280 M.2 NVME protokol sabit sürücülerini destekleyen bir PCI-E 4.0 yuvası ile donatılmıştır.
![]()
Oyun bilgisayarında 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), 1*Gigabit LAN, hızlı aktarım hızlarına sahip wifi6 ve bluetooth5.2 modülünü destekler ve hızlı ağ aktarımlarını destekler.
![]()
1*HDMI, 1*DP ve 1*Type-C arayüzlerine sahiptir. HDMI, yüksek kaliteli ses ve video sinyalleri iletebilir, yüksek tanımlı ve ultra yüksek tanımlı çözünürlükleri destekler. DP, HDMI'ya kıyasla daha yüksek yenileme hızlarını ve çözünürlükleri destekleyerek bazı yönlerden daha yüksek performans gösterebilir. TYPE C sadece veri iletimi için değil, aynı zamanda şarj için de kullanılabilir ve TYPE C arayüzü birden fazla protokolü destekleyerek harici cihazları bağlarken çok esnektir.
![]()
Mini bilgisayar, hızlı ve kararlı ısı dağılımını desteklemek için çift bakır soğutucu, bellek katı hal soğutma fanı ve geniş bir havalandırma alanına sahip büyük bir 9 cm fana sahiptir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X92 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Küçük boyutu ve güçlü performansı ile mini oyun bilgisayarı, en iyi oyun ortağınızdır. Hızlı çalışan, sorunsuz bir deneyim sunan ve oyun dünyasında dörtnala koşmanıza olanak tanıyan güçlü bir AMD Ryzen R7-7840HS 8 çekirdekli ve 16 iş parçacıklı işlemci ile donatılmıştır.
AMD RadeonTM 780M entegre grafik kartı, mükemmel bir performansa sahiptir, çeşitli büyük ölçekli oyunları kolayca işler, gerçekçi ve harika bir resim sunar ve görsel bir şölenin tadını çıkarır.
Basit ve şık dış tasarım, küçük ve zarif, taşıması kolaydır. Kişisel bilgisayar, eğlence veya seyahat oyunları için olsun, her zaman, her yerde harika bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Mükemmel soğutma sistemi, uzun süreli çalışma sırasında bile iyi bir performans sağlar.
Ek olarak, çeşitli ihtiyaçları karşılamak için 64 GB'a kadar 1*DDR5 bellek, 1*M.2 SSD ve 2*, 1*HDMI vb. gibi zengin arayüzlerle donatılmıştır. Gelin ve bu Mini oyun bilgisayarının getirdiği sonsuz heyecanı hissedin ve oyun hayatınızı daha renkli hale getirin!
| CPU | AMD Ryzen R7-7840HS, Frekans: 3.8GHz - 5.1GHz, L3 Önbellek: 16MB |
| GPU | AMD RadeonTM 780M |
| Bellek | 2*DDR5 SODIMM, frekans 4800 Hz, 64 GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2280-NVME PCIE4.0 SSD |
| Ethernet | 1*Gigabit LAN, 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), WIFI6 ve Bluetooth 5.2 modülünü destekler |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4), 1*2.5G LAN, 1*Gigabit LAN, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 1*Güç düğmesi, 1*Işık Anahtarı |
| Işık Desteği | RGB otomatik olarak kapatma / açma / nefes alma ışığına ayarlanabilir |
| Güç | 1*DC 20V 5A 100W |
| Boyut | 131.5mm*131.5mm*55mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.55kg |
| Anakart Boyutu | 120mm*120mm |
Bu oyun mini PC, maksimum 64 GB ve maksimum 5600MT/S bellek frekansını destekleyen iki DDR5 bellek yuvası, 1*2280 M.2 NVME protokol sabit sürücülerini destekleyen bir PCI-E 4.0 yuvası ile donatılmıştır.
![]()
Oyun bilgisayarında 1*2.5G LAN (Kablolu Ağ 2.5G 226V), 1*Gigabit LAN, hızlı aktarım hızlarına sahip wifi6 ve bluetooth5.2 modülünü destekler ve hızlı ağ aktarımlarını destekler.
![]()
1*HDMI, 1*DP ve 1*Type-C arayüzlerine sahiptir. HDMI, yüksek kaliteli ses ve video sinyalleri iletebilir, yüksek tanımlı ve ultra yüksek tanımlı çözünürlükleri destekler. DP, HDMI'ya kıyasla daha yüksek yenileme hızlarını ve çözünürlükleri destekleyerek bazı yönlerden daha yüksek performans gösterebilir. TYPE C sadece veri iletimi için değil, aynı zamanda şarj için de kullanılabilir ve TYPE C arayüzü birden fazla protokolü destekleyerek harici cihazları bağlarken çok esnektir.
![]()
Mini bilgisayar, hızlı ve kararlı ısı dağılımını desteklemek için çift bakır soğutucu, bellek katı hal soğutma fanı ve geniş bir havalandırma alanına sahip büyük bir 9 cm fana sahiptir.
![]()
![]()