|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X88 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini PC, çoklu görev ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel hesaplama gücü ve veri işleme gücü sağlayabilen Intel Core işlemci ile donatılmıştır. Önceki DDR3 belleğe göre daha enerji verimli ve daha iyi performansa sahip DDR4 belleğe sahiptir, bu da daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunar. Ve 4K HD ekranı destekler, ister film izliyor, ister oyun oynuyor veya çalışıyor olun, net ve hassas görsel efektler sağlar.
Bir mini PC olarak, düşük güç tüketimi, enerji tasarrufu ve çevre koruması sağlar, bu da hem kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de elektrik maliyetlerini azaltabilir. Mini PC, geleneksel bir masaüstü bilgisayarın tüm donanım bileşenlerini avuç içi boyutunda kompakt bir kasaya tam olarak entegre eden yüksek oranda entegre bir tasarım kullanır ve tek elle kolayca çalıştırılabilir. Küçük boyutu ve az yer kaplaması masaüstü alanından tasarruf sağlar ve taşıması kolaydır, bu da ev ve ofis gibi çeşitli ortamlarda kullanıma uygundur.
| CPU | Intel N100 / Celeron N5095A İşlemci |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Bellek | N100: 1*DDR4 SODIMM, 16GB'a kadar; Celeron N5095A: DDR4 SODIMM, 16GB'a kadar (Anakart Üzerinde Değiştirilemez) |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 NGFF 2242 SSD |
| Ethernet | 1*RTL8111H NIC, wake-on LAN, PXE önyükleme desteği |
| Genişletme Yuvası | 1*M2 yuvası, WIFI6 modülü desteği; 1*4Pin SATA |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*HDMI1.4 4096×2160@30Hz desteği, 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*Tam özellikli Type-C, 1*Type-C (USB3.0), 1*LAN, 1*Ses, 1*DC, 1*Güç düğmesi |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux vb. |
| Soğutma Sistemi | Akıllı soğutma fanı |
| Güç | DC12V varsayılan 12V5A |
| Kurulum | Masaüstü/duvar askısı desteği |
| Boyut | 112.2×112.2×36mm (ayaklık dahil değildir) |
| Ağırlık | Alüminyum: 400g PVC: 350g |
| Malzeme | Intel N100: PVC; Celeron N5095A: Alüminyum Alaşım |
Yüksek frekanslı DDR4 bellek ve hızlı M.2 SSD ile bu sistem tam potansiyelini ortaya çıkarabilir ve birden fazla görevi verimli bir şekilde yerine getirebilir. Sonuç olarak, hem sistem önyükleme hem de oyun yükleme hızlarında önemli bir artış sağlanır, istenmeyen bekleme süreleri ortadan kalkar.
![]()
Mini PC, 3 ekranın aynı anda bağlanmasını destekleyen 2*HDMI bağlantı noktası ve bir tam özellikli Type-C bağlantı noktası ile donatılmıştır, bu da yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza yardımcı olur.
![]()
Mini PC, tutarlı bir vücut sıcaklığını korumak için ısıyı verimli ve sessiz bir şekilde gideren düşük gürültülü bir soğutma sistemi ile donatılmıştır.
![]()
Küçük boyutu, enerji tasarrufu ve çevre koruması nedeniyle, mini PC'nin ev ve ofiste kullanımı çok fazla yerden tasarruf sağlayabilir, ancak aynı zamanda günlük ev ve ofis ihtiyaçlarını da karşılayabilir.
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X88 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini PC, çoklu görev ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel hesaplama gücü ve veri işleme gücü sağlayabilen Intel Core işlemci ile donatılmıştır. Önceki DDR3 belleğe göre daha enerji verimli ve daha iyi performansa sahip DDR4 belleğe sahiptir, bu da daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunar. Ve 4K HD ekranı destekler, ister film izliyor, ister oyun oynuyor veya çalışıyor olun, net ve hassas görsel efektler sağlar.
Bir mini PC olarak, düşük güç tüketimi, enerji tasarrufu ve çevre koruması sağlar, bu da hem kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de elektrik maliyetlerini azaltabilir. Mini PC, geleneksel bir masaüstü bilgisayarın tüm donanım bileşenlerini avuç içi boyutunda kompakt bir kasaya tam olarak entegre eden yüksek oranda entegre bir tasarım kullanır ve tek elle kolayca çalıştırılabilir. Küçük boyutu ve az yer kaplaması masaüstü alanından tasarruf sağlar ve taşıması kolaydır, bu da ev ve ofis gibi çeşitli ortamlarda kullanıma uygundur.
| CPU | Intel N100 / Celeron N5095A İşlemci |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Bellek | N100: 1*DDR4 SODIMM, 16GB'a kadar; Celeron N5095A: DDR4 SODIMM, 16GB'a kadar (Anakart Üzerinde Değiştirilemez) |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 NGFF 2242 SSD |
| Ethernet | 1*RTL8111H NIC, wake-on LAN, PXE önyükleme desteği |
| Genişletme Yuvası | 1*M2 yuvası, WIFI6 modülü desteği; 1*4Pin SATA |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*HDMI1.4 4096×2160@30Hz desteği, 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*Tam özellikli Type-C, 1*Type-C (USB3.0), 1*LAN, 1*Ses, 1*DC, 1*Güç düğmesi |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux vb. |
| Soğutma Sistemi | Akıllı soğutma fanı |
| Güç | DC12V varsayılan 12V5A |
| Kurulum | Masaüstü/duvar askısı desteği |
| Boyut | 112.2×112.2×36mm (ayaklık dahil değildir) |
| Ağırlık | Alüminyum: 400g PVC: 350g |
| Malzeme | Intel N100: PVC; Celeron N5095A: Alüminyum Alaşım |
Yüksek frekanslı DDR4 bellek ve hızlı M.2 SSD ile bu sistem tam potansiyelini ortaya çıkarabilir ve birden fazla görevi verimli bir şekilde yerine getirebilir. Sonuç olarak, hem sistem önyükleme hem de oyun yükleme hızlarında önemli bir artış sağlanır, istenmeyen bekleme süreleri ortadan kalkar.
![]()
Mini PC, 3 ekranın aynı anda bağlanmasını destekleyen 2*HDMI bağlantı noktası ve bir tam özellikli Type-C bağlantı noktası ile donatılmıştır, bu da yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza yardımcı olur.
![]()
Mini PC, tutarlı bir vücut sıcaklığını korumak için ısıyı verimli ve sessiz bir şekilde gideren düşük gürültülü bir soğutma sistemi ile donatılmıştır.
![]()
Küçük boyutu, enerji tasarrufu ve çevre koruması nedeniyle, mini PC'nin ev ve ofiste kullanımı çok fazla yerden tasarruf sağlayabilir, ancak aynı zamanda günlük ev ve ofis ihtiyaçlarını da karşılayabilir.
![]()
![]()