| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X86-3865U 1U 6LAN |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $135.00 ~ $245.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu sunucu, Intel Celeron serisi işlemcilerle yapılandırılabilir ve geniş bir cihaz yelpazesinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ağ geçidi, güvenlik duvarı, yönlendirici, içerik izleme ve diğer işlevleri destekleyen bir 1u sunucu olarak, anormal ağ davranışlarını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve engelleyebilir; ağın sorunsuz iletimini sağlamak için ağı optimize edebilir; ayrıca ağı güvence altına almak ve virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve yetkisiz erişim gibi potansiyel tehditlerden korumak için önceden tanımlanmış kurallara göre gelen ve giden ağ trafiğini filtreler. Ek olarak, bu güvenlik duvarı yönlendirici 1u sunucu, 6 Gigabit LAN bağlantı noktası, 2 fiber optik, DDR3 RAM ile donatılmıştır ve MSATA SSD ve SATA sabit diskleri destekleyerek iş verimliliğini büyük ölçüde artırır ve ağ yönetimi maliyetlerini düşürür. Ultra yüksek performansı, kararlı ve verimli çalışma hızı ve üst düzey yapılandırması, yönlendiricilerde, endüstriyel otomasyonda, akıllı yüz tanıma makinelerinde, trafik izleme kameralarında ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmasını sağlar.Ürün Detayları
CPU
Intel Skylake /Kabylake platform U serisi Celeron 3865U/J6412GPU
![]()
| Bellek | Intel Celeron 3865U: 1*DDR3 SODIMM, Maksimum 16GB'a kadar; Intel Celeron J6412: 1*DDR4 SODIMM, Maksimum 8GB'a kadar |
| Ethernet | 6*Intel 82574L GLAN (2*SFP Intel I350AM2 Optik Bağlantı Noktası Çipi) |
| Sabit Disk | 1*MSATA; 1*SATA2.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 1*RJ45COM, 2*USB2.0, 2*LED, 6*RJ-45 GLAN, 2*SFP, 1*Güç düğmesi, 1*DC, 1*VGA |
| İşletim Sistemi | Windows 7, windows 10, Linux, ubantu 16.04, centOS 7.0 |
| Watch Dog | Donanım sıfırlama işlevi (256 seviye, 0-255 saniye) |
| BIOS | AMI 64M BIOS |
| Soğutma Modu | CPU soğutucu ve fan ile birlikte gelir |
| Güç | AC 110V 250V |
| Malzeme | SGCC |
| Boyut | 432 x 266 x 46mm, Ağırlık: yaklaşık 3.3kg |
| Uygun Sıcaklık | Depolama Sıcaklığı: -20°C ila +70°C, Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +60°C, Bağıl Nem: %0~%95 (yoğuşmasız) |
| Bu sunucu, Intel Celeron 3864U Çift Çekirdekli Çift İşlemcili işlemcilerle, ayrıca 6 Gigabit Ethernet ve 2 fiber optik ile donatılabilir, bu da işlem verimliliğini büyük ölçüde artırır ve farklı uygulama alanlarının farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir. | Donatılmış |
| 1x DDR3 RAM (Intel Celeron J6412: 1*DDR4 SODIMM), 1x MSATA SSD, 1x SATA Sabit disk, 6x Gigabit Ethernet ve 2x Fiber optik ile bu güvenlik duvarı mini PC, üstün performans ve kararlılık sunar. | Bu sunucu dahili CPU düşük gürültülü soğutma fanı, şasinin her iki tarafında ve arkasında artırılmış soğutma delikleri, daha az gürültü ve daha hızlı ısı dağılımı ile makinenin uzun süre kararlı çalışmasını sağlar. |
![]()
Ultra yüksek performansı, kararlı ve verimli çalışma hızı ve üst düzey yapılandırması, yönlendiricilerde, endüstriyel otomasyonda, akıllı yüz tanıma makinelerinde, trafik izleme kameralarında ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmasını sağlayarak yaşam kalitesini artırır.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X86-3865U 1U 6LAN |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $135.00 ~ $245.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu sunucu, Intel Celeron serisi işlemcilerle yapılandırılabilir ve geniş bir cihaz yelpazesinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ağ geçidi, güvenlik duvarı, yönlendirici, içerik izleme ve diğer işlevleri destekleyen bir 1u sunucu olarak, anormal ağ davranışlarını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve engelleyebilir; ağın sorunsuz iletimini sağlamak için ağı optimize edebilir; ayrıca ağı güvence altına almak ve virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve yetkisiz erişim gibi potansiyel tehditlerden korumak için önceden tanımlanmış kurallara göre gelen ve giden ağ trafiğini filtreler. Ek olarak, bu güvenlik duvarı yönlendirici 1u sunucu, 6 Gigabit LAN bağlantı noktası, 2 fiber optik, DDR3 RAM ile donatılmıştır ve MSATA SSD ve SATA sabit diskleri destekleyerek iş verimliliğini büyük ölçüde artırır ve ağ yönetimi maliyetlerini düşürür. Ultra yüksek performansı, kararlı ve verimli çalışma hızı ve üst düzey yapılandırması, yönlendiricilerde, endüstriyel otomasyonda, akıllı yüz tanıma makinelerinde, trafik izleme kameralarında ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmasını sağlar.Ürün Detayları
CPU
Intel Skylake /Kabylake platform U serisi Celeron 3865U/J6412GPU
![]()
| Bellek | Intel Celeron 3865U: 1*DDR3 SODIMM, Maksimum 16GB'a kadar; Intel Celeron J6412: 1*DDR4 SODIMM, Maksimum 8GB'a kadar |
| Ethernet | 6*Intel 82574L GLAN (2*SFP Intel I350AM2 Optik Bağlantı Noktası Çipi) |
| Sabit Disk | 1*MSATA; 1*SATA2.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 1*RJ45COM, 2*USB2.0, 2*LED, 6*RJ-45 GLAN, 2*SFP, 1*Güç düğmesi, 1*DC, 1*VGA |
| İşletim Sistemi | Windows 7, windows 10, Linux, ubantu 16.04, centOS 7.0 |
| Watch Dog | Donanım sıfırlama işlevi (256 seviye, 0-255 saniye) |
| BIOS | AMI 64M BIOS |
| Soğutma Modu | CPU soğutucu ve fan ile birlikte gelir |
| Güç | AC 110V 250V |
| Malzeme | SGCC |
| Boyut | 432 x 266 x 46mm, Ağırlık: yaklaşık 3.3kg |
| Uygun Sıcaklık | Depolama Sıcaklığı: -20°C ila +70°C, Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +60°C, Bağıl Nem: %0~%95 (yoğuşmasız) |
| Bu sunucu, Intel Celeron 3864U Çift Çekirdekli Çift İşlemcili işlemcilerle, ayrıca 6 Gigabit Ethernet ve 2 fiber optik ile donatılabilir, bu da işlem verimliliğini büyük ölçüde artırır ve farklı uygulama alanlarının farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir. | Donatılmış |
| 1x DDR3 RAM (Intel Celeron J6412: 1*DDR4 SODIMM), 1x MSATA SSD, 1x SATA Sabit disk, 6x Gigabit Ethernet ve 2x Fiber optik ile bu güvenlik duvarı mini PC, üstün performans ve kararlılık sunar. | Bu sunucu dahili CPU düşük gürültülü soğutma fanı, şasinin her iki tarafında ve arkasında artırılmış soğutma delikleri, daha az gürültü ve daha hızlı ısı dağılımı ile makinenin uzun süre kararlı çalışmasını sağlar. |
![]()
Ultra yüksek performansı, kararlı ve verimli çalışma hızı ve üst düzey yapılandırması, yönlendiricilerde, endüstriyel otomasyonda, akıllı yüz tanıma makinelerinde, trafik izleme kameralarında ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmasını sağlayarak yaşam kalitesini artırır.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()