| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X108 NAS Server N2940 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $100.8-$195.9, Negotiable |
| Teslimat süresi: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
N2940 Tek LAN Dört Bay NAS Sunucusu, Intel N2940 işlemcisine (2.25GHz turbo, 24EUs Intel Graphics, 4C / 4T) sahiptir.Donanım 1 yuva DDR3L (8GB'ye kadar) içerir, 1 MSATA + 4 2.5/3.5 "SATA bölgeleri ve 1 Intel i211 LAN. Arayüzler: 2 USB 3.0, 3 USB 2.0, 1 HDMI, 1 VGA, 1 AUDIO. Yerleşik 180W güç kaynağına sahiptir, 231x192x186mm ölçer ve metal ve ABS plastikten yapılır.
| İşlemci | X108 NAS Sunucusu N2940 |
| Hafıza | Tek yuva DDR3L, 8G'ye kadar destek |
|
Sabit Disk |
1*MSATA + 4*2.5/3.5 - inç SATA takılabilir |
| Grafikler - Entegre | Intel Graphics |
| Ağ | 1 * Intel i211 |
| Sistem | WIN10/11 / Linux / Black Synology, Feiniu ve diğer NAS sistemleri |
| Arayüz | USB3.0*2, USB2.0*3, HDMI*1, VGA*1, Kablolu Gigabit Ethernet Port*1, AUDIO*1 |
| Güç kaynağı | 180W güç kaynağında yerleşik |
| Boyutları | 231*192*186mm |
| Malzeme | Metal + ABS plastik |
4 çekirdek, 4 konu ve 2.25GHz turbo artışa sahip bir Intel N2940 işlemcisi ile donatılmış olan bu sistem ayrıca 24EU Intel Ultra Core Graphics ve 2MB L2 önbelleği içerir.Düzgün performans sağlar ve Windows 10/11'u desteklerSistem 1 DDR3L yuvası (8GB'ye kadar), 1 mSATA + 4 SATA bölgesi, bir Intel i211 LAN kartı ve çeşitli arayüzler (2 USB 3.0) içerir.0, 3 USB 2.0, HDMI, VGA, vb.). 180W güç kaynağı ile birlikte gelir, 231 x 192 x 186 mm ölçer ve metal + ABS yapısına sahiptir.
![]()
NAS sunucumuz, hızlı ısı dağılmasını sağlayan düşük gürültülü bir fanla birlikte gelir.3 halka sabit yüksek performans sağlamak.
![]()
NAS sunucumuz eğlence senaryoları için çok yönlüdür.
Ofis ortamlarında, belge işleme ve veri analizi ile farklı yazılımlarla çoklu görev yapma gibi çeşitli görevleri işleme getirmekte mükemmeldir ve sorunsuz ve verimli çalışmayı sağlar.Ve geniş bir kapsamı var.Eğlence ve ofis uygulamalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan, hayatınızın farklı yönlerinde güvenilir bir arkadaş haline getirir.
![]()
NAS host iyi düzenlenmiş bir arabirim düzenine sahiptir. Ön tarafında esnek depolama genişlemesi için dört sürücü bölgesi ve uygun ön taraf cihaz bağlantıları için bir USB 2.0 portu bulunur.Arka panel kapıların kapsamlı bir seti içerirUSB 2.0Çeşitli ekran seçenekleri için HDMI, VGA, yüksek hızlı veri transferleri için USB 3.0, istikrarlı ağ bağlantısı için bir Gigabit Ethernet portu ve ses çıkışı için bir AUDIO portu.Bu çok yönlü arabirim kurulumları çeşitli kullanım senaryolarını barındırır, veri depolama ve aktarımından multimedya görüntülemesine kadar.
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X108 NAS Server N2940 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $100.8-$195.9, Negotiable |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
N2940 Tek LAN Dört Bay NAS Sunucusu, Intel N2940 işlemcisine (2.25GHz turbo, 24EUs Intel Graphics, 4C / 4T) sahiptir.Donanım 1 yuva DDR3L (8GB'ye kadar) içerir, 1 MSATA + 4 2.5/3.5 "SATA bölgeleri ve 1 Intel i211 LAN. Arayüzler: 2 USB 3.0, 3 USB 2.0, 1 HDMI, 1 VGA, 1 AUDIO. Yerleşik 180W güç kaynağına sahiptir, 231x192x186mm ölçer ve metal ve ABS plastikten yapılır.
| İşlemci | X108 NAS Sunucusu N2940 |
| Hafıza | Tek yuva DDR3L, 8G'ye kadar destek |
|
Sabit Disk |
1*MSATA + 4*2.5/3.5 - inç SATA takılabilir |
| Grafikler - Entegre | Intel Graphics |
| Ağ | 1 * Intel i211 |
| Sistem | WIN10/11 / Linux / Black Synology, Feiniu ve diğer NAS sistemleri |
| Arayüz | USB3.0*2, USB2.0*3, HDMI*1, VGA*1, Kablolu Gigabit Ethernet Port*1, AUDIO*1 |
| Güç kaynağı | 180W güç kaynağında yerleşik |
| Boyutları | 231*192*186mm |
| Malzeme | Metal + ABS plastik |
4 çekirdek, 4 konu ve 2.25GHz turbo artışa sahip bir Intel N2940 işlemcisi ile donatılmış olan bu sistem ayrıca 24EU Intel Ultra Core Graphics ve 2MB L2 önbelleği içerir.Düzgün performans sağlar ve Windows 10/11'u desteklerSistem 1 DDR3L yuvası (8GB'ye kadar), 1 mSATA + 4 SATA bölgesi, bir Intel i211 LAN kartı ve çeşitli arayüzler (2 USB 3.0) içerir.0, 3 USB 2.0, HDMI, VGA, vb.). 180W güç kaynağı ile birlikte gelir, 231 x 192 x 186 mm ölçer ve metal + ABS yapısına sahiptir.
![]()
NAS sunucumuz, hızlı ısı dağılmasını sağlayan düşük gürültülü bir fanla birlikte gelir.3 halka sabit yüksek performans sağlamak.
![]()
NAS sunucumuz eğlence senaryoları için çok yönlüdür.
Ofis ortamlarında, belge işleme ve veri analizi ile farklı yazılımlarla çoklu görev yapma gibi çeşitli görevleri işleme getirmekte mükemmeldir ve sorunsuz ve verimli çalışmayı sağlar.Ve geniş bir kapsamı var.Eğlence ve ofis uygulamalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan, hayatınızın farklı yönlerinde güvenilir bir arkadaş haline getirir.
![]()
NAS host iyi düzenlenmiş bir arabirim düzenine sahiptir. Ön tarafında esnek depolama genişlemesi için dört sürücü bölgesi ve uygun ön taraf cihaz bağlantıları için bir USB 2.0 portu bulunur.Arka panel kapıların kapsamlı bir seti içerirUSB 2.0Çeşitli ekran seçenekleri için HDMI, VGA, yüksek hızlı veri transferleri için USB 3.0, istikrarlı ağ bağlantısı için bir Gigabit Ethernet portu ve ses çıkışı için bir AUDIO portu.Bu çok yönlü arabirim kurulumları çeşitli kullanım senaryolarını barındırır, veri depolama ve aktarımından multimedya görüntülemesine kadar.
![]()