| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | J6412 1U Sunucu |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $126.90 ~ $251.60 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| CPU | Intel Celeron İşlemci J6412 |
| GPU | 10. Nesil Intel İşlemciler için Intel UHD Grafikleri |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 32GB'a kadar |
| Depolama | 1*M-SATA SSD, 2*2,5/3,5" HDD/SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226 Gigabit LAN, wake-on-LAN/PXE önyüklemesini destekler. |
| Genişletme Yuvası | 1*MINI-PCIE yuvası, WIFI/3G/4G modülünü destekler; 1*SIM, 1*GPIO 16 kanal destekler (izolasyonlu özelleştirilebilir) |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 6*2500M RJ45 LAN; 2*USB3.0; 1*Konsol; 1*VGA; Dahili: 1*HDMI, 1*VGA, 1*LVDS pinleri, 2*RS232, 6*USB2.0, 2*5PIN2.54, 1*Şifreli USB2.0 bağlantı noktası, 1*CPU Fan pini, 1*CF Kart (önyükleme diski olabilir) |
| Yazılım Desteği | İşletim Sistemi: Windows10, Windows11, Linux; Watch Dog: 4-255 saniye watchdog zamanlayıcısı, TPM2.0 donanım şifrelemesi (özelleştirilebilir) |
| Güç | DC19-24V geniş voltaj, DC5.5*2.5MM veya ATX4PIN'i destekler, ana bilgisayar entegre 19V6.3A güç adaptörü |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -30℃ ila +60℃, Bağıl Nem %5~%95 (yoğuşmasız) |
| Boyut | 440mm*250mm*44mm; Ağırlık: yaklaşık 2,6kg |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Kurulum | Masaüstü ve kabini destekler |
Bu sunucu, kararlı ve takılmayan, düşmeyen Celeron J6412 dört çekirdekli ve dört iş parçacıklı işlemci ile donatılabilir ve çeşitli cihazların ağ ihtiyaçlarını karşılar.
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | J6412 1U Sunucu |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $126.90 ~ $251.60 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| CPU | Intel Celeron İşlemci J6412 |
| GPU | 10. Nesil Intel İşlemciler için Intel UHD Grafikleri |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 32GB'a kadar |
| Depolama | 1*M-SATA SSD, 2*2,5/3,5" HDD/SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226 Gigabit LAN, wake-on-LAN/PXE önyüklemesini destekler. |
| Genişletme Yuvası | 1*MINI-PCIE yuvası, WIFI/3G/4G modülünü destekler; 1*SIM, 1*GPIO 16 kanal destekler (izolasyonlu özelleştirilebilir) |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 6*2500M RJ45 LAN; 2*USB3.0; 1*Konsol; 1*VGA; Dahili: 1*HDMI, 1*VGA, 1*LVDS pinleri, 2*RS232, 6*USB2.0, 2*5PIN2.54, 1*Şifreli USB2.0 bağlantı noktası, 1*CPU Fan pini, 1*CF Kart (önyükleme diski olabilir) |
| Yazılım Desteği | İşletim Sistemi: Windows10, Windows11, Linux; Watch Dog: 4-255 saniye watchdog zamanlayıcısı, TPM2.0 donanım şifrelemesi (özelleştirilebilir) |
| Güç | DC19-24V geniş voltaj, DC5.5*2.5MM veya ATX4PIN'i destekler, ana bilgisayar entegre 19V6.3A güç adaptörü |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -30℃ ila +60℃, Bağıl Nem %5~%95 (yoğuşmasız) |
| Boyut | 440mm*250mm*44mm; Ağırlık: yaklaşık 2,6kg |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Kurulum | Masaüstü ve kabini destekler |
Bu sunucu, kararlı ve takılmayan, düşmeyen Celeron J6412 dört çekirdekli ve dört iş parçacıklı işlemci ile donatılabilir ve çeşitli cihazların ağ ihtiyaçlarını karşılar.