| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30g 4lan |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | PLA kaplamalı kağıt sayfası |
| Ödeme Koşulları: | T/T, PayPal, Kredi Kartı |
Celeron fanless mini pc'miz küçük boyutlu olmasına rağmen son derece güçlüdür. Ağ yönetimi açısından, her AP'nin yük dengelemesini sağlamak ve ağın daha kararlı ve verimli çalışmasını sağlamak için AP'leri birleşik bir şekilde yönetmek için AC'ye izin verir; NAT modunu, ayrıca PPPOE, dinamik IP ve statik IP erişim teknolojilerini destekleyerek çeşitli ağ erişim ihtiyaçlarını karşılar; ayrıca kişisel bir sunucu oluşturmak veya uzaktan erişim olsun, ağ uygulamalarınızın olanaklarını genişletmek için DDNS ve sanal sunucu işlevlerine sahiptir, kolayca başa çıkabilir.
Ayrıca, uzaktan yönetimi de destekler, böylece cihazın yanında olmasanız bile cihaz durumunu her zaman kontrol edebilirsiniz; VGA + HDMI çift ekran çıkışı görsel yönetimi kolaylaştırır; ayrıca sorun giderme ve sistem optimizasyonunu kolaylaştırmak için ayrıntılı sistem günlüğü kaydını destekler.
| CPU | Intel Celeron İşlemci N2830 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, 2.41 GHz Yükseltme Frekansı, 1MB Önbellek |
| GPU | Intel Atom® İşlemci Z3700 Serisi için Intel® HD Grafikler |
| Bellek | 1*204-pin SODIMM DDR3L, 1333/1600MHz, Maksimum 8GB'a Kadar |
| Sabit Disk | 1×Tam Boy mSATA SSD; 1*SATA 2.5" HDD (Maksimum Veri Dönüşüm Oranı SATA2.0) |
| Ekran | 1*VGA + 1*HDMI, Senkron ve Asenkron Ekranı Destekler |
| Ethernet |
4*Intel I211 LAN, Ağ Uyandırma, PXE Önyükleme Desteği |
| Genişletme | 1×tam boy mini-PCIE, WIFI/3G/4G Modüllerini Destekler |
| Güç | 1*DC-Giriş 12V 3A/36W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, CentOS, vb. |
| Kurulum | VESA/ Duvara Monte/ Masaüstü |
| Boyut/Ağırlık | 136mm*126mm*39mm/ Yaklaşık 1.0KG |
| Uygun Sıcaklık |
Çalışma sıcaklığı: -20℃ ila 65℃; Depolama sıcaklığı: 15℃ ila 35℃; Çalışma nemi: %5-%95 (bağıl nem, yoğuşmasız) |
CPU kapasitesi doğrudan ağ verimliliğini ve işlem gücünü etkiler. Tam gigabit dört portlu mini ana bilgisayar, 2 çekirdek ve 2.16ghz'de 2 iş parçacığına sahip bir intel Celeron N2830 işlemci ile donatılmıştır. Daha kararlı performans ve üstün çoklu iş parçacığı işleme sunar!
![]()
Bu Celeron mini masaüstü pc, WAN/LAN portu otonom modifikasyon modunu benimser, birden fazla geniş bant hattının üst üste binmesini destekler ve 3 WAN portu geniş bant üst üste binmesini ayarlayabilir ve ağ hızı o zamandan itibaren keskin bir şekilde artacaktır.
![]()
Bu güvenlik duvarı yazılım yönlendirici mini bilgisayar son derece yüksek güvenliğe sahiptir. Virüs saldırısını etkili bir şekilde önleyebilen, veri sızıntısını, ağ hırsızlığını, bilgisayar korsanı saldırılarını ve diğer yaygın güvenlik tehditlerini önleyebilen birden fazla koruma mekanizmasına sahiptir ve veri güvenliğinizi korur, böylece endişelenmeden kullanabilirsiniz.
![]()
Oteller, misafirhaneler ve restoranlar için bu Mini PC yönlendirici, otelde kalan her misafire çeşitli ağ ihtiyaçlarını karşılayan kararlı ve hızlı bir Wi-Fi bağlantısı sağlayabilir. KTV ve kulüpler gibi eğlence mekanlarında müzik ve video gibi multimedya içeriğinin sorunsuz oynatılmasını sağlayabilir. Alışveriş merkezleri, mağazalar ve istasyonlar gibi büyük trafik ve karmaşık ağ gereksinimlerine sahip yerlerde, çeşitli akıllı cihazların, izleme sistemlerinin vb. kararlı çalışmasını sağlamak için ağ kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilir ve tahsis edebilir. Aynı zamanda, ağ kararlılığı ve güvenliği konusunda son derece yüksek gereksinimlere sahip şirketler, işletmeler ve hastaneler için günlük ofis, veri iletimi ve çeşitli tıbbi ekipmanların ağ oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak üzere güvenilir ağ desteği sağlar.
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30g 4lan |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T, PayPal, Kredi Kartı |
Celeron fanless mini pc'miz küçük boyutlu olmasına rağmen son derece güçlüdür. Ağ yönetimi açısından, her AP'nin yük dengelemesini sağlamak ve ağın daha kararlı ve verimli çalışmasını sağlamak için AP'leri birleşik bir şekilde yönetmek için AC'ye izin verir; NAT modunu, ayrıca PPPOE, dinamik IP ve statik IP erişim teknolojilerini destekleyerek çeşitli ağ erişim ihtiyaçlarını karşılar; ayrıca kişisel bir sunucu oluşturmak veya uzaktan erişim olsun, ağ uygulamalarınızın olanaklarını genişletmek için DDNS ve sanal sunucu işlevlerine sahiptir, kolayca başa çıkabilir.
Ayrıca, uzaktan yönetimi de destekler, böylece cihazın yanında olmasanız bile cihaz durumunu her zaman kontrol edebilirsiniz; VGA + HDMI çift ekran çıkışı görsel yönetimi kolaylaştırır; ayrıca sorun giderme ve sistem optimizasyonunu kolaylaştırmak için ayrıntılı sistem günlüğü kaydını destekler.
| CPU | Intel Celeron İşlemci N2830 2 Çekirdek 2 İş Parçacığı, 2.41 GHz Yükseltme Frekansı, 1MB Önbellek |
| GPU | Intel Atom® İşlemci Z3700 Serisi için Intel® HD Grafikler |
| Bellek | 1*204-pin SODIMM DDR3L, 1333/1600MHz, Maksimum 8GB'a Kadar |
| Sabit Disk | 1×Tam Boy mSATA SSD; 1*SATA 2.5" HDD (Maksimum Veri Dönüşüm Oranı SATA2.0) |
| Ekran | 1*VGA + 1*HDMI, Senkron ve Asenkron Ekranı Destekler |
| Ethernet |
4*Intel I211 LAN, Ağ Uyandırma, PXE Önyükleme Desteği |
| Genişletme | 1×tam boy mini-PCIE, WIFI/3G/4G Modüllerini Destekler |
| Güç | 1*DC-Giriş 12V 3A/36W (AC'den DC'ye, 100~240V) |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, CentOS, vb. |
| Kurulum | VESA/ Duvara Monte/ Masaüstü |
| Boyut/Ağırlık | 136mm*126mm*39mm/ Yaklaşık 1.0KG |
| Uygun Sıcaklık |
Çalışma sıcaklığı: -20℃ ila 65℃; Depolama sıcaklığı: 15℃ ila 35℃; Çalışma nemi: %5-%95 (bağıl nem, yoğuşmasız) |
CPU kapasitesi doğrudan ağ verimliliğini ve işlem gücünü etkiler. Tam gigabit dört portlu mini ana bilgisayar, 2 çekirdek ve 2.16ghz'de 2 iş parçacığına sahip bir intel Celeron N2830 işlemci ile donatılmıştır. Daha kararlı performans ve üstün çoklu iş parçacığı işleme sunar!
![]()
Bu Celeron mini masaüstü pc, WAN/LAN portu otonom modifikasyon modunu benimser, birden fazla geniş bant hattının üst üste binmesini destekler ve 3 WAN portu geniş bant üst üste binmesini ayarlayabilir ve ağ hızı o zamandan itibaren keskin bir şekilde artacaktır.
![]()
Bu güvenlik duvarı yazılım yönlendirici mini bilgisayar son derece yüksek güvenliğe sahiptir. Virüs saldırısını etkili bir şekilde önleyebilen, veri sızıntısını, ağ hırsızlığını, bilgisayar korsanı saldırılarını ve diğer yaygın güvenlik tehditlerini önleyebilen birden fazla koruma mekanizmasına sahiptir ve veri güvenliğinizi korur, böylece endişelenmeden kullanabilirsiniz.
![]()
Oteller, misafirhaneler ve restoranlar için bu Mini PC yönlendirici, otelde kalan her misafire çeşitli ağ ihtiyaçlarını karşılayan kararlı ve hızlı bir Wi-Fi bağlantısı sağlayabilir. KTV ve kulüpler gibi eğlence mekanlarında müzik ve video gibi multimedya içeriğinin sorunsuz oynatılmasını sağlayabilir. Alışveriş merkezleri, mağazalar ve istasyonlar gibi büyük trafik ve karmaşık ağ gereksinimlerine sahip yerlerde, çeşitli akıllı cihazların, izleme sistemlerinin vb. kararlı çalışmasını sağlamak için ağ kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilir ve tahsis edebilir. Aynı zamanda, ağ kararlılığı ve güvenliği konusunda son derece yüksek gereksinimlere sahip şirketler, işletmeler ve hastaneler için günlük ofis, veri iletimi ve çeşitli tıbbi ekipmanların ağ oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak üzere güvenilir ağ desteği sağlar.
![]()