|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X40G 2LAN 2COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu gömülü endüstriyel bilgisayar, çift katmanlı kart tasarımını benimser. Dahili ana kartın düzeni standartlaştırılmış ve düzenlidir. İçerisinde kablo yok. Ve titreşimin neden olduğu zayıf teması önlemek için birbirine bağlanan çeşitli donanımlar bulunur, böylece endüstriyel bilgisayar daha kararlı çalışır.
Ve bu mini endüstriyel bilgisayar, iki adet bellek çubuğunu, bir mSATA katı hal sürücüsünü, iki adet 2,5 inç sabit sürücüyü ve SIM kartlı 3G veya 4G Lte'yi destekler. Kablolama sorunu olmadan uzaktan kablosuz iletişim ile daha uygundur.
VGA, HDMI ve LVDS gibi çok yönlü ekran arayüzleriyle donatılmıştır. Bu arayüzlerin bağlanması sayesinde etkileyici bir üçlü ekran çıkış işlevselliği zahmetsizce elde edilebilir. Hem senkron hem de asenkron görüntüleme modlarını destekler.
| İşlemci | Intel Core i5-7200U İşlemci,3M Önbellek, 3,10 GHz'e kadar,2 Çekirdek 4 iş parçacığı, TDP:15W Intel Core i7-7500U İşlemci,4M Önbellek, 3,50 GHz'e kadar,2 Çekirdek 4 iş parçacığı, TDP:15W Intel Core i5-8250U İşlemci, 6M Önbellek, 3,40 GHz'e kadar, 4 Çekirdek 8 iş parçacığı, TDP:15W Intel Core i7-8650U İşlemci, 8M Önbellek, 4,20 GHz'e kadar, 4 Çekirdek 8 iş parçacığı, TDP:15W |
| GPU | Intel UHD Graphics (CPU modeline bağlı olarak) |
| ethernet | 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT Gigabit Ethernet |
| Genleşme | 1*mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300 Mbps |
| Sabit Disk | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD/HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD isteğe bağlı |
| Hafıza | 2*DDR4 2133/2400/2666MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 isteğe bağlı |
| Görüntülemek | 1*VGA, 1*HD, Senkron veya Asenkron Ekran Desteği |
| Güç | Giriş: AC 100-240V 50-60Hz, Çıkış: DC 12V 5A/ 60W |
| Özellikler | WiFi, 3G/4G Modülünü Destekleyin; LAN'da Uyandırma, S5 RTC Uyandırma Ayarları (Belirli bir zamanda açılma), PXE Önyükleme, AC güç kaybında geri yükleme (Otomatik Açılma) desteği |
| İşletim Sistemi | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos vb. |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*SM Kart Yuvası, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*Giriş, 8*Çıkış), 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| Boyut | 248*150*82MM |
| Kurulum | VESA/ Duvara Montaj/ Masaüstü |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ 65°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C - 85°C (15°C - 35°C Önerilen), Bağıl Nem: %10 ~ %90 (Bağıl Nem, Yoğuşmasız) |
Bu mini endüstriyel bilgisayar, iki adet bellek çubuğunu, bir mSATA katı hal sürücüsünü, iki adet 2,5 inç sabit sürücüyü ve SIM kartlı 3G veya 4G Lte'yi destekler. Kablolama sorunu olmadan uzaktan kablosuz iletişim ile daha uygundur.
![]()
Cihaz, mükemmel anti-parazit performansı sunan yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı takviyeli kasayı benimser. Şok ve sıkıştırma direncinin yanı sıra -20°C'den 65°C'ye kadar geniş bir sıcaklık aralığına toleransı ile karakterize edilir. IP64 koruma sınıfıyla, sürekli değişen endüstriyel ortamda çeşitli toz parçacıklarına dayanabilir ve sıçrayan suyun girişini önleyerek makinenin ömrünü uzatır.
![]()
Makinenin tamamı metal kanatçık tipi tasarımı benimser. Isı dağıtım alanını önemli ölçüde artırarak, ısının hızla iç mekandan dışarıya iletilmesini sağlar. Bu, yalnızca soğutma fanının gürültü sorununu gidermekle kalmaz, aynı zamanda toz ve nemi etkili bir şekilde önleyerek dahili bileşenleri korur.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X40G 2LAN 2COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu gömülü endüstriyel bilgisayar, çift katmanlı kart tasarımını benimser. Dahili ana kartın düzeni standartlaştırılmış ve düzenlidir. İçerisinde kablo yok. Ve titreşimin neden olduğu zayıf teması önlemek için birbirine bağlanan çeşitli donanımlar bulunur, böylece endüstriyel bilgisayar daha kararlı çalışır.
Ve bu mini endüstriyel bilgisayar, iki adet bellek çubuğunu, bir mSATA katı hal sürücüsünü, iki adet 2,5 inç sabit sürücüyü ve SIM kartlı 3G veya 4G Lte'yi destekler. Kablolama sorunu olmadan uzaktan kablosuz iletişim ile daha uygundur.
VGA, HDMI ve LVDS gibi çok yönlü ekran arayüzleriyle donatılmıştır. Bu arayüzlerin bağlanması sayesinde etkileyici bir üçlü ekran çıkış işlevselliği zahmetsizce elde edilebilir. Hem senkron hem de asenkron görüntüleme modlarını destekler.
| İşlemci | Intel Core i5-7200U İşlemci,3M Önbellek, 3,10 GHz'e kadar,2 Çekirdek 4 iş parçacığı, TDP:15W Intel Core i7-7500U İşlemci,4M Önbellek, 3,50 GHz'e kadar,2 Çekirdek 4 iş parçacığı, TDP:15W Intel Core i5-8250U İşlemci, 6M Önbellek, 3,40 GHz'e kadar, 4 Çekirdek 8 iş parçacığı, TDP:15W Intel Core i7-8650U İşlemci, 8M Önbellek, 4,20 GHz'e kadar, 4 Çekirdek 8 iş parçacığı, TDP:15W |
| GPU | Intel UHD Graphics (CPU modeline bağlı olarak) |
| ethernet | 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT Gigabit Ethernet |
| Genleşme | 1*mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300 Mbps |
| Sabit Disk | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD/HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD isteğe bağlı |
| Hafıza | 2*DDR4 2133/2400/2666MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 isteğe bağlı |
| Görüntülemek | 1*VGA, 1*HD, Senkron veya Asenkron Ekran Desteği |
| Güç | Giriş: AC 100-240V 50-60Hz, Çıkış: DC 12V 5A/ 60W |
| Özellikler | WiFi, 3G/4G Modülünü Destekleyin; LAN'da Uyandırma, S5 RTC Uyandırma Ayarları (Belirli bir zamanda açılma), PXE Önyükleme, AC güç kaybında geri yükleme (Otomatik Açılma) desteği |
| İşletim Sistemi | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos vb. |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*SM Kart Yuvası, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*Giriş, 8*Çıkış), 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| Boyut | 248*150*82MM |
| Kurulum | VESA/ Duvara Montaj/ Masaüstü |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ 65°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C - 85°C (15°C - 35°C Önerilen), Bağıl Nem: %10 ~ %90 (Bağıl Nem, Yoğuşmasız) |
Bu mini endüstriyel bilgisayar, iki adet bellek çubuğunu, bir mSATA katı hal sürücüsünü, iki adet 2,5 inç sabit sürücüyü ve SIM kartlı 3G veya 4G Lte'yi destekler. Kablolama sorunu olmadan uzaktan kablosuz iletişim ile daha uygundur.
![]()
Cihaz, mükemmel anti-parazit performansı sunan yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı takviyeli kasayı benimser. Şok ve sıkıştırma direncinin yanı sıra -20°C'den 65°C'ye kadar geniş bir sıcaklık aralığına toleransı ile karakterize edilir. IP64 koruma sınıfıyla, sürekli değişen endüstriyel ortamda çeşitli toz parçacıklarına dayanabilir ve sıçrayan suyun girişini önleyerek makinenin ömrünü uzatır.
![]()
Makinenin tamamı metal kanatçık tipi tasarımı benimser. Isı dağıtım alanını önemli ölçüde artırarak, ısının hızla iç mekandan dışarıya iletilmesini sağlar. Bu, yalnızca soğutma fanının gürültü sorununu gidermekle kalmaz, aynı zamanda toz ve nemi etkili bir şekilde önleyerek dahili bileşenleri korur.
![]()