|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X40G IPC 2LAN 2COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Gömülü endüstriyel bilgisayarlar, yüksek performansı düşük güç tüketimiyle birleştirir. Veri hesaplama, uzaktan izleme ve donanım - yazılım entegrasyonu için tasarlanan fansız endüstriyel mini PC'ler, az yer kaplamaları ve çoklu I/O'ları nedeniyle dar alanlar için mükemmeldir. Ürün yelpazemiz fansızdır (bakım ve arıza süresini azaltır), yalıtılmıştır (toza vb. karşı dayanıklıdır), gürültüsüzdür (pasif soğutma kullanarak) ve daha iyi parazit koruması ve kararlı çalışma için veri yolu yapılı, modüler tasarıma sahiptir.
| İşlemci | Intel Core i5-7200U/7300U/8250U/8350U, Core i7-7500U/8550U/8650U İşlemciler |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (CPU modeline bağlı olarak) |
| Hafıza | 2*DDR4 2133/2400/2666MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 isteğe bağlı |
| Sabit Disk | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD/HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD isteğe bağlı |
| ethernet | 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT Gigabit Ethernet |
| Genleşme | Mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300 Mb/sn |
| Seri Bağlantı Noktaları | 2*RS232/RS422/RS485 |
| Soğutma Sistemi | Fansız Pasif Soğutma |
| Görüntülemek | 1*VGA, 1*HD, Senkron veya Asenkron Ekran Desteği |
| Güç | Giriş: AC 100-240V 50-60Hz, Çıkış: DC 12V 5A/ 60W |
| İşletim Sistemi | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos vb. |
| Özellikler | WiFi, 3G/4G'yi destekleyin LAN'da Uyandırma, S5 RTC Uyandırma Ayarları (Belirli bir zamanda açılma), PXE Önyükleme, AC güç kaybında geri yükleme (Otomatik Açılma) desteği |
| Boyut | 248*150*82MM |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*SM Kart Yuvası, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*Giriş, 8*Çıkış), 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| Kurulum | VESA/ Duvara Montaj/ Masaüstü |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20°C~ 65°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C- 85°C (15°C - 35°C Tavsiye edilir), Bağıl Nem: %10 ~ %90 (Bağıl nem, Yoğuşma yok) |
Bu gömülü endüstriyel bilgisayar, çift katmanlı kart tasarımını benimser. Dahili ana kartın düzeni standartlaştırılmış ve düzenlidir. İçerisinde kablo yok. Ve titreşimin neden olduğu zayıf teması önlemek için birbirine bağlanan çeşitli donanımlar bulunur, böylece endüstriyel bilgisayar daha kararlı çalışır.
Ve bu mini endüstriyel bilgisayar iki adet bellek çubuğunu, bir adet mSATA katı hal sürücüsünü, iki adet 2,5 inç sabit sürücüyü ve SIM kartlı 3G veya 4G Lte'yi destekler. Kablolama sorunu olmadan uzaktan kablosuz iletişim ile daha uygundur.
![]()
Endüstriyel bilgisayar, VGA, HDMI ve LVDS gibi çok yönlü ekran arayüzleriyle donatılmıştır. Bu arayüzlerin bağlanması sayesinde etkileyici bir üçlü ekran çıkış işlevselliği zahmetsizce elde edilebilir. Hem senkron hem de asenkron görüntüleme modlarını destekler.
Ekran seçeneklerindeki bu esneklik, endüstriyel bilgisayarı, dijital tabela ve kontrol odaları gibi ticari ortamlardan, çoklu ekran üretkenliği gerektiren profesyonel çalışma ortamlarına kadar çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.
![]()
Günde 24 saat, haftanın 7 günü, gecikme veya çökme olmadan istikrarlı bir şekilde çalışabilir ve endüstriyel konfigürasyon yazılımının çalışması için daha güvenilir bir garanti sağlar.Böylesine güçlü bir performans, endüstriyel konfigürasyon yazılımına gelişmiş güvenilirlik ve kusursuz işlevsellik sağlayarak çok önemli bir koruma görevi görür.
![]()
8 yollu GPIO arayüzüne sahip olan bu cihaz, kontrol yeteneklerinin genişletilmesinde benzersiz bir esneklik sunar. Çok sayıda basit harici cihaz ve devrenin kusursuz entegrasyonuna ve yönetimine olanak tanır. Bu uyarlanabilirlik, potansiyel uygulamaların kapsamını önemli ölçüde genişleterek çok çeşitli endüstrilerde ve senaryolarda kullanılmasına olanak tanır.
![]()
LAN'da Uyandırma (WoL) ve elektrik kesintisinden sonra açma işlevlerini destekleyen iki adet Intel 211AT Gigabit Ethernet bağlantı noktasıyla donatılmıştır. Ayrıca 3G/4G haberleşme veya Wi - Fi bağlantı modülleri ile donatılabilmektedir. Ek olarak, uzaktan kablosuz iletişimi daha kolay hale getiren harici bir SIM kart yuvası da sağlanmıştır.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X40G IPC 2LAN 2COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Gömülü endüstriyel bilgisayarlar, yüksek performansı düşük güç tüketimiyle birleştirir. Veri hesaplama, uzaktan izleme ve donanım - yazılım entegrasyonu için tasarlanan fansız endüstriyel mini PC'ler, az yer kaplamaları ve çoklu I/O'ları nedeniyle dar alanlar için mükemmeldir. Ürün yelpazemiz fansızdır (bakım ve arıza süresini azaltır), yalıtılmıştır (toza vb. karşı dayanıklıdır), gürültüsüzdür (pasif soğutma kullanarak) ve daha iyi parazit koruması ve kararlı çalışma için veri yolu yapılı, modüler tasarıma sahiptir.
| İşlemci | Intel Core i5-7200U/7300U/8250U/8350U, Core i7-7500U/8550U/8650U İşlemciler |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (CPU modeline bağlı olarak) |
| Hafıza | 2*DDR4 2133/2400/2666MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 isteğe bağlı |
| Sabit Disk | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD/HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD isteğe bağlı |
| ethernet | 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT Gigabit Ethernet |
| Genleşme | Mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300 Mb/sn |
| Seri Bağlantı Noktaları | 2*RS232/RS422/RS485 |
| Soğutma Sistemi | Fansız Pasif Soğutma |
| Görüntülemek | 1*VGA, 1*HD, Senkron veya Asenkron Ekran Desteği |
| Güç | Giriş: AC 100-240V 50-60Hz, Çıkış: DC 12V 5A/ 60W |
| İşletim Sistemi | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos vb. |
| Özellikler | WiFi, 3G/4G'yi destekleyin LAN'da Uyandırma, S5 RTC Uyandırma Ayarları (Belirli bir zamanda açılma), PXE Önyükleme, AC güç kaybında geri yükleme (Otomatik Açılma) desteği |
| Boyut | 248*150*82MM |
| G/Ç Arayüzü | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*SM Kart Yuvası, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*Giriş, 8*Çıkış), 1*DC, 1*Güç Anahtarı |
| Kurulum | VESA/ Duvara Montaj/ Masaüstü |
| Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı: -20°C~ 65°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C- 85°C (15°C - 35°C Tavsiye edilir), Bağıl Nem: %10 ~ %90 (Bağıl nem, Yoğuşma yok) |
Bu gömülü endüstriyel bilgisayar, çift katmanlı kart tasarımını benimser. Dahili ana kartın düzeni standartlaştırılmış ve düzenlidir. İçerisinde kablo yok. Ve titreşimin neden olduğu zayıf teması önlemek için birbirine bağlanan çeşitli donanımlar bulunur, böylece endüstriyel bilgisayar daha kararlı çalışır.
Ve bu mini endüstriyel bilgisayar iki adet bellek çubuğunu, bir adet mSATA katı hal sürücüsünü, iki adet 2,5 inç sabit sürücüyü ve SIM kartlı 3G veya 4G Lte'yi destekler. Kablolama sorunu olmadan uzaktan kablosuz iletişim ile daha uygundur.
![]()
Endüstriyel bilgisayar, VGA, HDMI ve LVDS gibi çok yönlü ekran arayüzleriyle donatılmıştır. Bu arayüzlerin bağlanması sayesinde etkileyici bir üçlü ekran çıkış işlevselliği zahmetsizce elde edilebilir. Hem senkron hem de asenkron görüntüleme modlarını destekler.
Ekran seçeneklerindeki bu esneklik, endüstriyel bilgisayarı, dijital tabela ve kontrol odaları gibi ticari ortamlardan, çoklu ekran üretkenliği gerektiren profesyonel çalışma ortamlarına kadar çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.
![]()
Günde 24 saat, haftanın 7 günü, gecikme veya çökme olmadan istikrarlı bir şekilde çalışabilir ve endüstriyel konfigürasyon yazılımının çalışması için daha güvenilir bir garanti sağlar.Böylesine güçlü bir performans, endüstriyel konfigürasyon yazılımına gelişmiş güvenilirlik ve kusursuz işlevsellik sağlayarak çok önemli bir koruma görevi görür.
![]()
8 yollu GPIO arayüzüne sahip olan bu cihaz, kontrol yeteneklerinin genişletilmesinde benzersiz bir esneklik sunar. Çok sayıda basit harici cihaz ve devrenin kusursuz entegrasyonuna ve yönetimine olanak tanır. Bu uyarlanabilirlik, potansiyel uygulamaların kapsamını önemli ölçüde genişleterek çok çeşitli endüstrilerde ve senaryolarda kullanılmasına olanak tanır.
![]()
LAN'da Uyandırma (WoL) ve elektrik kesintisinden sonra açma işlevlerini destekleyen iki adet Intel 211AT Gigabit Ethernet bağlantı noktasıyla donatılmıştır. Ayrıca 3G/4G haberleşme veya Wi - Fi bağlantı modülleri ile donatılabilmektedir. Ek olarak, uzaktan kablosuz iletişimi daha kolay hale getiren harici bir SIM kart yuvası da sağlanmıştır.
![]()