| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | Dokunmatik panel |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu özel dokunmatik panel, Intel Core i5-8260U dört çekirdekli ve sekiz iş parçacıklı işlemciyle uyumlu olacak şekilde benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, bu da optimum performans ve kararlılık sağlar.
Dokunmatik panel, kapalı alüminyum alaşımlı metal kabuk ve endüstriyel sınıf anakart kullanır. Daha iyi toz geçirmez, korozyona dayanıklı, basınca dayanıklı, yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı vb. ile -20°C ~ 60°C geniş sıcaklık ortamını destekler, zorlu ortamlarda bile korkusuzdur. Ayrıca 7*24 saat kararlı çalışma yeteneği, düşük arıza oranı ile çeşitli endüstriyel alanlarda dış mekan sinyal paraziti ve diğer ortamlarda kullanıma uygundur. Bu özellik, endüstriyel ve ticari akıllı destek ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmasını sağlar.
| CPU | Intel Core i5-8260U 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı İşlemci |
| GPU | Intel® UHD Graphics 620 |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 Intel i225V LAN |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 64G'ye Kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2242 / 2260 / 2280 SATA SSD, 1*M.2 2280 NVMe SSD, 1*2.5'' SATA HDD / SSD |
| Genişletme Yuvası | 1*M.2 3042 / 3052 Yuvası, 3G / 4G / 5G Modülü Desteği, 1*M.2 2230 Yuvası, WiFi / Bluetooth Desteği |
| Ekran Parametreleri |
Panel tipi: Tam Düzlem Dokunmatik Endüstriyel Kontrol Ekranı; Arka Işık Tipi: LED; |
| Dokunmatik Parametreler |
Dokunmatik tipi: İsteğe Bağlı Kapasitif Ekran / Dirençli Ekran; İletkenlik: Dirençli %78, Kapasitif > %85 |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, WES 10, Linux, vb. |
| Watchdog | 1 ~ 65535 saniye, programlanabilir ayar |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB 2.0, 4*USB 3.0, 2*DB-9 COM (RS-232 / 422 / 485), 1*Ses Çıkışı, 1*Genişletme G/Ç (Entegre 4*3 telli COM, 10*GPIO, Uzaktan Anahtar*1), 1*AT/ATX Dip Anahtar, 1*HDMI, 2*2.5G 2500M LAN, 1*4P Havacılık Güç Soketi, 1*Güç Anahtarı |
| Güç | 1*DC 19V4.7A, 1*4-pin Havacılık Fişi |
| Boyut |
Kapasitif Ekran: 15.6" (402.76mm*252.19mm), 21.5" (533.60mm*327.12mm); Dirençli Ekran: 12" (318.8mm*245mm), 15" (376.13mm*285.34mm), 17" (400.66mm*329.76mm), 19" (437.27mm*361.27mm) |
| Malzeme | Alüminyum |
| Montaj yöntemi | VESA 75/100 panel montajı |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C; Depolama Sıcaklığı: -30°C ila +70°C; Depolama Nemi: %10 - %90@30°C (Yoğuşmasız) |
Bu harika Intel Core dokunmatik panel, iyi uyumluluk ve yüksek kararlılığa sahip intel Core i5-8260U dört çekirdekli ve sekiz iş parçacıklı işlemci ile donatılabilir.
![]()
Dokunmatik panel, IP65 ön panel ve LED arka aydınlatmalı LCD ekran kullanır, bu da duyarlıdır ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir ve etkili bir şekilde toz geçirmez, su geçirmez ve yağ geçirmezdir, bu da nem ve yağ kirliliği ortamlarına uyum sağlayabilir.
![]()
Fansız metal gövde ısı dağılımı tasarımı, gömülü sistemler için daha iyi bir ısı dağılımı çözümü sunar, fan gürültüsü paraziti olmaz, cihazın içine toz girmesini etkili bir şekilde önler.
![]()
Zengin arayüzlerle donatılmış olup, güçlü darbe önleyici ve parazit önleyici özelliklere sahiptir, bu da çeşitli cihazların kararlı ve verimli çalışmasını destekleyebilir ve hayatın çeşitli alanlarında yaygın olarak kullanılır.
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | Dokunmatik panel |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu özel dokunmatik panel, Intel Core i5-8260U dört çekirdekli ve sekiz iş parçacıklı işlemciyle uyumlu olacak şekilde benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, bu da optimum performans ve kararlılık sağlar.
Dokunmatik panel, kapalı alüminyum alaşımlı metal kabuk ve endüstriyel sınıf anakart kullanır. Daha iyi toz geçirmez, korozyona dayanıklı, basınca dayanıklı, yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı vb. ile -20°C ~ 60°C geniş sıcaklık ortamını destekler, zorlu ortamlarda bile korkusuzdur. Ayrıca 7*24 saat kararlı çalışma yeteneği, düşük arıza oranı ile çeşitli endüstriyel alanlarda dış mekan sinyal paraziti ve diğer ortamlarda kullanıma uygundur. Bu özellik, endüstriyel ve ticari akıllı destek ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmasını sağlar.
| CPU | Intel Core i5-8260U 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı İşlemci |
| GPU | Intel® UHD Graphics 620 |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 Intel i225V LAN |
| Bellek | 2*DDR4 SODIMM, Maksimum 64G'ye Kadar |
| Sabit Disk | 1*M.2 2242 / 2260 / 2280 SATA SSD, 1*M.2 2280 NVMe SSD, 1*2.5'' SATA HDD / SSD |
| Genişletme Yuvası | 1*M.2 3042 / 3052 Yuvası, 3G / 4G / 5G Modülü Desteği, 1*M.2 2230 Yuvası, WiFi / Bluetooth Desteği |
| Ekran Parametreleri |
Panel tipi: Tam Düzlem Dokunmatik Endüstriyel Kontrol Ekranı; Arka Işık Tipi: LED; |
| Dokunmatik Parametreler |
Dokunmatik tipi: İsteğe Bağlı Kapasitif Ekran / Dirençli Ekran; İletkenlik: Dirençli %78, Kapasitif > %85 |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, WES 10, Linux, vb. |
| Watchdog | 1 ~ 65535 saniye, programlanabilir ayar |
| G/Ç Arayüzü | 2*USB 2.0, 4*USB 3.0, 2*DB-9 COM (RS-232 / 422 / 485), 1*Ses Çıkışı, 1*Genişletme G/Ç (Entegre 4*3 telli COM, 10*GPIO, Uzaktan Anahtar*1), 1*AT/ATX Dip Anahtar, 1*HDMI, 2*2.5G 2500M LAN, 1*4P Havacılık Güç Soketi, 1*Güç Anahtarı |
| Güç | 1*DC 19V4.7A, 1*4-pin Havacılık Fişi |
| Boyut |
Kapasitif Ekran: 15.6" (402.76mm*252.19mm), 21.5" (533.60mm*327.12mm); Dirençli Ekran: 12" (318.8mm*245mm), 15" (376.13mm*285.34mm), 17" (400.66mm*329.76mm), 19" (437.27mm*361.27mm) |
| Malzeme | Alüminyum |
| Montaj yöntemi | VESA 75/100 panel montajı |
| Uygun Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C; Depolama Sıcaklığı: -30°C ila +70°C; Depolama Nemi: %10 - %90@30°C (Yoğuşmasız) |
Bu harika Intel Core dokunmatik panel, iyi uyumluluk ve yüksek kararlılığa sahip intel Core i5-8260U dört çekirdekli ve sekiz iş parçacıklı işlemci ile donatılabilir.
![]()
Dokunmatik panel, IP65 ön panel ve LED arka aydınlatmalı LCD ekran kullanır, bu da duyarlıdır ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir ve etkili bir şekilde toz geçirmez, su geçirmez ve yağ geçirmezdir, bu da nem ve yağ kirliliği ortamlarına uyum sağlayabilir.
![]()
Fansız metal gövde ısı dağılımı tasarımı, gömülü sistemler için daha iyi bir ısı dağılımı çözümü sunar, fan gürültüsü paraziti olmaz, cihazın içine toz girmesini etkili bir şekilde önler.
![]()
Zengin arayüzlerle donatılmış olup, güçlü darbe önleyici ve parazit önleyici özelliklere sahiptir, bu da çeşitli cihazların kararlı ve verimli çalışmasını destekleyebilir ve hayatın çeşitli alanlarında yaygın olarak kullanılır.
![]()