| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X70 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini PC, yüksek performanslı ve ultra düşük güç tüketimli 11. Nesil Intel Celeron serisi N5095 / N5095A / N5100 / N5105 işlemcilerinin yanı sıra Intel N100 4 çekirdekli, 4 iş parçacıklı işlemcilerin özel yapılandırmalarını destekleyerek size iyi bir deneyim sunabilir.
Bu özelleştirilebilir taşınabilir mini PC, çift bant WiFi desteği ile iki Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, bu da bağlantıda kalmayı, ağ hızlarını artırmayı ve ağ gecikmesini azaltmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, 1*DP, 1*HDMI, 1*TYPE-C bağlantı noktaları aracılığıyla 3 ekranlı 4K HD ekranı kolayca gerçekleştirebilir.
Farklı uygulamalar arasında çoklu görev yapan bir profesyonel, sürükleyici bir deneyim arayan bir oyuncu veya aynı anda birden fazla içeriğin keyfini çıkarmak isteyen bir ev kullanıcısı olun, bu mini PC mükemmel bir seçimdir.
| CPU |
Intel N100: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 3.4 GHz'e Kadar, 6M Önbellek, 6W TDP Celeron N5095: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.9 GHz'e Kadar, L3 Önbellek 4M, 15W TDP Celeron N5095A: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.9 GHz'e Kadar, L3 Önbellek 4M, 15W TDP Celeron N5100: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.80 GHz'e Kadar, 4 MB Önbellek Intel Akıllı Önbellek, 6W TDP Celeron N5105: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.9 GHz'e Kadar, 4 MB Önbellek Intel Akıllı Önbellek, 10W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics |
| Bellek | Çift Kanal SO-DIMM DDR4, 2*260-pin, 8GB/16GB 2933Mhz |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD+1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS, vb. |
| Ethernet | 2*RJ45 RTL8111H Gigabit Ethernet |
| G/Ç Bağlantı Noktaları |
4*USB 3.0, 1*AUD, 1*Güç Anahtarı, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 2*LAN, 1*DC 12V, 1*TF kart okuyucu (Celeron N5095 / N5095A / N5100 / N5105 işlemcileri) 1*USB 3.0, 3*USB 2.0, 1*AUD, 1*Güç Anahtarı, 1*DC GİRİŞİ 12V, 1*HDMI, 1*DP, 2*RJ45 LAN, 1*TF kart okuyucu (Intel N100 İşlemci) |
| WIFI modülü | 802.11 B / G / N / AC Çift Bant WiFi, BlueTooth 4.2 (Opsiyonel) |
| Güç | Giriş: AC 100-240V / 50-60Hz, Çıkış: DC 12V / 3A |
| Boyut/Ağırlık | 124.5mm*112mm*43mm / Yaklaşık 350g |
| Soğutma Sistemi | Soğutma Fanı ve Soğutucu |
| Kasa Malzemesi | Plastik |
| Uygun Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ +35°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C ~ +85°C (15°C ~ +35°C Önerilir), Bağıl Nem: %5 ~ %95 (yoğuşmasız) |
Bu ev ofisi taşınabilir özel mini PC küçük ve hafiftir, taşıması kolaydır ve ihtiyaçlarınız için hazırdır. Bu mini PC'nin boyutu sadece avuç içi boyutundadır (U: 124.5mm * G: 112mm * Y: 43mm) ve ağırlığı sadece 350 gramdır.
![]()
Bu ev ofisi mini PC'si çift LAN ve çift kanal DDR4 ile donatılmıştır, hem iş hem de eğlence için ideal olan kesintisiz ağ bağlantısı ve gelişmiş veri aktarım hızları sunar. 2260-pin SO-DIMM yuvaları esnek bellek genişletme imkanı sunar.
Depolama, 1*M.2 NVMe 2280 SSD ve 1*2.5" SATA SSD / HDD kombinasyonu ile çok kolaydır. Tüm bilgi işlem ihtiyaçlarınızı karşılamak için güç, taşınabilirlik ve çok yönlülüğü birleştirir.
![]()
Mini PC, iki Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir ve çift bant WiFi anahtarlamayı desteklemek için yeni nesil teknoloji çipini kullanır, yüksek hızlı ağın keyfini çıkarır.
![]()
Farklı uygulamalar arasında çoklu görev yapan bir profesyonel, sürükleyici bir deneyim arayan bir oyuncu veya aynı anda birden fazla içeriğin keyfini çıkarmak isteyen bir ev kullanıcısı olun, bu mini PC mükemmel bir seçimdir.
![]()
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X70 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu mini PC, yüksek performanslı ve ultra düşük güç tüketimli 11. Nesil Intel Celeron serisi N5095 / N5095A / N5100 / N5105 işlemcilerinin yanı sıra Intel N100 4 çekirdekli, 4 iş parçacıklı işlemcilerin özel yapılandırmalarını destekleyerek size iyi bir deneyim sunabilir.
Bu özelleştirilebilir taşınabilir mini PC, çift bant WiFi desteği ile iki Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir, bu da bağlantıda kalmayı, ağ hızlarını artırmayı ve ağ gecikmesini azaltmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, 1*DP, 1*HDMI, 1*TYPE-C bağlantı noktaları aracılığıyla 3 ekranlı 4K HD ekranı kolayca gerçekleştirebilir.
Farklı uygulamalar arasında çoklu görev yapan bir profesyonel, sürükleyici bir deneyim arayan bir oyuncu veya aynı anda birden fazla içeriğin keyfini çıkarmak isteyen bir ev kullanıcısı olun, bu mini PC mükemmel bir seçimdir.
| CPU |
Intel N100: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 3.4 GHz'e Kadar, 6M Önbellek, 6W TDP Celeron N5095: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.9 GHz'e Kadar, L3 Önbellek 4M, 15W TDP Celeron N5095A: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.9 GHz'e Kadar, L3 Önbellek 4M, 15W TDP Celeron N5100: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.80 GHz'e Kadar, 4 MB Önbellek Intel Akıllı Önbellek, 6W TDP Celeron N5105: 4 Çekirdek 4 İş Parçacıklı İşlemci, 2.9 GHz'e Kadar, 4 MB Önbellek Intel Akıllı Önbellek, 10W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics |
| Bellek | Çift Kanal SO-DIMM DDR4, 2*260-pin, 8GB/16GB 2933Mhz |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVMe 2280 SSD+1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS, vb. |
| Ethernet | 2*RJ45 RTL8111H Gigabit Ethernet |
| G/Ç Bağlantı Noktaları |
4*USB 3.0, 1*AUD, 1*Güç Anahtarı, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 2*LAN, 1*DC 12V, 1*TF kart okuyucu (Celeron N5095 / N5095A / N5100 / N5105 işlemcileri) 1*USB 3.0, 3*USB 2.0, 1*AUD, 1*Güç Anahtarı, 1*DC GİRİŞİ 12V, 1*HDMI, 1*DP, 2*RJ45 LAN, 1*TF kart okuyucu (Intel N100 İşlemci) |
| WIFI modülü | 802.11 B / G / N / AC Çift Bant WiFi, BlueTooth 4.2 (Opsiyonel) |
| Güç | Giriş: AC 100-240V / 50-60Hz, Çıkış: DC 12V / 3A |
| Boyut/Ağırlık | 124.5mm*112mm*43mm / Yaklaşık 350g |
| Soğutma Sistemi | Soğutma Fanı ve Soğutucu |
| Kasa Malzemesi | Plastik |
| Uygun Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20°C ~ +35°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C ~ +85°C (15°C ~ +35°C Önerilir), Bağıl Nem: %5 ~ %95 (yoğuşmasız) |
Bu ev ofisi taşınabilir özel mini PC küçük ve hafiftir, taşıması kolaydır ve ihtiyaçlarınız için hazırdır. Bu mini PC'nin boyutu sadece avuç içi boyutundadır (U: 124.5mm * G: 112mm * Y: 43mm) ve ağırlığı sadece 350 gramdır.
![]()
Bu ev ofisi mini PC'si çift LAN ve çift kanal DDR4 ile donatılmıştır, hem iş hem de eğlence için ideal olan kesintisiz ağ bağlantısı ve gelişmiş veri aktarım hızları sunar. 2260-pin SO-DIMM yuvaları esnek bellek genişletme imkanı sunar.
Depolama, 1*M.2 NVMe 2280 SSD ve 1*2.5" SATA SSD / HDD kombinasyonu ile çok kolaydır. Tüm bilgi işlem ihtiyaçlarınızı karşılamak için güç, taşınabilirlik ve çok yönlülüğü birleştirir.
![]()
Mini PC, iki Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir ve çift bant WiFi anahtarlamayı desteklemek için yeni nesil teknoloji çipini kullanır, yüksek hızlı ağın keyfini çıkarır.
![]()
Farklı uygulamalar arasında çoklu görev yapan bir profesyonel, sürükleyici bir deneyim arayan bir oyuncu veya aynı anda birden fazla içeriğin keyfini çıkarmak isteyen bir ev kullanıcısı olun, bu mini PC mükemmel bir seçimdir.
![]()
![]()
![]()