| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26G J1900 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu fansız endüstriyel mini PC, endüstriyel kontrol endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için Celeron J1900 işlemci programını kullanır, düşük güç tüketimi ve yüksek performans, güçlü performans.
Endüstriyel PC, 7*RS232 COM bağlantı noktası ve 2*Gigabit LAN ile donatılmıştır, endüstriyel alanlar, ticari uygulamalar veya her türlü endüstri uygulaması için mükemmeldir. Ayrıca 1*DDR3L RAM 1.35V, 8GB'a kadar; 1*2.5 inç SATA3.0 sabit disk ve dahili 1*mSATA SSD ile donatılmıştır.
Bu taşınabilir endüstriyel fansız mini bilgisayar, toz geçirmezlik için alüminyum kasa kullanır. Fansız ve zarif soğutma dişlerinin temelinde, masaüstü bilgisayar hızlı ısı dağılımı sağlayabilir, çalışma sırasında gürültü yapmaz, bu da dijital tabela, ağ güvenliği, güvenlik izleme, ulaşım ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
| CPU | Intel Celeron J1900 2.00GHz |
| GPU | Intel HD Graphics for Intel Atom Processor Z3700 Series |
| Bellek | 1*DDR3L, 1333/1600 RAM, 1.35V, 8GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*2.5 inç SATA3.0 HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Ethernet | 2*Realtek RTL8111E LAN; 1*MINI PCIE, kablosuz ağları ve 3G (4G) modülünü destekler |
| Ekran Arayüzü | 1*HDMI, 1*VGA |
| G/Ç Arayüzü | 7*USB2.0; 1*USB3.0; 7*RS232 COM (COM1/2/3 5V/12V'yi destekler); 1*Ses Çıkışı; 1*Ses Girişi; 2*Gösterge; 1*HDMI; 1*VGA; 1*DC; 1*Güç düğmesi; 2*LAN |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, vb. |
| Güç | 1*DC, 12V3A |
| Soğutma Sistemi | Fansız pasif soğutma |
| Kurulum | VESA montajı |
| Malzeme | Alüminyum alaşım (gümüş mevcut) |
| Boyut | 178 x 111 x 53mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.87kg |
| Çalışma ortamı | Çalışma Sıcaklığı: 0°C~50°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C~80°C, Bağıl Nem: %10~%90 (yoğuşmasız) |
Bu fansız endüstriyel mini PC, 1*DDR3L RAM 1.35V, 8GB'a kadar; 1*2.5 inç SATA3.0 sabit disk ve dahili 1*mSATA SSD ile donatılmıştır.
![]()
Endüstriyel fansız PC, senkron veya asenkron çift ekran çıkışını destekleyebilen 1*HDMI HD arayüzü ve 1*VGA video arayüzü ile birlikte gelir.
![]()
Kanatlı metal gövde ısı iletim tasarımı, ısının içeriden hızla dışarı atılmasını sağlar, bu da hem fan gürültüsünü ortadan kaldırır hem de toz ve nemi önleyerek dahili bileşenleri korur.
![]()
Sert ortamlarda kararlı çalışma için 0°C ila +50°C arasında geniş bir çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güvenilir geniş sıcaklık performansı, sürekli verimli çalışma ve kontrol sağlayarak çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygun olmasını sağlar.
![]()
7*RS232 COM ve 2*LAN bağlantı noktalarına sahip fansız PC, endüstriyel alanlar, ticari uygulamalar veya her türlü endüstri uygulaması için mükemmeldir,dijital tabela, ağ güvenliği, güvenlik izleme, ulaşım ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26G J1900 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu fansız endüstriyel mini PC, endüstriyel kontrol endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için Celeron J1900 işlemci programını kullanır, düşük güç tüketimi ve yüksek performans, güçlü performans.
Endüstriyel PC, 7*RS232 COM bağlantı noktası ve 2*Gigabit LAN ile donatılmıştır, endüstriyel alanlar, ticari uygulamalar veya her türlü endüstri uygulaması için mükemmeldir. Ayrıca 1*DDR3L RAM 1.35V, 8GB'a kadar; 1*2.5 inç SATA3.0 sabit disk ve dahili 1*mSATA SSD ile donatılmıştır.
Bu taşınabilir endüstriyel fansız mini bilgisayar, toz geçirmezlik için alüminyum kasa kullanır. Fansız ve zarif soğutma dişlerinin temelinde, masaüstü bilgisayar hızlı ısı dağılımı sağlayabilir, çalışma sırasında gürültü yapmaz, bu da dijital tabela, ağ güvenliği, güvenlik izleme, ulaşım ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
| CPU | Intel Celeron J1900 2.00GHz |
| GPU | Intel HD Graphics for Intel Atom Processor Z3700 Series |
| Bellek | 1*DDR3L, 1333/1600 RAM, 1.35V, 8GB'a kadar |
| Sabit Disk | 1*2.5 inç SATA3.0 HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Ethernet | 2*Realtek RTL8111E LAN; 1*MINI PCIE, kablosuz ağları ve 3G (4G) modülünü destekler |
| Ekran Arayüzü | 1*HDMI, 1*VGA |
| G/Ç Arayüzü | 7*USB2.0; 1*USB3.0; 7*RS232 COM (COM1/2/3 5V/12V'yi destekler); 1*Ses Çıkışı; 1*Ses Girişi; 2*Gösterge; 1*HDMI; 1*VGA; 1*DC; 1*Güç düğmesi; 2*LAN |
| İşletim Sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, vb. |
| Güç | 1*DC, 12V3A |
| Soğutma Sistemi | Fansız pasif soğutma |
| Kurulum | VESA montajı |
| Malzeme | Alüminyum alaşım (gümüş mevcut) |
| Boyut | 178 x 111 x 53mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0.87kg |
| Çalışma ortamı | Çalışma Sıcaklığı: 0°C~50°C, Depolama Sıcaklığı: -20°C~80°C, Bağıl Nem: %10~%90 (yoğuşmasız) |
Bu fansız endüstriyel mini PC, 1*DDR3L RAM 1.35V, 8GB'a kadar; 1*2.5 inç SATA3.0 sabit disk ve dahili 1*mSATA SSD ile donatılmıştır.
![]()
Endüstriyel fansız PC, senkron veya asenkron çift ekran çıkışını destekleyebilen 1*HDMI HD arayüzü ve 1*VGA video arayüzü ile birlikte gelir.
![]()
Kanatlı metal gövde ısı iletim tasarımı, ısının içeriden hızla dışarı atılmasını sağlar, bu da hem fan gürültüsünü ortadan kaldırır hem de toz ve nemi önleyerek dahili bileşenleri korur.
![]()
Sert ortamlarda kararlı çalışma için 0°C ila +50°C arasında geniş bir çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güvenilir geniş sıcaklık performansı, sürekli verimli çalışma ve kontrol sağlayarak çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygun olmasını sağlar.
![]()
7*RS232 COM ve 2*LAN bağlantı noktalarına sahip fansız PC, endüstriyel alanlar, ticari uygulamalar veya her türlü endüstri uygulaması için mükemmeldir,dijital tabela, ağ güvenliği, güvenlik izleme, ulaşım ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
![]()
![]()