| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 J6412 4LAN Dual-COM 6USB |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu fansız model mini PC, daha hızlı yanıt verme, daha düşük güç tüketimi ve daha iyi platform uyumluluğu için çift kanallı DDR4 belleğe sahip Intel 12. Nesil J6412, 4 çekirdekli, 4 iş parçacıklı işlemci ile donatılabilir; ayrıca hızlı okuma ve yazma, darbe ve düşmeye dayanıklı ve bilgisayarın yanıt verme ve işlem hızını her yönüyle iyileştiren M.2 yüksek hızlı SSD ile birlikte.
12. nesil 4LAN Çift COM fansız PC, 6*USB bağlantı noktası, 4*Gigabit Ethernet bağlantı noktası, 2*COM bağlantı noktası ve 1*HDMI bağlantı noktası gibi güçlü özelliklere sahip eksiksiz bir arayüz tasarımına sahiptir, endüstriyel alanın ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü bir performansa sahiptir, ancak aynı zamanda multimedya eğitimi, akıllı tıbbi sistem ve benzeri alanlarda da yaygın olarak kullanılabilir.
| CPU | Intel 12. Nesil Celeron J6412 (4 Çekirdek 4 İş Parçacığı) İşlemci |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Sabit Disk | 1*M.2 Key-M 2280/2242 NVME/SATA SSD |
| Bellek | Çift kanallı 3200MHz DDR4, 32GB'a kadar |
| Ethernet | 4*intel i225 / i226 2.5G LAN, wake-on LAN ve PXE önyüklemesini destekler |
| Genişletme Yuvası | 1*Mini-PCIe Yuvası, 4G / WIFI modülünü destekler; 1*7pin SATA3.0 HDD / SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*DB9 COM RS232 (COM1 RS485'i destekler), 1*HDMI, 2*USB 3.1, 4*USB 2.0, 1*DC |
| Watchdog | Watchdog donanım sıfırlama fonksiyonu (256 seviye, 0~255 saniye) |
| Güç | DC 12V |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı şasi |
| Boyutlar | 136mm*126mm*40mm, ağırlık: yaklaşık 0.65kg |
| Kurulum | Masaüstü ve VESA duvar montajını destekler |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Depolama Sıcaklığı |
-20°C ila +70°C |
Yüksek kaliteli bileşenler ve çiplerle donatılmış bu fansız mini PC, endüstriyel bilgisayar mimarisi tasarımını benimser, ürünün dayanıklılığını ve kararlılığını sıkı bir şekilde kontrol eder ve çeşitli endüstrilerdeki kullanıcıların sık kullanım, uzun süreli çalışma ve ultra uzun bekleme süresi ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla işlem testinden geçer.
![]()
Alüminyum alaşımlı kabuk yapısı dayanıklıdır, doğal ısı dağılımı sağlar, fan gürültüsü paraziti gerektirmez, ürünün kararlı çalışmasını sağlar ve çeşitli zorlu endüstriyel ortamlara uyum sağlar.
![]()
Endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır, güçlü donanım desteği ile yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir, neme dayanıklı, korozyona dayanıklı, titreşime dayanıklı ve darbeye dayanıklı vb. olabilir, güçlü bir çevre uyum yeteneğine sahiptir.
![]()
4* 2.5G LAN ve iki standart DB-9 seri bağlantı noktası ile, ister kurumsal kontrol kullanımı, endüstriyel otomasyon, akıllı ulaşım, tıbbi sistemler, güvenlik izleme, multimedya eğitimi olsun, bu 4LAN çift COM mini PC gerçekleştirilebilir, bu ürün çok yönlüdür.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X30 J6412 4LAN Dual-COM 6USB |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu fansız model mini PC, daha hızlı yanıt verme, daha düşük güç tüketimi ve daha iyi platform uyumluluğu için çift kanallı DDR4 belleğe sahip Intel 12. Nesil J6412, 4 çekirdekli, 4 iş parçacıklı işlemci ile donatılabilir; ayrıca hızlı okuma ve yazma, darbe ve düşmeye dayanıklı ve bilgisayarın yanıt verme ve işlem hızını her yönüyle iyileştiren M.2 yüksek hızlı SSD ile birlikte.
12. nesil 4LAN Çift COM fansız PC, 6*USB bağlantı noktası, 4*Gigabit Ethernet bağlantı noktası, 2*COM bağlantı noktası ve 1*HDMI bağlantı noktası gibi güçlü özelliklere sahip eksiksiz bir arayüz tasarımına sahiptir, endüstriyel alanın ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü bir performansa sahiptir, ancak aynı zamanda multimedya eğitimi, akıllı tıbbi sistem ve benzeri alanlarda da yaygın olarak kullanılabilir.
| CPU | Intel 12. Nesil Celeron J6412 (4 Çekirdek 4 İş Parçacığı) İşlemci |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Sabit Disk | 1*M.2 Key-M 2280/2242 NVME/SATA SSD |
| Bellek | Çift kanallı 3200MHz DDR4, 32GB'a kadar |
| Ethernet | 4*intel i225 / i226 2.5G LAN, wake-on LAN ve PXE önyüklemesini destekler |
| Genişletme Yuvası | 1*Mini-PCIe Yuvası, 4G / WIFI modülünü destekler; 1*7pin SATA3.0 HDD / SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 10, Windows 11, Linux |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 2*DB9 COM RS232 (COM1 RS485'i destekler), 1*HDMI, 2*USB 3.1, 4*USB 2.0, 1*DC |
| Watchdog | Watchdog donanım sıfırlama fonksiyonu (256 seviye, 0~255 saniye) |
| Güç | DC 12V |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı şasi |
| Boyutlar | 136mm*126mm*40mm, ağırlık: yaklaşık 0.65kg |
| Kurulum | Masaüstü ve VESA duvar montajını destekler |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Depolama Sıcaklığı |
-20°C ila +70°C |
Yüksek kaliteli bileşenler ve çiplerle donatılmış bu fansız mini PC, endüstriyel bilgisayar mimarisi tasarımını benimser, ürünün dayanıklılığını ve kararlılığını sıkı bir şekilde kontrol eder ve çeşitli endüstrilerdeki kullanıcıların sık kullanım, uzun süreli çalışma ve ultra uzun bekleme süresi ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla işlem testinden geçer.
![]()
Alüminyum alaşımlı kabuk yapısı dayanıklıdır, doğal ısı dağılımı sağlar, fan gürültüsü paraziti gerektirmez, ürünün kararlı çalışmasını sağlar ve çeşitli zorlu endüstriyel ortamlara uyum sağlar.
![]()
Endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır, güçlü donanım desteği ile yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir, neme dayanıklı, korozyona dayanıklı, titreşime dayanıklı ve darbeye dayanıklı vb. olabilir, güçlü bir çevre uyum yeteneğine sahiptir.
![]()
4* 2.5G LAN ve iki standart DB-9 seri bağlantı noktası ile, ister kurumsal kontrol kullanımı, endüstriyel otomasyon, akıllı ulaşım, tıbbi sistemler, güvenlik izleme, multimedya eğitimi olsun, bu 4LAN çift COM mini PC gerçekleştirilebilir, bu ürün çok yönlüdür.
![]()
![]()