|
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26A 8257U Çift LAN 6COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $136.00 ~ $430.00 / Piece/Pieces |
| Teslimat süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, anakartta Intel Core i3 i5 i7 ve Intel Celeron ile entegre edilmiş endüstriyel bir bilgisayardır. Çift LAN ile (2*Intel I226-V ağ kartı, LAN'da uyandırma ve PXE önyükleme desteği) ve 6 COM (COM1 rs232/422/485'i destekler, COM2 RS232/485'i destekler, COM3 TTL/RS232'yi destekler) ve küçük hacimli mini endüstriyel PC, endüstriyel kontrol, bankacılık, finans, menkul kıymetler, telekomünikasyon ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
Fan tasarımına dayalı olarak mini PC, terminallerde, multimedyada ve diğer endüstriyel uygulamalarda daha istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışabilir.
Bu çift LAN mini PC, Windows10, Windows 11, Linux vb. işletim sistemlerini destekler.endüstriyel mini bilgisayar karşılayabilirzorlu ortamlarda çeşitli ihtiyaçlar.
| İşlemci | Intel Core I5-8257U/10210U/10310U, I3-8145U/10110U, I7-10610U, Celeron J6412 |
| GPU |
Intel Core I5-8257U: Tümleşik Inter UHD Grafik Kartı 645; Core i5-10210U/ I3-10110U/ I7-10610U: Intel UHD Grafik Kartı (Comet Lake); Çekirdek I3-8145U: Intel UHD Grafik Kartı 620; Intel Celeron J6412: Intel UHD Grafik Kartı 16 AB (Elkhart Lake) |
| Hafıza | 1*DDR4 SODIMM, Maksimum 32 GB'a kadar |
| Video Desteği | 1*HDMI 1.4,1*VGA(LVDS), 1*AUD(ALC269) |
| ethernet | 2*Intel I226-V LAN, LAN'da uyandırma ve PXE önyüklemesini destekler |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVME/NGFF 2280, 1*SATA |
| Genişletme Yuvası | 1*M.2 NGFF 2242 veya 4G/5G modül genişletme, WIFI6/Bluetooth modül genişletmeyi destekler; 1*SIM Yuvası |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 4*USB3.0/2.0, 1*DP, 1*LVDS/EDP (dahili arayüz), 6*COM (COM1 RS232/422/485'i destekler, COM2 RS232/485'i destekler, COM3 TTL/RS232'yi destekler), 1*DC, 1*Güç düğmesi |
| Diğerleri | Dahili 2*USB2.0 pinleri, LVDS ve 8 yollu GPIO |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows 11, Linux vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Boyutlar | 235mm*137mm*52mm; Ağırlık: yaklaşık 1.25kg |
| Güç | 1*DC 12, varsayılan 12V5A |
| Renk | Siyah |
| Uygun Sıcaklık |
Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +60°C; Depolama Sıcaklığı: -25°C ila +75°C; Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
Intel Core I5-8257U/10210U/10310U, I3-8145U/10110U, I7-10610U, Celeron J6412 İşlemciler.
![]()
Bu endüstriyel kontrol mini PC ana çerçevesi, endüstriyel ekipmanlara yönelik özelleştirilmiş çözümler için tümü orijinal bellek çubuklarına ve kararlı SSD'lere sahip çok çeşitli Intel Core ve Celeron işlemcilerle donatılmıştır.
![]()
Gömülü bir endüstriyel mini PC olarak, çeşitli programların ihtiyaçlarını karşılayabilen, hızlı yanıt verebilen ve bekleme süresini azaltabilen DDR4 RAM ve SATA ve M.2 yüksek hızlı SSD ile donatılmıştır.
![]()
Bu Mini PC, üç ekranlı ekranı, senkron ve asenkron akıllı bölünmüş ekranı destekleyen ve verimli bir şekilde çoklu görev senkron bölünmüş ekranı gerçekleştiren HDMI1.4, DP, LVDS/EDP ile donatılmıştır.
![]()
Enerji tasarrufu ve düşük güç tüketimi teknolojisi süreci, 24 saat kesintisiz çalışmayı destekler. Uzun süreli çalışma durumunda endüstriyel ekipmanı korumak güvenli ve istikrarlı olabilir.
![]()
Ana bilgisayar, ısıyı daha sessiz ve hızlı bir şekilde uzaklaştırabilen, vücudu normal sıcaklıkta tutan, daha serin tutan ve yüksek düzeyde savaş gücü ortaya çıkaran yerleşik, düşük gürültülü bir soğutma fanına sahiptir.
![]()
Tozun girmesini önlemek için alüminyum alaşımlı kapalı bir kabuk ile donatılmıştır ve güçlü bir çevresel uyarlanabilirliğe sahiptir, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir. Zorlu ortamlardan korkmaz ve korozyona ve neme karşı dayanıklıdır. Güçlü anti-parazit, titreşim önleyici, iyi elektromanyetik uyumluluk.
![]()
Çift lan ve çift COM bağlantı noktalarına sahip mini endüstriyel bilgisayar, endüstriyel kontrol, multimedya için istikrarlı bir şekilde çalışıreğitim, CNC takım tezgahları, dijital tabelalar, self servis sorgulama makineleri, ATM'ler, satış otomatları, KIOSK, robotlar, tıbbi bakım vb.
![]()
|
| Marka Adı: | Helor PC |
| Model Numarası: | X26A 8257U Çift LAN 6COM |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $136.00 ~ $430.00 / Piece/Pieces |
| Paketleme Detayları: | Karton kutu |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
Bu, anakartta Intel Core i3 i5 i7 ve Intel Celeron ile entegre edilmiş endüstriyel bir bilgisayardır. Çift LAN ile (2*Intel I226-V ağ kartı, LAN'da uyandırma ve PXE önyükleme desteği) ve 6 COM (COM1 rs232/422/485'i destekler, COM2 RS232/485'i destekler, COM3 TTL/RS232'yi destekler) ve küçük hacimli mini endüstriyel PC, endüstriyel kontrol, bankacılık, finans, menkul kıymetler, telekomünikasyon ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.
Fan tasarımına dayalı olarak mini PC, terminallerde, multimedyada ve diğer endüstriyel uygulamalarda daha istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışabilir.
Bu çift LAN mini PC, Windows10, Windows 11, Linux vb. işletim sistemlerini destekler.endüstriyel mini bilgisayar karşılayabilirzorlu ortamlarda çeşitli ihtiyaçlar.
| İşlemci | Intel Core I5-8257U/10210U/10310U, I3-8145U/10110U, I7-10610U, Celeron J6412 |
| GPU |
Intel Core I5-8257U: Tümleşik Inter UHD Grafik Kartı 645; Core i5-10210U/ I3-10110U/ I7-10610U: Intel UHD Grafik Kartı (Comet Lake); Çekirdek I3-8145U: Intel UHD Grafik Kartı 620; Intel Celeron J6412: Intel UHD Grafik Kartı 16 AB (Elkhart Lake) |
| Hafıza | 1*DDR4 SODIMM, Maksimum 32 GB'a kadar |
| Video Desteği | 1*HDMI 1.4,1*VGA(LVDS), 1*AUD(ALC269) |
| ethernet | 2*Intel I226-V LAN, LAN'da uyandırma ve PXE önyüklemesini destekler |
| Sabit Disk | 1*M.2 NVME/NGFF 2280, 1*SATA |
| Genişletme Yuvası | 1*M.2 NGFF 2242 veya 4G/5G modül genişletme, WIFI6/Bluetooth modül genişletmeyi destekler; 1*SIM Yuvası |
| G/Ç Bağlantı Noktası | 4*USB3.0/2.0, 1*DP, 1*LVDS/EDP (dahili arayüz), 6*COM (COM1 RS232/422/485'i destekler, COM2 RS232/485'i destekler, COM3 TTL/RS232'yi destekler), 1*DC, 1*Güç düğmesi |
| Diğerleri | Dahili 2*USB2.0 pinleri, LVDS ve 8 yollu GPIO |
| İşletim Sistemi | Windows10, Windows 11, Linux vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Boyutlar | 235mm*137mm*52mm; Ağırlık: yaklaşık 1.25kg |
| Güç | 1*DC 12, varsayılan 12V5A |
| Renk | Siyah |
| Uygun Sıcaklık |
Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +60°C; Depolama Sıcaklığı: -25°C ila +75°C; Bağıl Nem: %5~%95 (yoğuşmasız) |
Intel Core I5-8257U/10210U/10310U, I3-8145U/10110U, I7-10610U, Celeron J6412 İşlemciler.
![]()
Bu endüstriyel kontrol mini PC ana çerçevesi, endüstriyel ekipmanlara yönelik özelleştirilmiş çözümler için tümü orijinal bellek çubuklarına ve kararlı SSD'lere sahip çok çeşitli Intel Core ve Celeron işlemcilerle donatılmıştır.
![]()
Gömülü bir endüstriyel mini PC olarak, çeşitli programların ihtiyaçlarını karşılayabilen, hızlı yanıt verebilen ve bekleme süresini azaltabilen DDR4 RAM ve SATA ve M.2 yüksek hızlı SSD ile donatılmıştır.
![]()
Bu Mini PC, üç ekranlı ekranı, senkron ve asenkron akıllı bölünmüş ekranı destekleyen ve verimli bir şekilde çoklu görev senkron bölünmüş ekranı gerçekleştiren HDMI1.4, DP, LVDS/EDP ile donatılmıştır.
![]()
Enerji tasarrufu ve düşük güç tüketimi teknolojisi süreci, 24 saat kesintisiz çalışmayı destekler. Uzun süreli çalışma durumunda endüstriyel ekipmanı korumak güvenli ve istikrarlı olabilir.
![]()
Ana bilgisayar, ısıyı daha sessiz ve hızlı bir şekilde uzaklaştırabilen, vücudu normal sıcaklıkta tutan, daha serin tutan ve yüksek düzeyde savaş gücü ortaya çıkaran yerleşik, düşük gürültülü bir soğutma fanına sahiptir.
![]()
Tozun girmesini önlemek için alüminyum alaşımlı kapalı bir kabuk ile donatılmıştır ve güçlü bir çevresel uyarlanabilirliğe sahiptir, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir. Zorlu ortamlardan korkmaz ve korozyona ve neme karşı dayanıklıdır. Güçlü anti-parazit, titreşim önleyici, iyi elektromanyetik uyumluluk.
![]()
Çift lan ve çift COM bağlantı noktalarına sahip mini endüstriyel bilgisayar, endüstriyel kontrol, multimedya için istikrarlı bir şekilde çalışıreğitim, CNC takım tezgahları, dijital tabelalar, self servis sorgulama makineleri, ATM'ler, satış otomatları, KIOSK, robotlar, tıbbi bakım vb.
![]()